Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

Всеки един ваш коментар е безмислен и тъп ! И ви моля не пишете за Божкова и за който и да било от тази фирма ! Това , че сте били или сте некадърни служители и не знаете как да продавате , не значи че някой ви е виновен ! И нз с какво впечатление сте останали за лъжите , но лично аз си правя по 1000 лв без лъжи ! А вие сигурно сте правили по 2 войса и 3 ритеншъна на месец това е смешно и на истина некадърно ! Нормално е да се оплаквате , но за всичко сте си виновни вие !

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл [email protected]

Колеги,ако сте си погледнали последните фишеве със заплатите там не ви ли прави впечатление ,че никъде няма отразен бонус за месеца?????Какво става в тази фирма?Регионалната се чуди как да ти замаже очите като я питаш каде са ти парите.Някой знае ли нещо по въпроса?

Всеки има своята истина в тази фирма. Никой не защитавам , работя в сверата от почти три години и съм виждал какво ли не, Едно знам тази работа не е за всеки. Таргетите са пооооооочти винаги достижими, но не са справедливо разпределени. Няма как ,цял ден са стоиш да си цъкаш на телефона и да чакаш, някой да дойде и да ти каже" добър ден, аз съм за една карта".Оплакванията на клиентите са от неграмотни колеги , колеги, които никой не им е казал как ,какво и по колко се прави. Лично и аз не харесвам политиката ,да си правиш карта сам на себе си. Лично аз, никога не съм си правил......после все пак аз ще я плащам. Много неща могат да се изпишат ,но разни хора разни идеали.Пак казвам работата не е за всеки, не всеки може да работи под напрежение и с хора.

след написаното тук, вече загубих каквото и да е желание да кандидатствам в тази фирма. Преди много време имах една приятелка, която работеше в един от магазините и много се оплакваше, но явно нещата са още по-зле и по-зле стават. Бяхайте далече!!!

Здравейте, аз също кандидатствах за позиция в тази фирма. Нека да разкажа какво се случи. В четвъртък (22.05.2014) ми обадиха от обекта, където кандидатствах и ми казаха, че на другия ден съм поканена на интервю в магазина от 14.50 часа. Отивам аз в уреченото време и място, а оттам ми казват да почакам много, защото имало едно момче преди мен. Кахам им добре и отидох на кафе с брат ми. След един час ми се обадиха, да ми кажат че интервюиращите били в някакво кафене да съм ходила да ги търся. При което малко се изнервих, но се оказа, че бяхме в едно и също кафене. Отидох на тяхната маса. Там бяха една жена и един мъж. Не знам дали трябва да им пиша имената, честно казано. Чашата преля, когато започнах да се запознавам с тях, жената поне ми се усмихна, а мъжът дори не благоволи да се обърне, да ме види. След като това се случи, аз просто загубих каквото и да е желание да провеждам интервю. Това може и да не беше най- правилното нещо, което трябваше да направя, но наистина се изнервих. Не знам, някаква политика ли е да закъсняват на интервю, да не се извиняват и да се държат така сякаш света се върти около тях. Тези на пръв поглед малки неща, говорят много за цялостната атмосфера на работа.

Не кандидатсквайте за работа в тази фирма.Там няма да ви научат на нищо добро.Няма да ви уважават като работници.Заплащането е ниско за това което се изисква от вас.А когато искате да прекратите трудово-правните си отношения с фирмата няма да ви освободят от работа докато не направят така,че да ви удържат най-малко две заплати!!!Който иска да работи с тази фирма да чете внимателно договора който сключва,както се казва--четете между редовете за да не съжалявате после!!!,,ПЧЕЛИЧКИТЕ,,по малките магазинчета изкарват заплатите на регионалните и по горестоящите в тази фирма,а те горките си тръгват без заплати,след като самите ръководители са ги научили да лъжат!!

Хора не си губете времето и нервите с тази фирма! Заплатата е мизерна, а отговорностите са ужасно много. Това е фирма която не уважава служителите си!

Работих 3 месеца в щанда в Била, обучението ми в началото беше самообучение, регионалната ме докара до нервна криза за това кратко време. Лъжеш, клиентите се връщат да правят скандали,а ти потъваш от срам и отнасяш всичко, после го отнасяш и от регионалната заради жалбите и ниските резултати- нейните таргети бяха като фантазията на едно дете-безкрайни! Мамененто е най-важното нещо,което трябва да усвоиш там, да правиш карти на себе си, на роднини и познати...Условията на труд- отвратителни- студено, мизерно, тясно. няма регламентирана почивка и общо взето може да си там 9-10 часа и да не си ял. Всякаква мнение трябва да забравиш, няма право на такова, а само да се подчинявам на болният мозък на Божкова. Тя (горката) наистина вярва, че винаги е права и за това унижава служителите си, а заплащането е повече от смешно от всичко което се изисква от теб....

Мога,да потвърдя написаното от Вас...Правилно сте разбрали,че грешно сте си пуснали CV-то!Нищо лично,тази фирма и тази работа не е за всеки.Ваш избор дали от към главата се е вмирисало или от опашката....всеки си има гледна точка,а Вашата е правилна - Бягайте надалеч от тази фирма,други 1000 такива ви очакват но за тях няма коментари.Без да сте опитали и работили не изказвайте мнение или негодуващите направете си собствена фирма,от позицията на ръководен орган едва ли ще мислите пак така....Все едно,има хора които си харесват работата и не мрънкат,на кой как му изнася :))