Мелон България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Мелон България ЕАД

Здравейте :) И аз като колегата по-долу бях на интервю за "Ръководител екип - мобилни банкови служители", и също като него така и не получих обратна връзка.
Дамата, която уж ме интеревюира беше доста неадекватна, не ми зададе никакви конкретни въпроси , просто седеше и кимаше , а аз водех интервюто.
След като разказах за опита си, който включва над 8г. (средно ниво) ръководни позиции (и то все на подобни позиции ), то тази (извинявам се предварително) слабоумна дама ме попита: " Вие бихте ли започнали като "Мобилен консултант", за да научите и навлезете в средата?". Въпреки обясненията ми (поне 20мин), че аз опит в финансовата сфера имам , както и в ръководенето, само ще ми трябва продуктово обучение.... честно да ви кажа ми се отиска да си говоря с нея.
След това си каза стандартните глупости - ВЕДНАГА препращала моето СВ, ще се обадят, има още интервюта, ще дадът обратна връзка и бля,бля...то OТГОВОР ДО ДНЕС НЯМА.

Изключително некоректно , въпреки че ми се обясни колко голяма фирма са и т.н.
Да ви кажа честно смятам , че и заплащането нямаше да е повече от 800лв..

Не знам , аз няма как повече да се подлъжа да кандидатствам по тяхна обява, а им дадох втори шанс.

Бях на интервю в Мелон България ЕАД за обявена позиция "Ръководител екип мобилни банкови служители". След първото интервю със специалист човешки ресурси Радостина Георгиева ми беше казано, че предстоят още две интервюта, но нищо такова не се случи.
Не си губете времето с тази фирма.

Модерно робство. Това представлява тази фирма. Заплата 550 лв, от понеделник до петък от 8:30 до 17:00 ч. т.е. целият ден циклиш, като малоумен на един монитор и цял ден говориш с откачалки. Не дай си боже да спреш работа за 30 секунди и те изкарват, като някаква скатавка. Една колежка имаше коремни проблеми и накрая и направиха забележка, че много често ходила до тоалетна. Шефката ни беше една Веси. Жена със сериозни психични проблеми. Само крясъци и викания. Спомням си, че имаше една дебелана и тая само крещеше по хората... напуснах малко след като въведоха бонусите.. разбира се, така бяха направени, че е пълен абсурд да ги хванеш. За тия смешни 275 евро има къде къде по-приятни места за работа.

КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЯ ФИРМА! ТОВА Е МОДЕРНОТО РОБСТВО!

Искам да си кажа мнението,като настоящ служител на Мелон. За проекта им в Пощенска банка. Там ако не сте връзкар бонуси няма да видите. Ще стоите на минимална заплата и толкова. А иначе интриги колкото искаш. Ако това ви устройва това е вашето място.

Работя в тази фирма. Мога да кажа,че съм много доволна. Това,което ми беше казано и на което се съгласих на интервюто е това, което получавам. Заплатата е нормална, карта за градския транспорт, удобна и просторна кухня с микровълнови,маси,столове, хладилник,прибори,минерална вода... да седнеш да си стоплиш да хапнеш приятно. Има на 1ви етаж заведения а отвън няколко магазинчета за дюнери,банички и хот дог... Атмосферата е приятена,колегите готини и отзивчиви,шефките готини и отзивчиви,не отказват помощ и не ти викат, гледат да ти помогнат. Довона съм и препоръчвам с две ръце.

Здравейте. Мелън България е пълна скръб и всичко, което е написано негативно за тях е напълно вярно. Казвам го като бивш служител, но ако сте решили да продължите обучението си в посока маркетин, мениджмънт или управление на човешки ресурси - Мелън България е идеалният пример, който можете да използвате в курсовите си работи за това какво НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ!

Ниско е
заплащането , бонус на невъзможно ниво !!!!Не достига кислород в офиса и всички са много от изнервени ,крещи си ,викат ти за пълни тъпотии да ти се КАРАТ ,пълни простачки без никакво образование. ЦИРК ГОЛЯМ СА!

Тези условия, които са Ви предложени са истина.

Моля за адекватно мнение относно работата в Мелон България,кандидатствах за работа там и след всичко ,което изчетох тук се колебая,обещаха ми 600 лв.заплата ,карта за транспорта и 5 дневна работна седмица (от понеделник до петък)като се почиват и официалните празници,но вече не знам да вярвам ли....

Здравейте! Искам да кажа на писалите по-долу, че фирмата ни се намира в нова и хубава сграда и е на много удобно място до метро. Ако някой не е харесвал стария офис, все пак да не забравя, че там сградата не е била на фирмата и промени не можеха да се правят. Новата сграда е уютна, светло е, чисто, а и е удобно да обядваш разнообразна готвена храна без да се налага да тичаш навън и да се храниш в движение, тъй като на един от етажите има заведения, в които се ползва служебна отстъпка.
Що се отнася до крясъци и писъци на гърци, както някой пише по-долу, нещата са спокойни и никой не се държи грубо със служителите.Имало е по-трудни моменти, но те са останали в старата сграда и миналото.
Освен това кол центърът е от малкото, в които можеш да видиш тим лидери, които наравно с всички колеги разговарят с клиентите и не седят демонстративно да си пият някъде кафето. Подкрепа има за всичко и никой не е върнат, ако е имал нужда от съвет как да постъпи.
Колегите са позитивни хора, на различна възраст, комуникативни, отзивчиви, и атмосферата е доста предразполагаща човек да се чувства приятно по време на работата.
Заплатата е нормална за бранша, нито е висока, нито е ниска. И в крайна сметка всеки е запознат при одобрение, какво ще получи като възнаграждение, така че, няма как някой да е изненадан в последствие.
Аз лично съм бил в кол център на голям мобилен оператор, където нямаше нито въздух в залата, нито светлина, храната беше скъпа, а работата претоварваща. С една дума беше доста по-зле там.
Бих посъветвал да се отиде на интервю в Мелон България, където се получава информация, какво представлява работата, и всеки би могъл да вземе решение за себе си.