ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

от година и половина работя за фирмата , първите няколко месеца не бяха много зле тъй като имах хубав район и усет да надмина поставените нормативи и след като Иван Тасев забеляза че тези нормативи могат да бъдат достигнати започна да ги увеличава веднъж месечно/а по някога на две седмици , в момента условията са такива че би трябвало да стане чудо за да се постигнат изискванията за бонус , направено е така за да не се изплащат , а без тях заплатата е смешна . Всичко написано от колегата е вярно , гърбенето е голямо , отпуск имаш но не ти дават да я ползваш , на всички празници си на волана , а накрая ти режат бонуса и едвали не ти им дължиш пари а не те на теб заплата .Не можеш да израснеш във фирмата ако не си подлизурко , ако от теб нищо не става значи си перфектен за ръководна длъжност в тази фирма . Проблемат при мен е че от мъкненето на тоневе мляко ежедневно си увредих кръста , лекувам се но не ми минава , съответно обжалват болничните ми и с хиляди тел. обаждания ме убеждават да напусна работа в момент на нетрудоспособност .И какво се оказа докато работиш като вол си им нужен , а щом те изхабят от работа--на боклука .

ОМК (ООО  МЪКА) НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА ЛЪЖИТЕ НА Г-Н Иван Тасев обещтава едно а на яве излиза севсем  друго хамалуваш 10 часа 6 дни в седмицата за жълти стотинки Тормозът е неуписуемЗимахме по 1200 лева а сега нямя и 800 лева Режът бонусите на поразия плащаме си брака който не е по наша вина качват ни стока която е непродаваема съответно като изтече срока си я плащаме                                                                        ПОМИСЛЕТЕ СИ ДОБРЕ

в какво точно се състои работата на специалист търговска администрация и колко е приблизително заплатата?

За краткото време което изкарах във ОМК мога да кажа че там нещата наистина не са наред. Проблемите идват от директора на отдел ЧР (HR) Весела Симеонова и нейното обкръжение от номенклатури. Гореспоменатата личност коли и беси. Ако прекия ти ръководител ти даде бонус тя го реже. Ако си работил извънредно тя казва че пари не ти се полагат. Изобщо тя определя цялата фирмена политика така да се кажа. Всичко което се случва в компанията е на скандал и на нерви. Всички от централата в Пловдив се чудят как да избягат от задълженията си и да направат сплетня в компанията и някои да бъде уволнен. Най-често заплахите са за ДИСЦИПЛИНАРНО УВОЛНЕНИЕ, няма значение има или няма причина. Много е зле и търговския отдел в личето на "големият" началник Иван Тасев. Глоби и уволнения всеки ден. Нагледах се на глупусти и мания за величие и лежене на стари лаври от комунистическо време. Компанията е гръцка и управителите са гърци които разчитат много на нашите "специалисти" в Пловдив и не разбират как хората Весела Симеонова и компания разсипват компанията. Текучество има голямо. Тези които седят са хора които не знаят да се опълчат не гнета или имат прекалено много заеми за връщане. Заплатите са мизерни ако ги дадат. Ако все пак си дадеш зор и искаш да работиш както трябва ако прекият ти ръководител е човек веднага ще се намери някой в ЧР да ти завиди и измисли вариант да ти намалят заплатата. Схемите са много повярвайте ми. Моят личен съвет е да БЯГАТЕ ОТ ОБЕДИНЕНА МЛЕЧНА КОМПАНИЯ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-ДАЛЕЧЕ поне докато не се смени шефката на  човешки ресурси Весела Симеонова и нейното обкръжение.

В тази компания първоначално само обещанията са големи. Но нямат никаво покритие.Работих там 4 месеца на някакъв измислен график.Това беше наи кошмарния период в  живота ми. Там хората постоянно се сменят.Отиват,виждат за какво става въпрос и си отиват.И има защо...Съветвам ,които иска да си пести нервите да не отива там.

В ОМК зависи какво работиш. Като си шофьор-доставчик или нещо подобно, едва ли можеш да очакваш да се носиш като перце. Но ако си на търговска длъжност, ще работиш по-приятна работа. Нека започна с отрицателното. При наемане на нов служител ръководството обича да се "поизхвърля" в обещанията. Често пъти бонусите се "отрязват", търговските политики се сменят. Това пречи на хората, които продават да се ориентират в своите приоритети. Шофьорите в София ги смятат за черноработници. Чувал съм от устата на регионалния мениджър при наемане да се чува: "На колко парцала останаха да им се обадим?" Странно отношение! Не сме в Аушвиц или нещо такова. Всеки има нужда от уважение. Г-н Мениджър, моите уважения към вашите лидерски качества /не го казвам иронично!!!/, имайте уважение към тези хора, които стават по време, когато сигурно вие блаженно сте се прилепили към гърба на жена ви.
Но положителното е че в ОМК осигуряват на пълната заплата, ползваш си отпуските, има ваучери, за Коледа и Великден гърците се сещат и правят хубави подаръци. При напускане ти се изплаща пълното възнаграждение, освен ако няма да си плащаш нещо. Ако си мислите че в другите търговски отдели на търговски фирми и производители нещата са различни, сте се заблудили.
Дано един ден в компанията се въведе ред, да се спрат кражбите и служителите да получават по-добри възнаграждения.

Здравейте, може ли някой да ми помогне. Каква е работата на супервайзерите в ОМК в София, какво точно правят, какви коли карат /със седалки или товарни с решетка/. Какво е отношението на шефовете и какъв е колектива. Вземат ли се бонуси или е мисия невъзможна.

До Лаброс. За какво иде реч в тази Хорека, ако може да дадеш малко инфо или къде мога да намеря тази обява! Благодаря предварително!!!

Кандидатсвай за Хорека там са го съкратили и кинтите са най много окло 2500..;)

Здравейте, чета тези мнения и гледам обявата която са пуснали за  РЕГИOНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ (гр. Пловдив) и се чудя дали да пусна СВ или не!!! Някой знае ли нещо повече за тази позиция като условия, заплащане, привилегии, социален пакет? Благодаря предварително!!!