Хъс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А&markers=Пловдив,ул. Пловдив-Север № 64А

Уважаеми читатели и участници в този опорочен форум, бих желал да дам малко реална информация за фирма Хъс,като говоря не от името на ръководството, а като един от наистина работещите хора в страната. Работя във фирмата от 2003г и започнах от най-ниското стъпало/за търговците/ а именно пласмент на дребно.След 8 месеца заедно с Иван Асенов/единият от управителите/ и Вера Моллова/съпругата на Митко Моллов/ сформирахме търговския отдел за продажби на едро-тогава фирмата беше много по-малка.Вера поддържаше и развиваше основно клиентите разработени до момента от Иван и Александър Асенови, а моята мисия бе да търся нови клиенти и пазари.В стремежа си да продавам стоките на Хъс си спомням си че моят принос в оборот само за 6 месеца беше 1/10 от общият оборот за годината.Парите които получавахме съвсем не бях много-около 400 лв заплата,но няма да забравя думите и обещанието на Иван Асенов да не бързаме толкова и добрите заплати неизбежно ще дойдат с времето.Е,това време дойде!Обещанието е изпълнено,както и много други обещания дадени през тези години!Търговският отдел през 2003-та беше от 2-ма души,а сега вече сме 15-17 човека само в административната сграда в Пловдив.Това само по себе си говори за развитието на фирмата през тези години,работните места които постоянно се откриват и хранят толкова много хора - само 350 семейства поддържа фирма Хъс!!!Но забележете как ги поддържа - През тези 6 години в които работя никога не е имало забавяне на изплащането на аванс или заплата,ама никога!Както и никога не е имало договаряне на въжнаграждение или премия и това да не е спазено/освен когато има нарушение на вътрешно-фирмения правилник,което да доведе до финансови загуби на Хъс/ Тъй като фирмата е семейна, а корена на семейство Асенови е от Родопите, те си имат някой традиции с които изразяват уважението си към работещите при тях, а именно:Стефка Асенова/майка на управителите и основател на фирмата/на Гергьовден лично тя дава на всеки служител пакет по 4-5кг агнешко да занесе вкъщи,да приготви подобаваща за празника софра заедно със семеиството си и да се чувства част от семейството Хъс.За Коледа лично раздава парични премии и пакети с месо на всеки един.Да не говорим че заедно със съпруга си Христо Асенов са почетни граждани на село Мостово, че поддържат жителите селото с доставки на брашно и други продукти, че поддържат църкви и се занимават с благотворителност! Това са семейство Асенови,едни от малкото останали истински хора в тая сбъркана държава,изпълнена със злобни,бедни хорица! Това което казвам може всеки да провери и да се увери че сем.Асенови са хора само достойни за уважение и пример за обществото! Анонимните мишоци които тук говорят пълни глупости,опорочават този форум и или въобще не знаят за кого изразяват мнение и не познават хората, или им е много трудно да проумеят че има и такива които с честен труд наистина успяват, и е най лесно да ги уплюем вместо да се учим именно от хора като сем.Асенови как трябва да живеем живота си-с много труд и чиста съвест! Да,близък съм с Иван и Сашо Асенови, но поддържам и подкрепям тази близост защото съм лоялен,съвестен,коректен и работлив служител на фирмата, и същото отношение получавам обратно защото явно съм го заслужил,доказал че заслужавам и продължавам да се доказвам с работата и способностите си. Сем.Асенови не търпят гъзомииници и лакей,както се изразяват някои явно непросветени във фирмените дела-или показваш и постоянно развиваш знания и способности според това за което си нает, или си аут...просто системата те отхвърля.Това е реалноста, не се сърдете на хората а на себе си!Време е да се събудите и да си зададете въпроса:кой съм аз и какво искам от живота?Е,разбира се че можете още да поспите и така цял живот все да се намира някой който да ви е крив, да си кибичите във форума цяла вечност с цел да оплюете някой защото това ви носи задоволство. Обикновенно работният ми ден започва сутрин от 8.30ч и продължава до 20.30ч и повярвайте ми така е и с останалите на ръководни постове във фирмата. Относно ситуацията с Митко Моллов мога да кажа само че всеки има правото на свободен избор как да се развива и живее. Относно коментарите че фирмата върви към фалит ще ви кажа че фирма Хъс е изключително стабилна,с добри финансови резултати,гъвкава политика и солиден пазарен дял които продължаваме да поддържаме въпреки че толкова гръмко се говори за криза. Относно % на квалифицираните кадри във фирмата мога да кажа че съвсем не са малко, но ако поне за момент си размърдате жалките мозъчета и се поразровите за инфо през последните 6 години фирма Хъс каква рентабилност отбелязва се замислете колкото и да ви е трудно да упражнявате тази дейност, как е постигнат този ръст и зад тези данни не стоят ли именно служителите на компанията-най ценният ресурс на всяка организация?! Пожелавам на всички вас,читатели и участници на форума,да бъдете здрави,умни и способни хора,достойни за уважение! На анонимните страхливи мишоци пожелавам смелост никога да не ви се налага да сте анонимни във каквото и да било, а да сте горди с постигнатото от вас......ако има такова! Или гордо,с чиста съвест се изправете и кажете на управителите си какво ви мъчи,но мислете преди да говорите та да не станете за смях,или се скривайте в мизерните си дупки и продължете с жалкото си съществуване,защото като чета какво сте писали само едно ще ви кажа,че хора като вас не заслужават да работят на добре платена и престижна длъжност, а могат само да метат плаца по базите и да мият колите на служителите и работниците. Успех!

Искам да отговоря,на многоуважавания клиент от гр.Аврен със стих от Американския поет Хенри Дейвид Торо; Ако някой не върви в крак със своите другари, може би това е защото чува различен барабанчик.Оставете го да следва онази музика, която чува,независимо колко различен и далечен е нейният ритъм; ф-ма Хъс разполага със много Високо кфаливицирани специалисти,във Всички нейни поделения в България!От работника до служитела!А що се отнася до сем.Асенови само мога да кажа Опознай човека да го уважаваш!Въпреки всички писания ф-ма Хъс разполага с най-голямия потенциал които разполага Хората които се трудят,съвестнно!

За съжаление в тази фирма е пълно с подлизурковци и лакеи и за още по-голямо съжаление точно тези хора са най-близо до управителите и са най-уважавани. Господа управители, с подмазвачи и лицемери голям бизнес не се прави -точно затова сте на път да се превърнете от водеща в залязваща компания.Осъзнайте се,преди да е станало твърде късно.Уважавайте и подкрепяйте кадърните хора,а не тези които правят всичко само и само да ви се харесат.

Аз съм на същото мнение,няма никакво уважение към клиенти,също сърбах попарата от ХЪС СОФИЯ,добре че вече не пазарувам от тях.Цял ден чаках да ми натоварят един камион метали и отгоре на това ме излъгаха 180кг,благодаря ви г-н Владимиров

много не коректна фирма,дори се чудя как пазаруват още метали,говоря за ХЪС-СОФИЯ,няма клиент които да не е излъган,аз съм един от тях.Управителя на базата лъже и краде на общо основание,дори мога да го докажа,незнам защо управителя на ф-ма ХЪС не предприеме по строги мерки.Г-н управител отворете си очите,че ще загубите и тези клиенти дето ви останаха

Една,залязваща-компания!С мениджери,които имат нисък потенциал!!

ТЕ СА МНОГО КОРЕКТНИ

Фирмата е много готина,но за тези,който обичат да се трудят!!

Ниска заплата за мащабите на фирмата и не добра вътрешно фирмена организация. Иначе голяма фирма с големи възможности,но не и за служителите.

хубава заплата, за сметка на къртовски труд; никакво развитие защото само познати на шефовете може да станат нещо.абе доста назадничава компания