Хъс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А&markers=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А

Здравейте колеги,ръководители и управители на фирма Хъс оод по специално клон Бих искал да кажа просто че този клон е възможно най голямата подигравка с малкотоработници(побеже доста избягаха) . Г-н Дечев нестава несамо за управител, той нестава за общ работник , този човек неможе да контролира добственото си куче ,камо ли 200 човека , практика ли е фирмата да назначава такива хора на подобни дллъжности? Г-н Дечев кара работници да се подписват че взимат ваучери за храна и се истъква че са глобени , защо ли управителя след това пазарува в Т-маркет повече от 60 лв. нима неговата заплата е малка и глобява хората.Това са дребни неща , лом е малък град и със заплатите ли ще се подиграват в лом взимаме 650 лв. незнам в пловдив как са нещата , упраеителя ни обеща много неща - заплата 1000 лв. взамяна получаваме отвратително отношение и неспазени уговорки ,работя от 6 месеца и всеки месец си тръгват 15 човека и идват 5, нормално ли е ? тези които си тръгват си тръгват зарди Г-н Дечев .

Всички пишете работи кото едва ли някои го интересува и не само за тази фирма а за почти всички хората се интересуват най вече от заплатата и питат и никои не им отговаря обяснявате кои къв бил .....

Как е Хъс Шумен

Предложиха ми работа. не знам да приема ли?

ХЪС - ЛОМ
Не зная дали двамата управители знаят как стоят в действителност нещата в завода на ХЪС в гр. Лом и затова се реших да напиша долното - дано да го прочетат.
Има една приказка за вмирисаната риба!! и откъде се вмирисва? Не може да искате да имате специалисти в завода си, когато тези специалисти се оценяват от лице като сегашния управител. Самия факт, че за последните 4 месеца са напуснали 4-ма инженери и се готви да напусне и гл. инженер вече трябва да ви говори много.
Отношението към работниците е като към роби:
- работи нон-стоп
- получавай си заплатата с унижения
- не си получавай извънредния труд
- работи 10 часа на месец безвъзмездно за ХЪС
- заповеди за назначаване се получават с до два месеца закъснение
- заповеди за уволнение - с достатъчно закъснение за да имаш проблеми после в бюрото по труда
- не се изплащат дължимите обезщетения за неползван отпуск (при напускане)
- самото подписване (от управителя) на молбата ти за отпуск е цяло приключение
- условията за работа се просто отвратителни и в разрез с всички нормативни документи в РБ
- не се осигурява на пълната заплата

Относно организацията на работата има да се иска още много. С кадри които се ползват само за доклади по телефона на лице заемащо високапозиция в ХЪС - работа не се върши. С кадри цял ден чудещи се при коя да се завъртят - работа не се върши. С доставка на части и материали от Пловдив (400 км и две седмици) - работа не се върши. С кадри (на висока позиция в ХЪС) явно влизащи в конфликт на интереси и защитаващи свойте си интереси - работа не се върши. С кадри за които ел.техник, електрончик и инж. КИПиА е едно и също - работа не се върши.

Двамата управители са свестни хора, работещите там също- винаги ще ти подадат ръка. Заплатите никога не се бавят и са на добро ниво като за Пловдив. Не осигуряват върху цялата заплата. Условията за труд не са добри. Вие си направете сметката сами!

Поздравявам патроните на фирма ХЪС САШО и ИВАН,и техните семейства със Новогиодишните  празници,също и техните ,Родители. от Бате ви МИЛКО!

господа АСЕНОВИ, моляви повишете заплатите на вашите работници,дайте им стимул да работят по-качествено, така клиентите ви няма да бягат от вас, заплатата на един работник е най важното за него.колкото по - малко пари взима толкова по малко работа ще свърши. господин ИВАН АСЕНОВ , обръщам се към вас , защото знам че брат ви него интересуват работниците и това какво става с тях, на вас разчитаме, вие сте човека на който и в който вярваме. направете го  -УВЕЛИЧЕТЕ ЗАПЛАТИТЕ НА ХОРАТА СИ, те това чакат, всички тези работници който са вън на двора , вътре под тенекийте, изложени да работят на студ, дъжд, вятър и жарко слънце, те искат само едно единствено нещо да се промени , а именно заплата която получават. ДАНО ДА СТЕ ПРОЧЕЛИ ТОВА И ДА СИ НАПРАВИТЕ НЯКЪКЪВ ИЗВОД КАКВО МУ ТРЯБВА НА ЧОВЕК ЗА ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВ - ПАРИ .БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ.

Писмо N 24-33-520 от 21.02.2008 год.на НАП(национална агенция по приходите) относно прилагане на данъчното и осигурителното законодателство при предоставяне на безплатна храна на основание Наредба N-11 от 21.12.2005 год.-ваучери за храна и други социални разходи.Нека счетоводството добре да помисли !И най вече този който е дал тази идея.Нека по-добре да прочетат Наредба N11,член 285 от КТ!

Нека Коледа Ви благослови със скъпи спомени от вчерашния ден, кураж за днешния ден и надежда за утрешния!
Пожелавам Ви Новата 2010 да дойде при Вас, пълна с любов и благодарност, с чисти приятелства и споделена радост!
От Румяна Александрова - ОПАЛ, Враца