ЕТ Урлу Синджо-Престиж /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Урлу Синджо-Престиж

Zdraveite,g-n Doev!Az s1m klient na firmata ot dosta godini i s1m dovolen,kakto ot obslujvaneto, taka i ot predlaganiq artikul.Shte kajete:Da, ama ste klient,a az iskam da rabotq v1v firmata!Ne moga da kaja kak e "v1tre"v proizvodstvoto,nqma da si krivq dushata,no bih iskal da vi pos1vetvam da si prigotvite dokumentite i s gordo vdignata glava,gotov za rabota, da si podadete dokumentite v1v firmata na g-h Sindjo.Moga samo edinstveno i 100% da vi uverq,4e toi e edin mnogo jineradosten,dob1r i nahod4iv 4ovek,koito osigurqva prehranata na ne malko hora i se opitva da dade vsi4ko ot sebe si za blagopolu4ieto na firmata,a tq v1rvi i s1s slujitelite v neq-nali taka?.Sled kato porabotite mojete da se uverite sam dali shte se preobshtite v dadenata firma ili ne.Ne se doverqvaite na 4ujdo mnenie,zashtoto to moje i da vi podvede!Vseki upravitel na firma,nare4en oshte shef e "losh"spored dumite na svoite slujitli(e ima i takiva,koito sa dovolni)oshte pove4e ne e haresvan ot bivshi slujiteli-nima ne e taka?Moqt s1vet k1m vas e da probvate,za da se uverite dali tazi rabota e za vas ili ne,a ne da se doverqvate na bivshi slujiteli ili slujiteli,koito imat namerenie da napuskat zaradi tova,4e ne im se raboti,a i kato 4eta kakvi sa gi satvorili- intrigi i donosni4estvo.Dami i gospoda,ne ste si gubeli vremeto,vmesto da rabotite,da davate vsi4ko ot sebe si,vie ste s1tvorqvali intrigi i zlobni podmqtaniq,kakto edin za drug,za firmata,taka i za shefa-g-n Sindjo!Pojelavam vi uspeh g-n Doev i tozi,koito ne e riskuval, ne e spe4elil!Az riskuvah i spe4elih!

Едно нещо искам да споделя.Недейте оплюва човека,който дава работа на всички нас.Той на да,ли знае какво се случва долу в производството.Урлу Синджо колкото и да се мьчи,колкото и средтсва да вкарва и да модернизира е напьлно излишна,поради факта:че некьдьрноста и безотговроното отношение на рьководещите износите и рьководните кадри,да бьде под всякаква критика.Как може да вземат толкова пари а да не ги интересува качеството на продукта,който произвеждат,че на ли ако няма качество един ден няма да има порьчки,а следователнно работа-кьде отиваме всички ние и вие с големите пари!?!Вместо положението да се оправя,то става от зле по зле:Всеки износ ли ще требва да се врьща за преработка,че това не е ли загуба на пари-щом получаваш заплата,от работодателя си той иска най доброто,а никой нему дреме какво влиза в износа.Организация!!!НЯМА ТАКАВА-Вместо монополисти,скоро щестанем олигопол заради некьдьрните!!!

Zdraveite!P1rvo bih iskala da se izvinq,4e pisha na latinica,t1i kato nqmam v momenta bulgarsko menju.Iskam da izkaja dobrite si vpe4atleniq ot firma ET"Urlu Sindjo-Prestij"-grad Ruse.Tova e edna firma dokazana prez godinite s ka4estvo i loqlnost,dostignala do tova visoko nivo blagodarenie na nahod4ivostta na g-n Urlu Sindjo i negoviq ekip ot kvalificirani slujiteli.Blagodarq Vi g-n Sindjo za korektnostta prez godinite,za ka4estvenata stoka,koqto predlagate,za visokoto nivo na obslujvane.Za men i moqta firma e 4est da rabotim s vas i nadqvam se biznes otnosheniqta ni da prod1ljat i zanapred v1v vremeto!Izkazvaniqta na rabotnicite(bivshi)sa dosta kraini,a i vse pak ve4e sa bivshi slujiteli,normalno e da govorqt takiva neshta po adres na svoq rabotodatel,no vse pak nikoi ne gi d1rji na sila,ako ne im haresva prosto da si pot1rsqt nova rabota,a ne da zloslovqt po adres na g-n Urlu Sindjo!Na g-n Singjo pojelavam mnogo uspehi,k1smet i prod1ljavaite v s1shtiq duh-samo napred!

Зле е братко и нищо няма да се оправи.И мене като тебе ме боли защото си харесвах тази работа,но не харесвах много неща в тази фирма и най-вече двойния стандарт към хората.
Но гледам напред и си свиркам.Времето ще покаже кой крив кой прав.

Приятно прекарване на банкета.Забавлявайте се от душа и сърце.Весели празници на всички служители.Нека новата година ни донесе по високи успехи.Нека бъдем по добри ипо сплутени.

Защо не си признаем че много голяма част от хората не си вършат работата както трябва.Всичко започва от плетенето което е под всякаква критика.Проблеми има и не само там а във всяко едно звено.Нещата във тази фирма са много зле.Качеството е под всякаква критиса.Организацията също.Във този фирма има и хора който правят всичко възможно нещата да вървят но една птичка пролет не прави.Ако този човек го нямаше нещата щяха да бъдат още по зле.

neka vsi4ki ot firmata ako imat ne6to za oplakvane da go kazvat s to4niimena ne da kriqt dadeni xora za6toto to4no te 6te gi zakopaqt neka intrigatntite da se izgonqt za6toto s tqx firmata potava neka vsi4ki otekata da im se darji smetka a ne da si razvqvat kon4eto kakto te si izkat i s kogoto te sipojelaqt te ne sa na nai visokiq pos da ne si predavat vajnosti

Недават редовно пари,има хора които се правят на по-големи шефове от шефа,ШЕФА Урлу Синджо няма понятие от 4орапи и незнае какво става в горната фирма(нова).Имам едно обръщение към ШЕФА,4е както и тои е 4овек така и ние сме хора да намали малко нормите на глада4ките-нашите ръце неса от желязо.Да дава редовно заплатите както е казал от 5 до 10 4исло,защото ние неядем въздух!!!!

Така е!Нещо започнато като градивна критика завършва като кошер за интриги.Моля като пишете мнения да не използвате имена на хора за да ги злепоставите.И аз не искам да си казвам името,никой не иска,но пиша такъв псевдоним ,който няма да навреди на никого.Целта ни тук не е да плетем интриги ,а да кажем ясно на хората какви са проблемите на тази фирма.Всички ние сме неудовлетворени от работата си там по една или друга причина,но в крайна сметка има и други фирми.Целта ни тук е преди всичко да кажем на г-н Управителя,който не вижда по далеч от собствените си ограничени хоризонти,че тази фирма има много недостатъци:
-толерират се интригите,клюкарството.Съответно фактите не се проверяват ,а се приемат на доверие
-не се ценят работещите и способните,а се ценят тези ,които се изкарват,че много работят и много знаят
-работи се много;на три смени;в неделя.Защо г-н Управителя не опита да работи така месец поне?А когато месеците станат години?А умората се натрупва.
- Заплатите паднаха в сравнение с другите в сектора
-Съотношението работно време свободно време клони към нула
Тук не сме да нападаме г-н Синджо,Милка,Крум или някой друг.Тук сме за да заявим,че в тази фирма има крещяща нужда от промяна и докато тя не се осъществи няма смисъл да се работи там.
Един млад работник като се научи да работи през пръсти така си и отива.Твърдя,че тази фирма е далеч от блестяща организация,хаоса е пълен, но по-лошото е ,че няма желание да се оправи.Във всяка друга фирма е по-добре уверявам ви.Такова пилеене на средства просто не е възможно никъде.Повечето от нас са виждали как се произвеждат чорапи-е такъв брак,такова второ,такова хабене на материали просто няма аналог.Да не говорим за елементарното планиране.И другите фирми имат проблеми с износите ама да се губят произведени чорапи и да не ги знаем къде са е смешно.Освен това като нямаш капацитета да произведеш даден вид чорапи просто няма да ги приемеш да ги произвеждаш.Не е въпроса да има въобще работа,а работата да е ефективна,хората да видят ,че вършат нещо смислено.
Пожелавам все пак успех на тия ,които искат да променят нещата!
Аз знам ,че там има много добри професионалисти едни от най добрите в града,но проблема не е в тях ,а в организацията.
Все пак успех!
Лично към Нели
Съжалявам,че така се опитаха да те очернят.Ти си един от хората ,които уважавам и заслужаваш друго отношение