СИЕНСИС АД / CNsys /img/frontend/nomap.png"

СИЕНСИС АД / CNsys

Алоооо,"enigma"и"realist4eto" ако не ви изнася си вдигайте чуковете и ръчка от фирмата. щом не ви кефи кво седите и плювате бре???????????

Стемовче от SNSys това не е наш ПР братче штот не се е усетил кой е "шефката" :)

Напълно подкрепям колегите "realist" и "Ленивеца от В ..."! Групичката на "Батковците" от всички етажи и отдели на фирмата ревниво пазят мижавите "привилегии", до които са се добрали с много "къпане" на шефски д____а. На наякои колеги езиците до такава степен са се деформирали, че сигурно ще започнат да ги настъпват докато ходят. Да определено има доволни от пребиваването си във фирмата, те ползват служебните коли като лични, дори и за риба се ходи със служебен бензин. На първо четене във фирмата не се толерират връзки между служители, да така е, но не за всички. Именно по този начин е формиран авторитета на някои "личности" с ниска квалификация и липса на хигиенни навици. За заплащането и възможността за реализация не ми се говори, те отново са за "Батковците" ... Какво ли правя и аз още тук ...

ХАХАХАХАХА колеги да не се изплашихте от негативите който са при нас че взехте та си включихте ПР-а... Киддинг:P:D "идея си нямам как е при вас"

Абе, докога ще мънкаме? Хайде да кажем още. И името на „онази“ шефка. Срам. Това е главното чувство, което ме изпълва в нашата фирма. Отстрани като се погледне, резултатите са добри, има големи ръстове. Но как става всичко това? Като види човек мизерните ни офиси в страната, ще разбере, че има нещо нередно, че е надут голям балон. Нали всеки в бранша знае, че цялото представителство на HP работи за нас и ние сме привилегировани. Ако участвахме на пазара наравно с конкурентите ни, щяхме да сме много зле. То не бяха препоръки от HP за нас, то не беше бутане, то не беше помощ и съдействие. Даже и някои клиенти се отвращават от това. Че какво му е лошото, ще кажете? Това, че сме глезльовци и получаваме бизнес наготово, без да сме го изработили сами. А тази ситуация е временна. И когато някога помощта на HP секне, ние ще сме като тигър, отглеждан в клетка, и после пуснат на свобода. Дори да не загинем като него, тогава бог да ни е на помощ. Защото шефката на HP ....... няма да е вечно там. А защо ли тя толкова ни обича? Ами вижте в съдебните регистри (ДАКСИ) кои са нашите собственици. Великият ни управител ....... е марионетка, защото държи незначителен дял от 12%. А кой има 80%? Една адвокатка на 30-на години. Да й се чуди човек на прозорливостта да инвестира в ИТ бизнес, още когато е била на 23! Ясно е, че тя е подставено лице. На кого друг, освен на шефката на HP - “каката” .......... Някой вече да не е разбрал за какво става въпрос?

В HP България всичко това се знае. Много хора там го коментират с недоволство, но се примиряват. Но дали голямото HP няма да се занимае с въпроса?

Е, сега малко ми олекна ... А какво ли правя още тука?

Viva !!!

Шефът няма никакъв речник, освен да говори цинизми.Обаче си има постоянна публика, която му се възхищава.Много от т.нар. шефове правят компромиси с достойнството си, за сметка на някой подхвърлен лев за за затваряне на устата.Там освен, ако не си дупелизец и интригант,трудно ще вирееш.

Ами шефа си го бива, ако му влезеш в просташкия тон!А въпросната "шефка" е най-голямото ЗЛО родило се на земята, за да угоди на Шефа прави какви ли не компромиси, и най-вече със себе си!

Заплащане - супер дават и бонуси ако си наш човек
Уважение - ако си подлизурко и си в София
Фирмена сигурност - няма я
Свободно време колкото искаш за работа
Развитие за който каже шефката от онази фирма ...
Колегите са супер ама са хлъзгави
Работната среда е като в кошер сред медоносни оси

Nai-prekrasniq team ever!!!
I shefa go biva :)