SDI Group Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Големия проблем не са 1000лв , а некоректността че всичко се премълчава на интервютата. Това само говори че фирмата има проблем с набирането и задържането на персонала, но едва ли некоректното поведение е начина. Стара поговорка гласи: Каквото посееш това ще жънеш.

Уважаеми бивши служители, явно е, че нямате достатъчна нужда от работа!!!!! Да вярно е за обвързването 1 година и връщането на 1000 лв. И какво от това!!!! Аз съм преминала обучението и работя вече доста време с удоволствие!!! Нормално е началото да е трудно, но разберете, че всяка фирма, която Ви дава нещо като обучение, ще иска нещо в замяна!!! Успех на всички бивши и настоящи служители!!!

Просто не си губете времето да се занимавате с тази организация.Всичко написано в предните коментари е 101% вярно. Търсете работа другаде,но не и там.
Поздрави

Имах шанса и аз да съм във тази фирма, но за моя радост не съм подписал трудовият си договор, тъй като имаше заедно със него и "Договор за повишавана не квалификация" и във него имаше една клауза от 1000 лева, в случай че искам да напусна в близките 12 месеца. След като попитах дали е възможно да не се подписва този "договор за повишаване" тактично ми отговориха да се насоча към друга работа. Надявам се да съм бил полезен на "БЪДЕЩИТЕ" служители.

Най-некоректния работодател в цяла България. Рядко срещано дебелоочие и засипване с лъжливи обещания от страна на ръководните кадри. Ето каква е реалността.
1 На първото интервю- общи приказки.
2 На второто интервю предложение за заплата от 400 лв и нормлаен 5 дневен работен ден.
3 Напускаш старата работа изкрваш си предизвестието с надеждата че си направил по-добрия избор.
4 Идва така чакания(30 дни) 1 ви работен ден. Посрещането е лъчеарно и копие от лична карат за пускане на трудов договор.
5 Три дни си на работа и получаваш така Бленувания трудов договор.
6 ТУК ЩАСТЛИВАТА ИСТОРИЯ СВЪРШВА.
7 Четеш с трепет поредица от изненади
-осигуровка на 349 лв(сума за получаване 276 лв горе долу) Питаш Нали беше 400 лв заплатата, отговора няма проблем договора е такъв за да се спестяват осигуровки но ще взимаш чисто 400 лв на всяко 1 число.Преглъщаш горчивия хап все пак вече си на улицата напуснал си старата фирма.
-Четеш надолу и Нова изненада Нямаш право да напускаш Великата фирма по твое желание дори и с презвестие, в продължение на 13 месеца(1 месец обучение и следважите 12 месеца ако си завършил успешно обучението). Ако все пак решиш да напъснеш МОЖЕ, но трябва да издължиш НЕУСТОИКА  1000 лева в 7 дневен срок от напускането( това е таксата за обучението за наетите зали(няма такива), за наетите преподаватели(старите служители по на 6-7 месеца), за изразходените химикалки, за изтърканата клавиатура, за протритите столове, за износената подова настилка..............
8 След всички тези трепети и скъсани нерви захвърляте договора(разбира се НЕПОДПИСАН), и си тръгвате БЕЗРАБОТНИ но все пак удовлетворени че все пак не сте станали РОБИ на ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР НОМЕР 1 В БЪЛГАРИЯ.
Край.
P.S. Всеки има право сам да реши дали иска да си причини всичко това
Поздрави.

Служител съм във фирмата от една година.Днес за първи път чета мненията за нея в този сайт.Без да споря или да противореча на когото и да е, ще изкажа своето мнение, съвсем накратко.
Доволна съм от отношението на работодателите,на мениджъра,на колегите от отделите!Нямам проблеми с никой до момента!Доволна съм,че винаги и навреме получавам парите си!Доволна съм,че се съобразиха с това,къде живея и се съобразяват с това,че съм студентка!Глоби нямам,защото си изпълнявам задълженията както ми е указано! Да,парите са малко,но на този етап ме устройват!
Надявам се да имам развитие в тази фирма,но ако такова няма,то ще пробвам другаде!
Успех на всички бивши,настоящи и бъдещи служители на фирмата!

Уау гръмки фрази за обучение,но на практика е самообучение!Лично аз попаднах на служителка от 2004 година която непрестанно мрънка срещу клиентите и грам не помага в обучението...цитирам:Всичко е в сайта!.Е това обучение ли е бе хора?! Ако искате добре обучени кадри стегнете си призьорите за тримесечията хахаха смешнач история!!!!!!!

Ако искате да получавате космически увеличения на заплатата всяка година, това е правилното място за вас. За неуморния си труд в тази фирма получих увеличение на заплатата от 25 лева, което беше толкова голямо, че го инвестирах в един фиш от тотото и спечелих няколко милиона. А дано, ама надали.

Екипът в Русе е добър, всики си разбират от работата. Започваш на ниска заплата, но тя постепенно се покачва. Мениджърът за града прави всичко възможно да защити интересите на служителите си. Работата изисква наистина много усилия в началото. Ниското осигуряване е най-големият минус, но поне си получваш възнаграждението редовно.

Здравей, Юлиана, малко със закъснение се включвам. Повярвай на това, което съм написал, повярвай и на Бени. Ако все още не си минала на интервю - отиди, но им задай всички въпроси, които съм коментирал, да видиш какво ще ти кажат.
По принцип ще си загубиш времето, но пък ще придобиеш безценен опит. За мен лично, всяко интервю - успешно или не, е придобиване на опит за бъдещето ти. Както прецениш, но имай едно наум