ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

Фирмата започна да запада от октомври/ноември 2016. Всички служители постоянно сме лъгани и ни се обещават невъзможни неща.Въпреки че инвестираме в нови машини гоним хората,които си разбират от работата.На тяхно място идват външни кадри, които през следващите 6-12 месеца няма да знаят къде се намират,а и вече няма кои да ги обучи.HR екипа не знае какво прави.До края на годината няма да останат кадърни хора с които да се работи.Препоръчвам на всички желаещи да започнат работа тук да се постараят и да проучат фирмата.След това преценете дали си заслужава да започвате.Скоро и аз напускам кораба...

Работя в компанията от 5 години в търговския екип. Смея да кажа, че продавам страхотни продукти и всичко е много добре и заплати и осигуровки и перфектен екип.

Бих искал да знам какво е работното време, колко дни се почива в седмицата, как се работи по празници? Става въпрос за длъжността лаборант.

Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно работата в град Пловдив. Ръководството на фирмата е изключително некомпетентно! Държи се грубо със служителите си и ги карат да си плащат брака!Ако не те харесват ти слагат недостижими таргети и съответно заплатата ти се намаля с 200 лв .

Искам да отбележа като един редовен клиент на продукти Верея за разочарованието си от Вашата игра. Трябва да се съберат 5 букви, но за да спечелиш просто купа (не телевизор, пералня или фурна), се правите на тарикати и не сте пуснали буквата "Я". Направо е смешно, бяхте моите любимци, разочаровахте и децата ми след като имаме камара капачки, а все една единствена буква не излиза, спряхме да ги събираме, работата е ясна-раздайте си купите на служителите!

Бягайте от тука само тяхни хора взимат с изключение на тези който им се кара камион в перфектно техническо състояние и на който му се бачка в събота за УЖ двойния надник

През 2016 как стоят нещата с мърчандайзерите за район Бургас ако някой е запознат да каже благодаря,

Искам да попитам как седят нещата при мърчандайзерите.Заплащане..задължения.Ако някой може да ми каже,ще бъда много благодарна

Мнение за длъжността фактурист? Заплащане, осигуряване, работно време и в какво по-конкретно се състои работата

Необходима ми е информация за позицията  "Работник в производството на млечни продукти". Струва ли си човек да започне работа на тази позиция? Плащат ли се заплатите редовно? Добро ли е възнаграждението?
Какви са негативите в тази фирма и на тази позиция?