ЕТ Урлу Синджо-Престиж /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Урлу Синджо-Престиж

За съжаление точно аз съм човек от който зависи това "Кой може и Кой неможе"моето мнение е важно,но съм изумен от колегите като мен,които толерират ИНТРИГИТЕ,ШАНТАЖА,НЕКАДЪРНОСТТА и тнт.
Незнам кой е 8клас и,кой по-надолу но колегата Венцислав(ако така се казва) е написал правилно нещата.
А за защитника на фирмата мисля ,че сигурно той е с Основно.....или 7 клас....
Умният човек преценява добре нещата преди да се махне или нзбяга и за това е нужно време аз толерирам това - да се опитаме да променим нещата но това не ми се вижда реално!!!
В фирмата работят и кадъри момчета!!!
Но си мисля,че скоро ще остане фирмата и без тях!!!
Няма да си напиша името за да не стават още по-големи интриги,но искам да добавя,че управлението е доста слабо,персоналът се е отвратил от некадърни преки началници!!!
Подкрепям служителите и Упреквам доносницит
е и Лъжците.....
Работници вие знаете кой съм и аз съм с вас!!!

Поредната пародия на чорапена фирма.Ръководена от хора които изобщо не са запознати с плетенето на чорапи.Доста кадърни хора си изпатиха докато са били служители на тази фирма.
Заплащането не е според свършена работа ами се определя от това на кого си човек.
Уважение може да получиш ако си клюкар интригант или нещо от сорта.
За привилегиите се отнася същото.
Фирмена сигурност просто я няма.
При 27-28 дни в месеца работни за какво съотношение работа свободно време може да се говори.
Развитие поради трудолюбивост и компетентност не може да получиш.За тях това не са критерии.
За тази фирма мога да кажа кратко и ясно-прекалено хубаво за да е истина.Лъскава опаковка-развалено съдържание.

Голяма пералня,на парите на депутат от ДПС( нашите пари ),на данъкоплатците!!!
Толеранс на малцинствата,интриги и тнт...
Голяма и хубава фирма,но тези камери и прозрачни стени..."Концлагер"
Това,че един от собствениците е "Съботянин" не означава,че трябва да се работи в Неделя!!!
Не бих се върнал отново да работя там.
Напразни обещания!!!

Минус пет е недостатъчна скала за да определя ситуацията в тази фирма.Наистина не е възможно да се види подобен хаос и дезорганизация на друго място.Несъответсвието между различните ръководни кадри и несъвместимостта между тях са може би една от множеството причини за това,тук трябва да се прибави и безхаберието на собствениците.За тях нямат значение нито личностните качества, нито способностите на работещия.Там важно е само каква информация ще достигне до ушите на г-н Синджо независимо дали е достоверна.Тази информация се цени и морално и материално.Двоен удар:хем топиш колегата ,хем получаваш бонус-донос.Може и да те издигнат особенно ако ръсиш авторитетно звучащи глупости пред шефа.Така със сигурност той ще те помисли за много способен.Ако са ви изгонили от няколко плетачни фирми тук е вашият звезден шанс.Уверявам ви,че ако сте особено некадърен вие сте човека.Успех!

Просто колегата по горе е описал много точно всичко. Няма какво повече да се добави но всичко отговаря на истината. Аз също съм бивш служител на тази фирма и разочарованието ми бе голямо

Бих искал всички отговори за тази фирма да не са -5,но това просто не възможно.Заплащането е жалко като се има в предвид,че се работи 27 дена месечно ,а заплатите са средно 350-400 лв.Задължително се работи в неделя понеже шефовете са адвентисти,почива се в събота,но това не пречи,ако сте били първа смяна в петък в събота да сте задължително нощна смяна.Това е един вид експлоатация прикрита зад религиозност.Уважението е нулево.Шефа на фирмата си мисли,че той коли той беси,уволнява,назначава както и когато си поиска.С това да говорим за сигурност в тази фирма е немислимо.Просто като отидете на работа днес може и да ви е за последно.Просто ви казват,че сте освободен.И готово.Нищо,че сте на постоянен договор.Потенциал за развитие на думи много голям(шефа е голям въздухар) на практика нулев.За да успееш трябва много да можеш да хвалиш себе си и да доносничиш за другите.Критерии като образование,умение са незначителни и до голяма степен е важно с кого си преспал и колко близък е този човек с шефа.Ако си близък с него можеш да уредиш всичките си роднини до девето коляно на ръководни постове дори и да няма нужда от тях.Ето това е великата чорапена фирма Престиж управлявана от добрия човек Урлу Синджо.Казвам добър защото той наглед прави впечатление на добрия шеф,а е себичен и жесток човек,който оставя без препитание цели семейства.Затова ви моля спестете си този ад и не постъпвайте там.Там няма да оценят нито старанието ви,нито уменията ви и само ще си загубите времето в борба с хаоса,който цари в тази фирма.Не си заслужава!