Свилоза Ярн ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН&markers=Сливен, Квартал КВАРТАЛ, ИНДУСТРИАЛЕН

Свилоза Ярн ЕООД

Уважаема Галена!Работещите трудоустроени са ангажирани с почистването на административната и битова част и там където вредните фактири не кореспондират с техните заболявания.Права сте,че не е добре да бъдат карани да работят в среда която е критична за заболяването им и в тази връзка ако с някой от тях това се случва то нека ми се обади на познатия телефон за да разпоредя да му се осигури подходяща на здравословното състояние работа.Не отричам че работот в химическите заводи е трудна но такава е всяка работа в днешна България и на този етап е по-важно да осигурим даходи на хората за да оцелеят в кризата което изисква и оцеляването на фирмата.За всички е много трудна но се надявам нещата в Свищов да се стабилизират като много скоро заработят всички производствени мощности и след това да продължим да изпълняваме инвестиционните си планове с което да направим труда на всички по-привлекателен.Пожелавам късмет здраве и весели празници на всички.

Г-н Илиев, как смятате? В тези условия на труд, имам предвид предилен, могат ли да работят трудоустроени хора. За тях може да се намери по- лека работа извън производството. От  Вашия коментар предцених, че работят именно вътре. Бъдете по-конкретен като казвате, че разчитате на тях да свършат чистаческата дейност. Срамна работа няма и предполагам, че хората си вършат съвестно задълженията, доколкото могат. Да не дава Господ на никой, да е на тяхно място.
С уважение. Никога не съм работил в ЯРН.

условията на труд и заплащането не подлежат на коментар спямо средата във която се работи  доброволно самоубици сме всички глупави камикадзета

Използва се офертния принцип като комисия разглежда предложенията иизбира доставчик.Задължително на всички предлагаме да си подобрят предложенията и комисията изготвя окончетелен протокол за избор и информира избраната фирма.Протокола е официален документ в който вземат участие предсавител на ръководството,на цеха който ще използва услугата,на финансовия отдел и началника на ЕМО.Същата е процедурата при избор на доставчик на резервни части.В предвид кризата цените трябва да са по ниски и от последните по които е извършвана доставката.Копия от протоколите се съхраняват в архива на дружеството,по цехове и при началник ЕМО.Ако някой желае да предложи по дабри условия от действащи в момента като цена или качество или смята че несправедливо не е предпочетен от комисията съм готов да разгледам случая като ме потърси на телефон  0888421533 за да уговорим среща и да обсъдим възможността за работа като поемам ангажимента да го запозная с протоколното решение и мотивите на комисията.Моля Ви да не дискутираме предложения за почистване на завода за 35000 лева или 12000 лева.Относно хигиената хна завода  взехме решение да се откажем от услугите на външни фирми и да използваме групата от трудоустроени работници на които така и плащаме съгласно закона.

Винаги съм искал да попитам,как става избора на доставчик за резервни части при Вас.Знам само,че шефа си е маркирал тази тритория и не дава живо птиче да прехвръкне.За пускането на завода ясно,но с цената на какво...толкова ли са невежи собствениците,че не виждат дебелашкия мениджмънт на ръководителя.Хубаво е да се види,колко време след пуска ще текат прцакани разтвори-има криза но в управлението и жалко за нормалните и трудолюбиви хора,уплашени и подтискани но принудени да работят в такава среда.

Да оставим шефа сам да се докарва от името на анонимен..Съюза на писателие го чака с отворени обятия...Попитайте го,какво се случва със служителите,малко по-умни от..... и можещи от......Навярно ги поущрява.....Пак ще пусне завода-това не е проблем,но само каналите да имат необходимия дебит....На добър час и по ВиК!

Докато злобарите и завистниците се назлобеят хората от ярн се стягат за пуск на 28.10.2009 година.За разлика от злонамерените аз пожелавам свилоцел да пусне на 20.10.2009 година.Вярвам и в двамата собственика и очаквам господин Дачев да зарадва хората си с новината за пуск.Що се отнася до нашия шеф оставете го на нас да го преценим и за коприната и за млякото.

Следваме първоначалния и единствен график за пуск на 28 10 2009 година.Сигурен съм че ако си появи нова информация веднага ще ни информират в цеха.От понеделник започнаха задълбочено обследване и подготовка за пуск като разпореждането към цеха ни е предилните машини да са готови всеки момент.Следващата седмица е изложението  Експофил и на 23 септември ще има допълнителна информация ца развитието на кризата и пазарните тенденции при текстила.За информация по време на криза в завода реализирахме два инвестиционни проекта като мантирахме самостоятелна компресорна станция и самостоятелен авариен генератор за ток с което всички дейности по обработка на готовата продукция и експедиция станаха независими.Следващата седмица от цеха заминават хора да се запознаят с инсталациа за овтоматизация и роботизация на процеса на багрене с разчет до 28 10 2009 да бъде преинсталирана от Елин Пелин в град Свищов.Допълнително в завода стартира операция АЗ МОГА съвместно с бюрото по труда като желаещите да се включат е необходимо да подадат заявлрения и след одобрение казаха че ще получат поименни ваучери от 600 до 1000 лева за обучение по избор.

e i tq sprq s neqsna sadba.da se nadqvame na obe6taniqta na na4alnicite,no ve4e mai ne im vqrvame.obe6tavat 4e 6te po4nem da predem,no nikoi ne vqrva.neznam za6to ne xvarlqt kartite na masata i da sa otkroveni, pak vseki da se spasqva sam

za sega raboti no e pod vapros.dokato ima tolkova pensioneri i vzemat ZAPLATI 6te e taka.vdignaxa zaplatite,no vzemame po malko.da gi vdignat taka 4e da se gordeem 4e vse o6te sme na rabota.yspex na vsi4ki v firmata,na 6efovete kasmet.