СИЕНСИС АД / CNsys /img/frontend/nomap.png"

СИЕНСИС АД / CNsys

Моля да не давате по две мнения с оценки!!! Нямам нищо против провеждането на дискусия, но просто се въздържайте от повторно оценяване, не е коректно.

всичко разбирам ама да се плюе против шефа е направо БЕЗОБРАЗИЕ!!!! явно онзи "пювача" не се е срещала очи в очи и да си е говорил с него по съответния проблем. По-разбран човек във фирмата няма от него.АЙДЕ ДА СИ ИМАМЕ УВАЖЕНИЕТО. не се е

Хубаво е! Има и много палячовци, дето си мислят, че не ги подслушват...

Фирмата не е лоша.Има неща за дялане, но опрделено е в пъти по-добра от това което чета за конкурентите.Тука такива неща като миене на стара техника за да се продаде като нова звучи като абсурд,да не говорим за подслушване на служителите!Свободно време няма, ако има значи нещо не е в ред :).Колегите опрделено са свестни и се стараят да бъдат колектив.Е не винаги става но има мисъл в тази посока и е се работи по проблемите макар и бавно....Има разбиране при проблем на колега,стига да не се прекалява разбира се.Проблем опрделено се явява бързането и претупването на някои дейности на принципа," давай пък те ще се оправят...", което аз лично немога да го разбера?! Има и хрантутници във фирмата ма къде ги няма...? Абе става...

Общо взето фирмата бива, макар че много шефове са "разбрани" и отношенията са лицемерни както обикновенно.Не можеш да седнеш да се разбереш със него като цивилизован човек тъй като ако имаш някакво различно виждане за нещата значи просто не си за неговата фирма.
Бачкаш до като има работа,а работа има за целия китайски народ, за извънредни часове такова нещо не се признава, обедните почивки за повечето не съществуват.Бонуси има, но как се определят това никой не знае.
Ако започнеш да си искаш своето ти се казва , че работиш срещу фирмата.Въпроси много не бива да се задават, защото го отнасяш тъй като ако питаш значи нещо не ти е ясно, а щом не ти е ясно някой не ти го е обяснил, а това е някой по горе от теб, а тоз който е над теб ще те изкара черен , защото ти е "обяснявал" уш за да може да се защити пред шефовете и в крайна сметка пак ще излезеш черен.
Пак въобще да не става дума за тоз последния (не го знам от къде беше)та реши да пита нещо, пък едва не го уволниха за това че реши да пита нещо човека просто информатовно.

Общо взето във фирмата има нещо гнило, има гнойни пъпки на ръководни функций , но кога ще се спукат ....

Koi kakto se uredi da cunka ra4i4ka.

Тук се бачка яко.Винаги м.декември ни забраняват отпуските и сега е така.Работи се и през ноща-само сме за проверка от министерството на социалните грижи и труда:)Да неговорим за миризливия шеф-в истинския смисъл на думата-липса на всякакви хигиенни навици-"голям пич".Едва ли навсякъде е так?????

Брее, колко се е засегнала едната кака.Като си толкова печен професионалист що приемаш толкова лично написаното?Голям патриотизъм,но трябва да се промени провинциалният ти манталитет първо.Всичко има край , ще те поизползват още и на теб ще ти бият шута в един прекрасен ден, щото няма да си заминеш по собствено желени НИКОГA!
Show must go!

Za ex - kaji ni pone edna firma kadeto niama kluki i intrigi pi4.
Охо и Бохо или Куку - може би и вие не сте били цветя за мирисане а?:)
Ленивеца от В - спокойствие и съвършенство само в рая,а пък и що не си размърдаш мързеливия з....к някъде другаде тогава:)
Един от всички и Вече бивш - речника на шефа е според ситуацията и хората Господа Благоприлични и Целомъдрени,а "шефката"или който и да е сам решава кво да прави и дали ще лиже дупета или ще взима някой подхвърлен лев,и вие за съответната цена и "други неща" ще правите - всеки си има цена, нали така ;)
Реалиста - като много ги разбираш нещата що не си направиш ти фирма и да бъдеш "велик управител" като си голям умник :)или "тебе да подставят", нали се сещаш че и за това се искат някакви качества за да ти оцелее фирмата 8 години :)и да храниш 170 човека ;)
Стемовче от Сиенсис - като "идея си нямам как е при вас" тогава що се обаждаш бе пич :)или прсто обичаш да злорадстваш :)
Енигма - като привилегиите са мижави защо умираш от злоба бе братче, чудя се как не си се гътнал от тая отрова, дето тече във вените ти и я бълваш :)Лизане на дупета - явно добре си запознат с тая процедура щом разпознаваш така белезите :)
Шушумигата - че шефа като е пич от класа що да не се бият за него бре моме, или ревнуваш :)остави кокошко-каките да се трепят помежду си като им е кеф ;)поне е шоу:)
Абе хора що не се стегнете и вместо да плюете да си размърдате задниците и да се докажете или ако не ви оценяват да си ходите!:)
Дано тоя български манталитет някога се оправи към добро!Да живее България!:)

Върешно тази фирма прилича на арена на която две кокошки-каки се борят за надмощие при шефа.Борбата е с променлив характер и губещата кокошко-кака се изпраща в чужбина за успокоение.Шефа пък е сковал пейката и се забавлява от тази борбарр,нищо че тя пречи на работата и екипността.Непожелавам на никого такава работна среда-в най-скоро време НАПУСКАМ с КЕФ.