Хъс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А&markers=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А

Поздравявам ,Ръководството на Хъс,администрацията и работниците със настъпването на Коледните и Новогодишни празници!И много плодотворна 2010год.Нека Коледната звезда да огрява Вашия път в живота!!!Нека здравето и късмета бъдат Ваши спътници,а сърцето и умът - Ваши съветници!!!И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ОСТАВИТЕ ЕДНО ОТВОРЕНО ПРОЗОРЧЕ В СЪРЦАТА СИ ЗА ХОРАТА КОИТО ВИ ОБИЧАТ!!!Весела коледа и щастлива Нова година!!!

Не съм мислил че ще пиша и аз тук някой ден, но какво пък. Поне мнението ми може да бъде прочетено от някой, който е минал през този път. И продължава да го върви.
Всеки който познава управителите от повече време ще потвърди , че за последните 2 години са се променили до неузнаваемост.Имаше усмивки, имаше и настроение. Вече ги няма... Защо е така незнам, но това допълниътелно натоварва хората , които и без това само мрънкат вече.
2006-2007 бяха най-хубавите години там, всеки беше усмихнат и с вдигната глава, и не му пукаше дали ще работи до 5 или до 9 вечерта. И това го няма вече.

....Жалко за хубавите мигове, никога няма да се върнат. Дори и след кризата. Ай на бас!!!!

До всички пишещи и четящи.
Защо се нахвърляте само върху Златина и Чавдар! Нима сте много честни! Твърдя, че 90% от имащите власт са по-недостойни хора и служитили/работници от тях двамата.
По колко карти се маркират на вход/изход от 1 човек! Много е хубаво да ди извън фирмата по личен бизнес и вякой да регистрира че си на работа или спазваш работното време.
Чета за 10-15 камиона.....знаете ли каква е тарифата,която плащат шофьорите за да бъдят обслужени точно и навреме по митници и разтоварване.
Задълженията са се превърнали в обстоятелства за лично облагодетелстване.

Има правила, бизнес не се прави с приятели.

Изтриха ми коментара за Хъс, затова пиша пак...Не зная кой и защо го е направил,но факта,че някой иска да се изтрие вътрешна информация за фирмата и настроенията в нея и за отношенията в нея...е красноречив.Фирма Хъс продължава да дълбае надолу,струва ми се недостойно вече да излагам факти за източване на финанси от нея, по-специално от офиса в София и по-специално от управителя там.Жалко за "пчеличките" там, защото познавам хора,който работят достойно и образцово в цеха в София,но не получават това,което са изработили.Не вярвам някой да е доволен,че вместо парична премия му дават месо,плодове,вино и какво ли още не...Не мисля ,че това е сериозно отношение.Както и това, че собствениците все още държат управител,който не знае да управлява,не знае да търгува...а далаверата за него е най-значимото постижение в работата.
Уважаеми бивши колеги,написали сте достатъчно за фирмата,написали сте толкова неща,че всеки нормален и интелигентен човек,сам ще прецени дали си заслужава да работи с тях.Нека да ги оставим в техния затворен и ограничен свят от интриги и лъжи и да гледаме напред,защото поне аз зная,че има мнооооооого по-добри фирми от нея.Пожелавам на всеки до намери по-добрата фирма от Хъс!Успехи!

ЗДРАВЕЙТЕ СКЪПИ КОЛЕГИ И КОЛЕЖКИ.Тук във форума на този сайт аз искам да изкажа своето мнение и да се защитя от някого който е писал мнение тук в БГ-работодател, и много хора сигурно си мислят че съм аз.Днес разбрах че някой е писал доста подли и коварни реплики към мои колеги, наричал ги е с обидни думи и така нататък. Става въпрос за хора с който работя, хора с който съм всеки ден. АЗ като уважаващ себе си човек никога не бих използвал този сайт за да обидя някого, а напротив винаги казвам всичко право в очите без да го изопачавам и на момента.Смятам себе си за улегнал и зрял човек и не бих паднал толкова ниско плюейки някого в интернет пространството, това може да го направи само един страхливец.Много ми е любопитно кой е автора на статията кадето плюят колегите ми, но този автор ми подлива вода, но интересното е че тази статия е писана няколко дена преди аз и НАЙДЕН да се сдърпаме.А относно Радо , аз нямам работни отношения с него че да давам мнение за момчето, ние почти не се виждаме през работните дни.Относно Найден, да отношенията ни един към друг са доста обтегнати, но това не ми дава повод да го плюя и наричам с доста обидни думи именно тук в БГ работодател. Колеги ,благодаря ви че отделихте време за да прочетете тази моя защитна статийка, и искам пак да ви кажа че не съм автора на предната ГНУСНА статия. но много бих желал да зная  кой е  той, и защо така ме поставя в такова неловко положение. Багодаря за отделеното време и до нови срещи в пределите на нашата фирма.

Просто се чудя, как ХЪС още съществува, с този екип от необразовани и ниско квалифицирани управленски кадри, наричащи себе си самодоволно МЕНИДЖЪРИ. Кадърните  и уважаващите себе си хора отдавна напуснаха, а и тези, които още са там или се оглеждат за нещо по-добро, или просто нямат никакъв избор! А за хората в производството- просто жал да те хване-потресаващи условия на труд и  липса на всякакво уважение. За кодекс на труда май никой от администрацията не е и чувал. И каква е тази пародия  с новата и лъскава административна сграда, а РОБИТЕ долу  няма къде дори ръцете да си  измият! ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ ГОСПОДА БОГАТАШИ!

Тъй като напуснах фирмата с чиста съвест и въпреки всичко,в името на дългогодишната работа и взаимоотношения ,все пак уважавам бившите си работодатели,целта на това изказване не е да ги обидя или злепоставя,а просто да изразя своето разочарование.
Оказа се ,че въпреки 10годишната ми всеотдайна и качествена работа за Хъс ООД, ми беше спряна заработената от мен премия за последното тримесечие, в което бях на работа, без да бъде обсъдена с мен причината за това. Още по-обидно е, че управителя не го съобщи лично на мен, а трябваше да го разбирам от колеги постфактум - това е постъпка, която ми се стори доста недостойна, некоректна и не би трябвало да се направи от уважаващ себе си човек, а още повече от управител на такава голяма компания. Крайно време е ръководството на Хъс ООД да осъзнае, че най-важният ресурс и потенциал на една компания е нейният качествен контингент от работници и служители и тези, които все още работят там да получават уважение, достойно отношение и заплащане.
Искам да вметна и за финансовата помощ спомената в мненията - аз също съм от хората, на които е оказвана финансова помощ /не безвъзмездна разбира се / и затова никога не е било тайна, че съм благодарна на бившите си работодатели, но според мен това няма нищо общо с отношенията работодател - работник, със създаването на нормална работна среда и с изплащането на полагащото се възнаграждение спрямо постигнатите резултати.
С пожелания за успех - нищо лично!!!
Вера Моллова

От много години наблюдавам развитието на фирма \'\'ХЪС\'\'. Трябва да кажа,че Иван и Сашо направиха чудеса за няколко години.Момчетата са невероятно скромни и коректни хора,всеки който ги познава ще го потвърди. Никога не са отказали помощ на свои служител ,независимо дали морална или финансова,включително на бивши техни служители,които могат да го потвърдят/няма да кажа имена,те си знаят/. Не познавам фирма,за която всички да са на едно мнение,но за мен по-важно е ,когато положителните преобладават. Имайте предвид,че когато има успех,много хора се озлобяват.

Била съм клиент много години. Сигурно още от създаването. Предпочитам фирмата, не защото управителите са ми роднини, а защото екипът, уважението, времето, цените са им на 6. Имам познати във фирамата и ми казват, че може на всички заплатите да са им ги намалили, но спрямо другите фирми със сигурност поддържат по-високо заплащане. Работната среда им е чист лукс. Всички се стремят за развитие. Служителите имат достатъчно време за отдих. Работата със сигурност не е тежка. По Великден дори раздаваха агнешко месо на служителите. Е това се казва фирма.

Как да вървим към Европа,като незнаем собствения си език!Срамота!!!Крайно,време е ФИРМАТА,да се освободи от хора без образователен ценз-минимум средно!!