ЕТ Урлу Синджо-Престиж /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Урлу Синджо-Престиж

Аз не сам доволен ШЕФЕ НЕ Е ДОБРЕ.Много хора които трябва да си ходят,ти ги държиш,просто еи така да раздвижват въздуха във фирмата.Не съм виждал на друго място да плащат за такова нещо.Даваи заплатите на време.Изгони хората които нищо не правят ,именно те са хората които създават напрежение,създават атмосфера на хаос и безхаберие.С тея 27-28 работни дни аз смятам че трябва да вдигнеш заплатите,но какви глупости говоря,МОЛИМ ТЕ ДАИ НИ ЗАПЛАТИТЕ ЗА ФЕВРУАРИ.

Аз сам работник в тази фирма и единственото нещо което не харесвам е това че не се дават парите на време.Ето стана 03.04 а все още не сме си взели заплатите за февруари и продължават да ни мотаят,сега и работа нямя.За отнушението на шефа кам нас съм доволен ,когато имам проблем ми се обраща внимание и се взема адикватно решение,за което благодаря на г-н Урлу.ШЕФЕ ако давате в уговореното време заплатите няма да има такива злосни коментари и хората по съвесно ще си гледат работата,разбира се ако плащанията зависят от вас,защото се носи слух,че Емел Етем Ви нарежда.

koga smqtate da mi dadete zaplati te?
i nee li sme6no da obsajdame i taq tema v internet........

Не ви ли стана ясно на всички , че това е пералня на парите на ДПС - то и това как работите съвестно или не няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ. Всички вие сте НИКОИ в очите на шефовете. Та те дори не разбират от производство на чорапи. Не се вживявайте толкова в производствения процес. Както и да работите целта не е да прогресират в производстото. Целта е просто да си изперат парите. Така, че ако търсите признателност за труда ви , търсете си друга работа.

S udovolstvie shte predam vsi4ko kazano do tuk na g-n Sindjo!Qvno naistina mnogo svobodno vi d1rji i si pravite,kakto i govorite kakvoto vi padne?!Kato gledam na rabotnicite im trqbva edin jestok i despoti4en shef.100% k1deto i da otidete da rabotite shte pluete i drugiq si shef,...taka 4e prav vi p1t-gladni i jelaeshti da izkarvat pari za hlqb bol!

Искам да споделя нещо.като гледам някой се е представил за мен..Настоящи колеги! Защо, ако тази фирма не ви харесва просто не си тръгнете?Моляви най учтиво,та вие нищо неможете да правите,освен да се шматкате и да вземате заплата. Колко от вас са получили шанса именно от тази”лоша компания”, без необходимия опит да започнат работа и да се развиват. Заради такива като вас народа е казал: "Храни куче, да те лае". Продължавайте да се спотайвате в малките си черупки на пълни бездушници и интриганти. Проблеми и недоволни има навсякъде. Текучеството е характерно за тоя бранш. Всеки, който напуска си има своите причини, но това не означава, че фирмата е виновна.Виновен е,не собственика: няколко човека?!?Всички знаем кои са,нема да конкретизирам.Но ако искате в следващото ми волеизявление ще ги спомена. На всички, които плюят и се мислят за много компетентни в тая област,да си мислят,че вземат правилни решения- ще кажа,че са комплексирани некадьрници След като работиш в даден отрасьл-например “чорапена фабрика”трябва да имаш опит,професионално мнение и да даваш оценка за проблеми, които се срещат в работата.Като гледам малко са хората,които дадават професионално мнение(то бива бива некадьрен народ,ама как може да са сьбрани с лопатата:и още повече на едно място). Но така и не успявят хората ,поставени да организарат процеса:Плетене” и “Ораганизация”,да формулират, така ясно и конкретно вьзникнал проблем в процеса на работа.Ще се повторя,но за да управляваш требва лидерски способности.Требва лидер(човек с такива способности не се Прави-той се Ражда с такива заложби): този човек май липсва в това така наречено управление на производство. Стандартизираните изисквания, на които трябва да отговаря един човек, за да изпълнява по подходящ начин определена работа. Компетентността включва комбинация от знания, умения и поведение, които се използват, за да се постигат добри резултати в работата. По-общо казано, компетентността е степента, в която човек е адекватно квалифициран и притежава способността да изпълнява определени задачи. Лидера налага правила,следи за тяхното изпьлнение дава препоръки как да се повиши професионалната компетентност, както и предложения за конкретни действия, които да се предприемат, за оптимизиране цикьла на работата. Той трябва да отговаря за управлението на поръчките по отделите,както проверката и контрола им в производството.Отговаря също за отстраняване на аварии възникна,ли по време на работният цикъл.Следи за протичането и изпълнението на работните норми към персонала по отдели.На лежащо е:да се сьздадат кардинални промени за усвояване на нова управленска философия за организация на работата в тая компания – ориентирана НЕ към индивидуалните усилия, а към екипната работа.

колеги проблема е в самите нас ние сами даваме шанс на некадърни и подмазвачи гледам как протича една нащтна смяна как майсторите минават покрай машините и не обръщат фнимание на дефектите как отк то минава за 15 20 минути на тагъдък през цеха и изчезва за 30 40 минути така не се работи на моменти почвам да мисля че на тази фирма и трябва човек като г н Рашев от ф ма фазан само така ще се намали второто и ще почне да се работи както трябва Г н Урлу ако четете тези мнения бих искала да ви кажа че на нас не ни трябва такава либерална среда защото голяма част от нас я превъщат в свободия

С две думи:
Имате нужда от директор.
Ами да взема аз да ви стана!
За едно сте прав:обратната връзка липсва.

Господин Урлу Синджо!Доста мнения прочетох за вашата фирма и мога да кажа че ту се смеех къде се чудех на фантазията на някой хора над някой изложени факти се замислях и накрая стигнах до извода че във вашата фирма няма колектив не са обособени задачите който отделните звена трябва да вършат и не на последно място некомпетентността на част от работниците ви.Но едно е очевидно вие нямате производствен директор който да съчетава във себе си качества на ръководител на производство същевременно да е много добре запознат със производството на толкова голяма фабрика който да е авторитет сред работниците и най вече да поставя проблемите да ви дава точна информация за производствения процес и да взема решения и отговорности съобразени със производството,да упражнява контрол и подбор на работниците и също да отстоява техните интереси.За да се сведе бракът и некачественото производство е нужно много внимателно подбиране на персонала.Колкото да оплакванията на някой от служителите ви че са принудени да работят и в неделя мога само да кажа че може би ще е по добре да сведете бракът и 2 качество до разумен процент ,може би да разредите тези недели или през една или през две.Тоест една се работи другата почива или със подобряването на работния процес и по-качествената работа тази нужда ще отпадне.Направете си колектив,нямате ли го сте за никъде със уважение

Искам да споделя нещо.Г-н Синджо е достатьчно интелигентен,културно образован и природно начетен човек.Немога да разбера,защо всички коментари са по негов адрес-ако имате някой в предвид назовете проблемните хора с точните им имена.Защо всички упреци и недоволства са обърнати кьм него.Погледнете малко по разграничено и недейте обвинява мениджьра(управител)за всичко и всички неуредности,които нетребва да стават.Има хора,на които той плаща и то доста добре зада вьрви процеса на работа:Организиран-но май нехайството и слепотата на някои е безгранична.Според мен по тази тема се пишат предимно глупости. През годините сме се убеждава,ли, че повечето хора не обичат да поемат отговорност и търсят рутината и сигурността на работното място. Но в това се крие и задачата на добрия Лидер: "Да научиш хората да поемат отговорност, да защитават интереса си, но и този на Фирмата. Това се прави с даването на шанса, с подпомагането и разбирането, но и с изискването на резултати в края на деня."Такива резултати не са на лице,след като се има в предвид,че няма такьв Лидер. Истината е, че зад всички неуредици във фирмата стоят други хора,които ние всички знаем и познаваме-те са броят на пръсти,поради липсата,незнананието и компетенцията на произвеждания продукт(чорапи).Интересува ги единствено заплатата да си я получат,а че средствата вложени в производството нямат възвращаемост:поради голямото разхищение.Ta на,ли за да се произведе този продукт е нужен ток ,машини,заплати на хората-всичко това са средтсва на вятьра ако продьлжава така с лека рька да се работи(без контролно)Което навежда на мисьлта,че някои от хората се подиграват сьс средствата,които този човек влага:Такива хора не се,ли наричаха заплатаджии или поточно авантаджии?”той бездьнна яма ще плаща”Нямам намерение да опровергавам нападките за Орлу Синджо – абсолютно безпредметно е. Достатъчно,достоен човек и достойно за уважение е, че въпреки цялата тази помия, която се излива той не се отказва , а се опитва да промени нещо и дава хляб на всеки един от нас, въпреки съществуващите нагласи и очевидното удобство да ревем, но анонимно