Свилоза Ярн ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН&markers=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН

Свилоза Ярн ЕООД

Илияне, личи си когато пишеш само по главната буква. Достатъчно научи от ТАЗИ КОЯТО УЧИ! Много предвидим си за разлика от мен и останалите.
Нямаме користни цели само СПРАВЕДЛИВОСТ!
И не е от наднорменто тегло само избиваш комплекси, но трябва да ти се признае че имаш самочуствие което не е зле, по - интересен противник си.
Шоуто трябва да продължи!
И ЩЕ

Хората с наднормено тегло като мен страдат от липса на самочувствие и това трябва да се промени.Аз съм дебел,но имам самочувствие и съм много готин и забавен

Под мъдрото наше ръководство и след като направихме така че всички по - умни да си заминат резултата е налице. Да се поздравим за краха на вискозните влакна в България и за човека отговорен за това......... той си знае!

При вас работи ли Светльо Маринов от Русе, като началник транспорт?

Е щом ще сме индианско племе,аз се казвам Бяла змия,искам да пожелая на всички колеги ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ .много здраве,успехи в личен и профисионален план,по достойни заплати.На собственика пожелавам да е жив и здрав и догодина да купи и един месокомбинат,че кам виното,което не е лошо,да ни подари и по едно мезе,че то иначе ще станем като алкохолиците,само пиене.                              ИСКАМЕ ЛУКАНКА СУДЖУК

Винету е прав,аиде да те видим сега г-н ИЛИЕВ(МАНИТУ),колко си се замислил за ИНДИАНЦИТЕ от твоето племе,да те разберем какъв ВОЖД си.Аз искам нещо да споделя с вас ,мои съплеменици:Докога ще плащаме членски внос на така наречените синдикати,те поне досега не пречеха,невидели че КТД е изтекло.Как да видят то в главите им само бири и ракии витаят,за какво поне едната(КНСБ) взема заплата и то доста добра,заради тях сега сме по кодекса на труда,заради тях сме ощетени този месец с 60/80 лева на човек и на тези продалжаваме да плащаме пари-ДОКОГА ЩЕ ГИ ХРАНТУТИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!                           ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

Обръщам се директно към Маниту,понеже ако кажа на преките си ръководители знам че те няма да ти предадат моите думи.Шефе не давай на 28 заплатите за месец декември,ако искаш да направиш добро на ПЛЕМЕТО даи ни по 100 лева към трите бутилки вино и календара,ако пък нямаш възможност,ние ИНДИАНЦИТЕ за кои ли път ще те разберем,то бъди добър и разпореди на 27/28 вместо заплати да ни дадат КУПОНИТЕ за безплатна храна за месец декември,че да си купим за празниците и ние по една луканка.Абе то ние сме се на работа по празниците,ама все ще намерим една свободна вечер да седнем със семейството да пием по една чаша вино,да си пожелаем здраве и късмет през Новата Година,и ако този слух за немците е верен,то ти пожелавам ,освен стандартните пожелания,да заемеш и техните пазари.Надчвам се да прочетеш това и ми интересно какво ще предприемеш.

Г-н Илиев, Благодаря за отговора и за пожеланията. Искам да Ви кажа, че майка ми, вече пенсионерка от няколко години, беше в това звено /едно, две, или три от всичките Свилози.../ и знам много добре, как се чувстват хората там.  Тя не е имала проблеми относно болестта и работата си, но много трудоустроени хора /не само в Свилоза/ се оплакват от натоварността на работа и ГАДНОТО отношение на нормалния работен персонал към тях/говоря в сегашно време/.  А утре ако се случи на мен, или на тях, или на Вас /да не дава Господ/.Една жена, преборила се с рак на гърдата, не е ли вече жена и трудоспособен кадър. Един мъж, преживял два, три инсулта и два, три инфаркта, не е ли трудоспособен /доколкото позволява болестта, майка ми е с множество инсулти ,но все още си е много добре и работоспособна/. Никой не е виновен, че се е разболял, но трябва да има разбирателство между хората, а не ДИКТАТУРА.   И тези хора имат право на труд, доколкото могат. Другите да не ги плюят, че им изкарват заплатите, а те нищо не правят, защото тези който плюят утре може да са на тяхно място.
Нека в навечерието на Коледа и на Нова Година да бъдем малко по- добри и съпричастни към съдбата на ближния си. И нека Новата година да бъде по-добра за вички нас.

Илиев,не виждаш ли,че народа изкрейзва.Най-добре е да спреш да пишеш, защото озлобяваш хората.Те всъщност са много прави в изказванията си, като изключим цинизмите.Защо в града се говори, че  ЗИК ще работи до месец март и ще спира завинаги? Ето на този въпрос отговори дали е вярно, че хората се настройват и се тревожат как ще живеят.Прави са хората за консултантите, че то с тях и без тях все тая Махни тези пенсионери-алкохолици и диваци, които са се самозабравили и се отнасят с работниците като с животни.Ти знаеш за кого говорим, в предишно писмо им  бяха споменали имената. Не си ли чувал че дори и на магарето ако говориш с добър тон, ще работи по-вече и по-добре, а ако го биеш постоянно с пръчката,така може да се заинати, че и беля може да ти направи.Ако имаш възможност поднови си ръководните кадри на всяко ниво с хора с бразование поне, те опита ще го придобият.Какви са тези смешници дето си назначил, че хората се подиграват с тях и нямат никакъв респект. Знаеш ли, че работниците ги лъжат,първо, защото  те не разбират от нищо и второ, защото нямат авторитет, заради просташкото им отношение.Защо превърна  тези трудолюбиви хора в зомбита.Браво за това,че пуснахте производството и изплатихте навреме заплатите.Браво, че дадохте и купони.Какво му трябва на човек-сигурност за това, че ще си получи заплатата, спокойствие,че ще има работа и една добра дума.Ние сме сигурни, че ти си в състояние и можеш да подобриш психоклимата в завода.А сега и нашите пожелания за здраве, щастие и по- добра НОВА ГОДИНА! Нека всички се опитаме да бъдем по- добри, за да накараме децата си , ако не да се гордеят, поне да не се срамуват от нас.
Група добронамерени хора.

Абе за какви празници ми говориш,за 23 дена работни си ми дал 285 лева, аз да ги мириша не да ги ям ще свършат,чак па весели да бъдат.ААААААААА ти ги честитиш на консултантите и подготовка кадри(те сигурно вече са повече от бачкаторите) ами направи им един банкет де,ама някаде по така ги заведи и им кажи да си облекат други дрехи,не с тея дето са долу да ходят в града  и ги събери и им разясни как да се държат .Сега  разбирам ,искал си да ми даваш заплатата за декември преди празниците,пак глупости вършиш,ако толкова много си ни замислил нас ИНДИАНЦИТЕ, даи ни по 100,200 лева ама не от заплатите ами от парите които ни взема през последните месеци,тогава  ще кажем МАНИТУ е велик и мисли за племето,тогава ще ти пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ,а дотогава запазвам мълчание и не че ти пука ама аз лично не ти приемам трите бутилки вино и твоите пожелания.Пожелавам на всички колеги да бъдат живи и здрави и те и техните семейства , за хората от началник цех и нагоре просто запазвам мълчание.