ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

Незнам за Пловдив и София ,но във Варна са две бутки с П ,който ръководят смешната фирмичка Верея... Едната бутка главната е Сашо ,той е страшно безхарактерен тъп и много податлив на лизане от Петар Николов (така наречения лизач от служителите)търговски представител . Фирмата е нечестна не плаща добре и уволняват на ред . Това го решава Петър Николов ,а Сашко понеже е " шефът ", той урежда нещата . Карат те да купуваш БРАКОВЕТЕ ОТ МАГАЗИНА ПОНЕЖЕ ФИРМАТА НЕ РАБОТИ С БРАК . ОБЕЩАВАТ НА МАГАЗИНИТЕ ,ЧЕ   СЛУЖИТЕЛИТЕ ЩЕ СИ ГО ПОЕМАТ ОКОЛО 100 150 ЛВ. НА МЕСЕЦ Е ,АКО ВНИМАВАТ. ВЕРЕЯТА Е ПЪЛНА С КОНДЕНЗИРАНО И СУХО МЛЯКО ИЗОБЩО НЕ Е МЛЯКО И БОР ЧВОРА Е ПО ДОБРО ! КОЙТО СЕ НАБУТА ЩЕ СЪЖАЛЯВА. ЗАПЛАШВАТ НЕПРЕКЪСНАТО С ДИСЦИПЛИНАРНО УВОЛНЕНИЕ ИЛИ С БЯЛ ЛИСТ ТИ ДА СИ НАПИШЕШ МОЛБАТА . Това е една пропаднала зле ръководена фирма .

Супер некадърни технолози.не могат да направят график за работните смяни. хората не знаят на другият ден каква смяна са на работа и от колко часа,а за почивен ден да не говорим.Работи се почти всеки ден повече от 8ч.-пак благодарение на технолозите.Сто на сто - Гръка-директор-не знае какво става във фирмата му,и колко са кадърни технолози те му.

супер некадни  технолози.не могат да направят график за работните смяни,не знаят процеса на работа .Работи се почти всеки ден повече от 8 ч.Сигорен съм че -гръка-директор на фирмата изобщо не знае какво става във фирмата.СУПЕР НЕКАДЪРНО РЪКОВОДСТВО.

Супер некоректна фирма. 2 седмици обикалях и се размотавах с колегите да науча район може би и да се науча да боравя с мобилното устройство и общо взето бях на обучение. Без да се издънвам даже всичко бях научил без да ме пуснат даже съм в някакъв район ми казаха , че прекратяват договора ми ,защото не са стигнали до съгласие дали да остана на работа. Но въпреки това преди това ме наеха. Просто не можаха да се уговорят на кой район да съм. Супер неорганизирани хора и супер некоректно от тяхна страна. За тези две седмици изпуснах хиледи възможности за работа на други места. Благодаря им много !

Здравейте,някой може ли да ми каже какви са в момента заплатите и бонусите на супервайзорите!Получават ли си заплатите навреме,какви са им социялните придобивки,как ги осигуряват?
Предварително благодаря!

Съгласен съм с Боро. Отдавна не работя за ОМК, но горе-долу познавам Тасев. Човек с добри лидерски и организационни умения, но като поведение прилича на надзирател от Светата инквизиция. Доста амбициозен, рита здраво шофиорите, само и само да удари таргета. Това явно се толерира и на по-високо ниво, тъй като Константин Валиадис го цени. Но в повечето търговски фирми е така - оцеляват утрепките и кариеристите, а балъците работяги...да му мислят!

Случайно попадам на този неграмотно написан текст с множество правописни грешки, в който се говори за човека В. Симеонова, когото познавам от няколко години. Весела е изключителен професионалист с много висок стандарт на работа. Работи с желание, креативност и точност. На всички, които четат този форум пожелавам да имат шанса да се срещнат с нея, за да видят колко отговорен, лъчезарен и позитивен човек е. Вярно е, че има високи изисквания, но за нейната позиция и отговорности не мога да си представя дори, че може да не притежава тези качества. За разлика от много други хора обаче, тя първо е много взискателна към себе си, а след това към другите. Човек с широко сърце и много толерантност, но за да го видиш, трябва да не си „кон с капаци”, който мисли само за себе си и как да „прецака” другите.

Благодаря на тези дето са написа ли тея коментати за тази фирма заштото днес бях на интервьо като шофьор продавач и штях да се прецакам ако не бях прочел коментари те  за лажите на ВЕСЕЛА която казва че няма ништо обшто със работата а тя била само агенциа, а от вас научавам има доста голяма намеса във във всичко както и за боносите.и така както казах днес беше насрочено второто интервьо вав казичене на което няма да отида след разбраното за тая фирма а и така и неразбрах от колко започва работното време,благодаяви отново че разбрах на време какви мошенници са и как хубаво умаиват за да се варжеш

Здравейте,кандидатсвах за отговорник склад в Бургас,на интервюто г-жа Симеонова ми изкара голяма презентация относно колко е велика фирмата и колко е добре да се работи при тях.Относно заплащането също е много добре-твърда заплата+бонуси+платени пътни(2 лева на ден),работно облекло.Интересуваме дали е вярно това или да сезадоволя с по горните мнения.

от година и половина работя за фирмата , първите няколко месеца не бяха много зле тъй като имах хубав район и усет да надмина поставените нормативи и след като Иван Тасев забеляза че тези нормативи могат да бъдат достигнати започна да ги увеличава веднъж месечно/а по някога на две седмици , в момента условията са такива че би трябвало да стане чудо за да се постигнат изискванията за бонус , направено е така за да не се изплащат , а без тях заплатата е смешна . Всичко написано от колегата е вярно , гърбенето е голямо , отпуск имаш но не ти дават да я ползваш , на всички празници си на волана , а накрая ти режат бонуса и едвали не ти им дължиш пари а не те на теб заплата .Не можеш да израснеш във фирмата ако не си подлизурко , ако от теб нищо не става значи си перфектен за ръководна длъжност в тази фирма . Проблемат при мен е че от мъкненето на тоневе мляко ежедневно си увредих кръста , лекувам се но не ми минава , съответно обжалват болничните ми и с хиляди тел. обаждания ме убеждават да напусна работа в момент на нетрудоспособност .И какво се оказа докато работиш като вол си им нужен , а щом те изхабят от работа--на боклука .