ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

Здравейте аз съм Христо от Стара Загора бивш служител изкарах точно 8 дни в фирмата, ебах му майката смотана циганска, никакъв ред пълен хаос изобщо плачебна работа 1400 лева заплата, 1500лв с бонуса така 9 10 часа бачкане всеки ден както и събота се работи 8часа няма извънреден труд в събота, в Стз склада им е срещу Складовете колела Галикс в Стара Загора. Иначе в склада ей сега лятно време е смърт 45 градуса.! Така ходиш носиш хвърляш пресни кисели млека, имат си там 2,6 % 3,6% масленост, всеки магазин има изискванията масленост без масленост мляко и т.н!! Буса не е лош, но идиотщина викат крякат няма ред и просто на 9 ден не отидох на работа теглих им една майна и толкова още не са ми дали пари, ако не ми ги дадат ще им еба майката циганска

Работя във фирмата като шофьор продавач. Заплатата е много малка спрямо това което си длъжен да вършиш. Особено сега когато верея подарьва чаши и купи. Това е излишен ангажимент коюто те бави. Работиш от 6 до 6. Цялатя докуметнтация ти е в Пловдив и ако ти трябва някакъв документ чакаш със седмици. Винаги се търсят шофоьори защото за месец два разбираш че си лъган за заплата и условия. А да отпуска просто забравете. Да реално имаш да вземаш но не ти я дават защото вечно има недостик на шофьори.

Бях шофьор и кръста ми се осакати. Един кашон двулитровко е 16 кг. Не винаги можеш да спреш пред магазина. Броиш стокатя сутрин защото ако не излезе я плакаш. Верея е няучила клиентелата си че шофьора ще кляка за всичко и понякога чакаш 20 мин за да вземеш заявка от магазинерката. Излизаш в 06.00 прибираш се в 18.00. Има група стари работници с по малко магазини и по голямо заплащане. Ако искаш да си като тях не става с труд а с близане на гъзове. Заплатата не минава 1200 дори да си хванеш бонуси и таргети. Задълженията са да поръчваш стока да шофираш да изписваш фактури да сваляш стока да водиш цялата документация да чекираш камионя и да го подредиш. Средно на ден мъкнеш около тон и половина. За тези които не ценят ззравето ди им пожелавам успех. Аз дега лекувам кръст и незнам кога ще се оправя. Освен това тук си позволяват и да ти повишават тон защото не си успял да минеш всички обекти. Причината е че идваш на работя и те не закачат още 6-7 към района защото някой от старите кучета е решил да почива. Ня строеж е по леко повярвайте тук е голям гърч

Анито от човешки ресурси много лъже за работното време.А доколко разбрах се поостава извънредно..... Абе миндилска управа.Не могат да се разберат там горе......

Пълни измамници. Стоят само тези който имат изгода. За останалите само трохите и нервите.

Фирмата е коректна, осигуряването е на пълния размер, а не както някой е писал по-долу на минималната заплата. Изплащат се коректно бонуси, също извънреден труд. Има ваучери за храна, а също така коледни и великденски. Организацията е малко зле и разпределението на работа е неравномерно във времето.

Бях на интервю скоро при тези. Дори не ти казват заплатата, само, ако те одобрят тогава. Смешна работа. В завода е такава жега и шум, че не може да чуеш човека до себе си. Жегата е ужасна, а още не е започнало лятото. Тогава не ми се мисли какво ще е. Направо трябва да ти плащат вредни. Не се занимавайте.

Пълни лъжи, които нямат нищо общо с реалността.
Обещание за осигуряване на висок праг т.е. пълни осигуровки 900лв , а накрая разбираш,че е на 600лв.
Казват само,че понякога се дават 1ви смени.Питаш след 2ра може ли да се паднеш първа,казват Не.
Накрая като отидеш и започнеш разбираш,че веднага след 2ра смяна отиваш 1ва от 06;30 сутринта да разтовариш камиона като след обяд пак трябва да си на линия.
Ебахти фирмата искат 06;30 до 08;00 примерно и после 2ра смяна до 8ч или 10ч който когато свърши работата.
За шофьорите това е живот отиваш сутринта и всички камиони натоварени и подредени.Оставят си лайната мързи ги да почистят остатъци от кисело мляко в товарното помещение на камиона.Карат като обезумяли и вътре всичко се е разпиляло наляво и надясно и трябва да му го подредиш,той дори не си прави труда да отваря отива спира на паркинга и айде оправяйте се

Здравейте,някой да знае заплащането в поддръжката на ОМК Пловдив отношенията с ръководството Предложиха ми интервю за нещо като поддръжка на елобзавеждане - ръководител Очаквам мненията Ви

Скоро свалиха заплатите на част от персонала.Ние чакаме да се вдигат заплатите в България,а гърците ни ги свалят.
Затова ли ни взеха фирмите да се гаврят с нас.Мизерници