ОМК / Обединена Млечна Компания /img/frontend/nomap.png"

ОМК / Обединена Млечна Компания

Явих се на първо интервю с регионален мениджър, явих се на второ интервю с регионален мениджър и директор за длъжността "Супервайзор"...Това се случи през септември средата-края, като след второто интервю(страшно нецелесъобразни въпроси, без вникване в компетенциите за длъжността и по-скоро клюкарски:Какво за тая фирма, какво за оная фирма, там имаше една, там имаше един...) директора каза, че ще получа обратна връзка при всички положения...Познайте дали получих обаждане от някой представител на "ОМК"???Мдааа..., точно така "НЕ".Според мен, когато търсиш служители на средно управленско ниво, при липсата на качествени кадри(трудовият ми стаж като търговски представител и супервайзор е 19г.в големи мултинационални компании)минимума, който дължиш на човека срещу теб е коректна обратна връзка!Ако отговора на търсещия работници е отрицателен е нужно да каже къде и какво на кандидата не му е достигнало!Така правят сериозните фирми и мениджъри!Нищо не расте постоянно, нищо не е винаги...За "ОМК"-(мениджъри и директори), вече имах достатъчно информация след първото и второто интервю, за да приема друго предложение, което дойде веднага след второто интервю ;-))) Само "Млад меринджей 24 са определяш ти..." -спомняте си го това, може да си позволи да не дава "FEET BACK"!Нека да обобщя впечатлението си:............................................................
Разбрахте ме нали?
Ще се радвам тези господа да прочетат това, още повече, че не съм анонимен!
Ab hinc, Аb alio еxspectes, alteri quod feceris

Фирмата започна да запада от октомври/ноември 2016. Всички служители постоянно сме лъгани и ни се обещават невъзможни неща.Въпреки че инвестираме в нови машини гоним хората,които си разбират от работата.На тяхно място идват външни кадри, които през следващите 6-12 месеца няма да знаят къде се намират,а и вече няма кои да ги обучи.HR екипа не знае какво прави.До края на годината няма да останат кадърни хора с които да се работи.Препоръчвам на всички желаещи да започнат работа тук да се постараят и да проучат фирмата.След това преценете дали си заслужава да започвате.Скоро и аз напускам кораба...

Работя в компанията от 5 години в търговския екип. Смея да кажа, че продавам страхотни продукти и всичко е много добре и заплати и осигуровки и перфектен екип.

Бих искал да знам какво е работното време, колко дни се почива в седмицата, как се работи по празници? Става въпрос за длъжността лаборант.

Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно работата в град Пловдив. Ръководството на фирмата е изключително некомпетентно! Държи се грубо със служителите си и ги карат да си плащат брака!Ако не те харесват ти слагат недостижими таргети и съответно заплатата ти се намаля с 200 лв .

Искам да отбележа като един редовен клиент на продукти Верея за разочарованието си от Вашата игра. Трябва да се съберат 5 букви, но за да спечелиш просто купа (не телевизор, пералня или фурна), се правите на тарикати и не сте пуснали буквата "Я". Направо е смешно, бяхте моите любимци, разочаровахте и децата ми след като имаме камара капачки, а все една единствена буква не излиза, спряхме да ги събираме, работата е ясна-раздайте си купите на служителите!

Бягайте от тука само тяхни хора взимат с изключение на тези който им се кара камион в перфектно техническо състояние и на който му се бачка в събота за УЖ двойния надник

През 2016 как стоят нещата с мърчандайзерите за район Бургас ако някой е запознат да каже благодаря,

Искам да попитам как седят нещата при мърчандайзерите.Заплащане..задължения.Ако някой може да ми каже,ще бъда много благодарна

Мнение за длъжността фактурист? Заплащане, осигуряване, работно време и в какво по-конкретно се състои работата