ЕТ Урлу Синджо-Престиж /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Урлу Синджо-Престиж

Напуснах тази фирма.Не желая да съм част от кучешкия впряг наричан от този работодател "ядро". Затова повече няма да работя за този "усмихнат и приветлив" ЗЪЛ,ПОДЪЛ И НАЙ-ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВ И АЛЧЕН работодател , в която и да е от неговите фирми и под каквато и да е форма!

Не се оплаквайте!Щом търпите и работите значи ви е добре.Продължавайте да тъпчите другите гуши,а вие гладувайте.Заслужавате си го.СГОВОРНА ДРУЖИНА ,ПЛАНИНА ПОВДИГА ама при прости хора това не важи!Работете роби!!!!!!!!!!!!!!

Всички закъсали фирми се оправдават с кризата.Може би и тук е така...Но знае ли човек?Думата ми е за болничните.Не мога да разбера що за болен мозък е измислил това на тези , които са били в болнични да не се дават никакви пари?Дори и тези мизерни 50лв.С какво да си купят лекарства ами за храна?Или и това вече е лукс...Тук важи с пълна сила това ,че бедния казал на богатия : И ти ще умреш: / богатия му отвърнал:Аз ще умра веднъж , а ти умираш всеки ден!Хората разчитат вече на болнични ,не на заплати.Ама как да стане като Миглена ги носи в НОИ веднъж на 3 месеца?Защо го прави?От безхаберие ,за това!Просто не и пука.И така нито заплати ,нито пари от болнични дни.А идват и празници.Явно и тях ще изкараме на фотосинтеза както досега!

Просто му се чудя на господин Синджо дали спи спокойно вечер като е оставил работниците без заплати ?!?  Кризата е оправдание за безхаберието му..... какво става в тази фирма. Но човека си е прав за себе си...... не е ли така? 50 лева пак са нещо...... за какво ли по напред .Да сте живи и здрави всичките които сте там.... възхищавам се на търпението и нервите ви... ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Господин управител!?!Богданов ни кара да ровим по тревата и да си търсим какво да ядем,след като сме няма,ли пари.А затова положение ние,ли сме виновни!да не можем да си покрием елементарните разходи за месеца.Вие същото,ли ще ни предложите:да търсим пък каквото намерим.Всички,които са останали и имат хабер от чорапопроизводство,щеви напуснат.Славата на фирмата ви се носи в целия град.Неочаквайте хората да се втурнат да работят при вас,дори и да започнете да давате заплати.

Наистина сме много търпеливи.
Наслушахме се на лъжите на Г-н Богданов, не мисля че вече накой му вярва . Но след толкова много мнения по негов адрес ако някой искаше производството да върви и качество да има до сега да го е нямало. Явно добре си върши работата.
Г-н Богдано до кога ще ни лъшжете че заработваме  новогодишните празници?   На 3 Март работихме без да ни се плати нито стотинка на 6 май също работихме без пари. За месеците Май и Юни  работихме всички недели а вие ни отрязахте парите за храна дори не ни платихте и ноштните .  Сега ни карате да работим и на 22 Септември.
Стига вече не сме толкова прости за каквито ни мислите. Явно наглостта Ви няма граници...  Няма оптимисти вече и въпрос на време е и тези които останаха да си бият шута.

Г-н Синджо,всички ваши служители мислим,че е крайно време да направите необходимото за фабриката си.А именно да направите драстични промени с цел създаване и прилагане на организационна система.Такова нещо в момента няма,има пълен хаос,безредие и най-вече анархия създадена от г-н Богданов.На този човек вие вярвате и сте поверили фирмата си,но той не оправдава доверието ви.Причината е много проста-той си няма и ни най-малка представа от чорапопроизводство и от работа с хора.Работим под голямо напрежение ,което едва ли ще издържим дълго.Ние си обичаме работата ,даваме всичко от себе си и много се надяваме,че ще направите необходимото за да можем да работим спокойно и пълноценно.

Интересувам се от фирмата , защото си търся работа.Чувал съм добри отзиви , но това беше оттдавна.Сега като чувам какво се говори из целия град,едва ли ще се хвана на въдицата.Да, гладни сме,но и ние сме хора с достойнство и заслужаваме малко повече от минималната работна заплата.Явно се търси много евтина работна ръка.За едни това е изгодно,за други не.Благодаля!

Здравейте ,
Защо всички замълчахте, а хаусът във фирмата прерастна във
вулкан който вече изригва с пълна сила . Защо господата управляващи не излязат и кажат на работниците, ще продължи
ли да работи тази фирма или НЕ.
Защо умишленно се допускат масови молби за напускане, или
това е в нечий интерес.
Отговорите на тези въпроси се знаят от малцина, които
си стоят и гледат шоуто. Но да му мислят тези, които вземат
по около и 1000 лв. Работната ръка с по 250-300 лв си плю на
петите, защото няма какво да губи. А останалите ще се наложи поне веднъж да си заработят големите заплати и да
изпращат износи.

Да случва се ама тая криза много продължи!Трябва да се яде.Банките също не прощават!Хората се чудят как да си платят сметките , а пък други как да си направят вилата.Без пари не става.