Свилоза Ярн ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН&markers=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН

Свилоза Ярн ЕООД

Поне Зик-а бачка засега за разлика от останалите заводи, които предприеха масово съкращения

Във фирмата всечка е нармално с изключение на опитите на П.Пенев да саботира работата с бездействие и анонимни писма като настройва хората помежду им.Крайно време е Шефа да вземе мерки и да го разкара.В момента е пълен пас защото мита за голямата му квалификация се развенча с отказа да преде 30 дение.

ФИрмата не спря,това е новината.КАЗАХА ЧЕ НЯМА ДА СПИРА.Лощото е че нви обърнаха и на пожарникари.Забраниха и тютюнопушенето.

Поздравявам всички взели участие в производството на първата в България полунепрекъсната вискозна коприна и най-вече производството на 30 дение.Зикаджии доказахме че сме корави.Само напред.

НЕ ОЧАКВАХ ДА РАБОТИ СТАБИЛНО ПО ВРЕМЕ НА КРИЗА.Колежките ат цеха много ми помагат и спрях да се страхувам от работата.Добих опит и самочувствие с което се чувствам стабилна пред родителите си и приятеля ми.Шефовете са луди по работата и това което не ми харессва е че ни стопяват от бачкане.Надявам се като отмине кризата нешата да се успокоят.

Работеща днес фирма.От нас зависи да работи дълго и стабилно.Надяваме се и държавата да се стабилизира.Надяваме се и колегите от другите заводи да заработят.

Злобни хора ще има винаги.Скрити таланти колкото искаш особенно с тридесетгодишен опит в производството на вискоза.Искам да критикувам ,но обективността на този етап изисква да призная усилията които полага екипа и собственика на Свилоза ярн да работи.Ситуацеята около нас е кризисна,много хора са на улицата,други си направиха тънката сметка как да преметнат държавата за пореден път и да спестят от заплати и лихви към банки и кредитори.Единствената светлина в тунела за Свищов е повече реални инвеститори като господин Е.М да дойдат и реално да задвижат спрелите фабрики.Харесвам си работата,уча и работя едновременно,съпругата ми също работи във фирмата и на този етап сме доволни.

мили млади специалисти,успели в"кариерата",Вие първо сте неграмотни,второ- всички знаем колко сте образовани.Защо не си карате електрокарите,а се пънете да бъдете началници,какво е това самочувствие,а иначе сте много готини,добри хора сте,знам това.Какво разбрате от химични технологии?????????????? Знаете ли, че вече в завода има хора, които могат да Ви сложат в малкия си джоб, но те са просто РАБОТНИЦИ,които изкарват прехраната на семействата си по стечения на обстоятелствата,като такива.Стискат зъби и чакат денят, когато всеки ще работи това,за което е учил и мечтал.Ирония на съдбата е ,че един инженер-химик,който има 30 годишен стаж като такъв,да ви счита за свои колеги.Мисля,че на някого не му е мястото там.Ако сте достатъчно умни , ще прецените на кого.Но пък и ако вас ви нямаше, с кого щеше да работи шефа.Те умните напуснаха отдавна.

Получавам 800 лева.Млад инженер съм.Получавам заплатат си веднага след изтичане на работния месец.Шефовете са на средна възраст и са работни натури.Свищов е малак град и трудно си намирам развлечения.Фирмата е подредена и работи по европейски стандарт.Мисля дя създам семейство.

Тази Ралица да не е мъж.Тя май замина на някъде.Фирмата плаща на средно ниво.В момента е трудно заради кризата.Шефовете натискат зая икономии за да продължим да работим.Останалитеркоито имат повече началници от колкото работници -СвилоцелрСвилозарСървизр които са все на някакви американци не работят и хората им са отчаяни и потиснати.Дебелия е корав началник и с него ще оцелеем.Добре прави като взема млади специалисти но и запази старите работяги.