ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Бих желал да изкажа Благодарности към ръководството на ОМК – Пловдив за социалната политика, която се ползва от Нас служителите , и най вече със последната придобивка –
Карти за спорт. Това е една голяма привилегия ,която няма как да не бъде оценена от всички Нас.
Изплащане на заплатата на 15-то число от месеца, следващ отработения;
• Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
• Подаръчни ваучери в размер на 100 лв. за Великден;
• Подаръчни ваучери в размер на 100 лв. за Коледа;
• Допълнителна застраховка, покриваща медицински разходи.

С решение на ръководството се организира ваксинация на желаещите на място тук в завода /мобилен ваксинационен център само за служителите/.
И още много други ,който са забравени и не съществуват от много работодатели в България.

Пожелавам успех на цялото ръководство и да знаят ,че всичко това се забелязва от нас и поставяме Висока оценка за усилията който полагате всичко това да се случва.

Изплащане на заплатата на 15-то число от месеца, следващ отработения;
• Ваучери за храна в размер на 60 лв./месец;
• Подаръчни ваучери в размер на 100 лв. за Великден;
• Подаръчни ваучери в размер на 100 лв. за Коледа;
• Допълнителна застраховка, покриваща медицински разходи.

Съветвам ви да не си губите времето. Натоварването не си заслужава. Работата е много натоварена. Тяхни хора са на леките позиции а търсят будали да им работят като хамали. За работа на две смени да не може да вържеш 1000 лв няма смисъл. По някога те викат и в събота или неделя -това не се плаща. Съвет от мен ако не искате да сте като в затвор не почвайте! Едно ви говорят на интервю а излиза друго яче.

Здравейте аз съм Христо от Стара Загора бивш служител изкарах точно 8 дни в фирмата, ебах му майката смотана циганска, никакъв ред пълен хаос изобщо плачебна работа 1400 лева заплата, 1500лв с бонуса така 9 10 часа бачкане всеки ден както и събота се работи 8часа няма извънреден труд в събота, в Стз склада им е срещу Складовете колела Галикс в Стара Загора. Иначе в склада ей сега лятно време е смърт 45 градуса.! Така ходиш носиш хвърляш пресни кисели млека, имат си там 2,6 % 3,6% масленост, всеки магазин има изискванията масленост без масленост мляко и т.н!! Буса не е лош, но идиотщина викат крякат няма ред и просто на 9 ден не отидох на работа теглих им една майна и толкова още не са ми дали пари, ако не ми ги дадат ще им еба майката циганска

Работя във фирмата като шофьор продавач. Заплатата е много малка спрямо това което си длъжен да вършиш. Особено сега когато верея подарьва чаши и купи. Това е излишен ангажимент коюто те бави. Работиш от 6 до 6. Цялатя докуметнтация ти е в Пловдив и ако ти трябва някакъв документ чакаш със седмици. Винаги се търсят шофоьори защото за месец два разбираш че си лъган за заплата и условия. А да отпуска просто забравете. Да реално имаш да вземаш но не ти я дават защото вечно има недостик на шофьори.

Бях шофьор и кръста ми се осакати. Един кашон двулитровко е 16 кг. Не винаги можеш да спреш пред магазина. Броиш стокатя сутрин защото ако не излезе я плакаш. Верея е няучила клиентелата си че шофьора ще кляка за всичко и понякога чакаш 20 мин за да вземеш заявка от магазинерката. Излизаш в 06.00 прибираш се в 18.00. Има група стари работници с по малко магазини и по голямо заплащане. Ако искаш да си като тях не става с труд а с близане на гъзове. Заплатата не минава 1200 дори да си хванеш бонуси и таргети. Задълженията са да поръчваш стока да шофираш да изписваш фактури да сваляш стока да водиш цялата документация да чекираш камионя и да го подредиш. Средно на ден мъкнеш около тон и половина. За тези които не ценят ззравето ди им пожелавам успех. Аз дега лекувам кръст и незнам кога ще се оправя. Освен това тук си позволяват и да ти повишават тон защото не си успял да минеш всички обекти. Причината е че идваш на работя и те не закачат още 6-7 към района защото някой от старите кучета е решил да почива. Ня строеж е по леко повярвайте тук е голям гърч

Анито от човешки ресурси много лъже за работното време.А доколко разбрах се поостава извънредно..... Абе миндилска управа.Не могат да се разберат там горе......

Пълни измамници. Стоят само тези който имат изгода. За останалите само трохите и нервите.

Фирмата е коректна, осигуряването е на пълния размер, а не както някой е писал по-долу на минималната заплата. Изплащат се коректно бонуси, също извънреден труд. Има ваучери за храна, а също така коледни и великденски. Организацията е малко зле и разпределението на работа е неравномерно във времето.