SDI Group Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Според скромното ми мнение преобладаващата част от коментарите са и обективни, и честни! Дори има доста спестени неща! Като заплащането на извънредния труд например, който се заплаща като всеки друг работен ден.... Е? Как ще стимулирате служителите си да работят извънредно?????

За другите градове не знам ,но в Плевен положението е трагично. Лансират се само и единствено лизачите и подлизурковците на „ мениджърската двойка живееща на семейни начала”. Всичко е въпрос на време и нещата ще стигнат до естествения си край.

Защо ми се струва, че последните две мнения са на един и същи човек, в един и същи стил... (на 17 и веднага след това на 18 юни).
Плюйте колкото искате, но не се опитвайте да манипулирате като пускате уж различни мнения.
Бъдете обективни и честни!

Напълно съм съгласна с предходното мнение! Най- хубавото нещо в SDI е обучението, поне в София. За другите места не мога да кажа как стоят нещата. Лично за мен, разочарованието настъпи броени дни след края на курса! За заплащането- почти няма какво да добавя- смешна заплата( минималната за длъжността) и още по- смешни бонуси! Иначе откъм изисквания и глоби нямат равни господата "шефове"! Но! Ако някой от тях случайно чете в този сайт, бих ги посъветвала срещу тези си изисквания да се постараят да предложат нещо повече на служителите си! Най-малкото така няма да им се налага да си търсят хора през ден, защото служителите им се спасяват при първа възможност! За самочувствието им и тона, който се държи на служителите изобщо не ми се говори! Нито за прословутите 1000 лв, които им дължи служител , позволил си да си тръгне преди да е работил 1 година за фирмата! В заключение искам да пожелая късмет на тези, които тепърва ще минат по реда си в SDI (защото те са много и почти всеки месец), а също и да помоля господата Управители да слязат малко на земята, да се грижат малко по- добре за служителите си, за да не стоят офисите им затворени, тъй като няма кой да работи в тях!!!! Успех!!!

Здравейте, аз също съм настоящ служител в SDI. Относно обучението, аз лично мога да кажа, че съм доволна. И до тук! Всичко останало като работно време, почивки, ползване на отпуск, постоянното местене от офис в офис (поради липса на персонал), смешните бонуси, с които ни замазват очите са под всякаква критика. Отношението на колегите от ЦУ към нас "простосмъртните", отношението на самите работодатели и мениджъри - изключително цинично и обидно. Предполагам почти всички от нас са чували речта за добре дошли "ние ви осигуряваме работа, седите си на топло, плащаме ви осигуровки, даваме ви заплати". Какво повече може да иска човек? Работно време от 09.00 до 18.30, да, ама не. Защото когато дойде клиент в 18.25 за каско и гражданска и някоя "простосмъртна" има "наглостта" да му откаже от управата стават луди. В същото време, ако клиент дойде в 17.58 за застраховка от по-особен вид и отново "простосмъртната" зад бюрото се обади за допитване към ЦУ (чието работно време приключва в 18.00) получава троснат и сърдит отговор, защото не може да си тръгне на време (разбира се, ако вече не си е тръгнала, понеже тя има семейство, мъж и дете, които я чакат у дома, а ние "простосмъртните" сме длъжни да изпълним всеки застрахователен каприз на така несъобразителните клиенти, дори ако това означава оставане след работно време)
И като заключение мога да кажа само, че бях изключително мотивирана и щастлива, че ще работя подобна работа, но както много от коментиралите тук и аз останах разочарована, най-вече от "колегиалността".
Успех на всички!

Бягай бързо пари няма как да ти вземат защото няма документ за обучението. Това е пародия на брокер, надут комунистически балон.

Zdraveite v momenta postapih na rabota v sdi i mi te4e obu4enie ,no sled iz4etenite komentari po4vam da se kolebaq i mi spira da napusna zaplashtaneto na neustoiko ot sumata 1000 lv .Moje li da mi dadete savet .

Е отчетника в Плевен вече е мениджър за град Плевен :) Мениджър който не може да напише една полица

Здравейте ето и от мен едно мнение не зная за офисите по другите градове на тази фирма, но как е възможно Едната "регионална" за северна България или поне така се изказа да са в семейни начала със "отчетника" т.е. има конфликт на взаимни интереси . Няма да си търсят отчетник или регионален страхотна стратегия имат, но все пак недай си боже евентуално да сгафиш - ще те върнат в първи клас от глоби и т.н. и във случая няма на кой да се оплачиш, тъй като регионалната както вече споменах живее на семейни начала със "отчетника" нека заблудените хора работят за 349 лева като ви обеждават че ще са повече. Надявам се да помогна на някой заблуден, че фирма SDI е това, което рекламират наистина или поне за гр. Плевен.

SDI е фирма на която е направо незаслужено да се оказва такава чест.Толкова много коментари. Хора факта,че някой въобще ги споменава означава ,че вие мислите за тях! А определено те не заслужават коментар. Който може да се спасява навреме. Кото не може се налага да се примири с живта си в SDI.
ОПИСАНИЕТО МИ ЗА SDI Е: некоректност, лош колектив,неприятна работна среда,ниско заплащане,лошо отношение,неуважение към служителите, и за това все си търсят хора и не могат да си намерят.Само тава е показателно.
Не си струва някой да ги споменава или да си спомня за тях.