Мелон България ЕАД

Успокойте се хора.Който иска да се прецака да отиде да види за какво става на въпрос.Бях там и се радвам,че не останах дълго.Всичко е под всякаква критика.И като коментирате бонусите доволните не забравяйте,че има два отдела и във всеки отдел различни сектори и различни бонуси.Благодаря за недостижимия бонус или стигнат ама на половина отрязан.Както казват хората рибата мирише от към главата,а там главата е доста миризлива.Който има нерви за късане с викове,крясъци и напрежение за малко пари да заповяда.

Искам да обърна внимание на доволните АНОНИМНИ служители. Аз лично ако съм доволна от местоработата, в която работя бих коментирала положително с собственото си име. Така, че в случая незнам кой е мишката. Не мисля, че е подходящо да се обижда който и да е - но щом смятате, че така ще повлияте на хората обиждайте - ама моля ви спрете да говорите за това старо ръководтво. Обърнете внимание вече на новото, все пак те продължават дейността на старото. Но за да напускат служители, които работят във фирмата с години - незнам кое е доброто. Може би в това, че ни посочват вратата всеки път когато някой си изкаже мнението и то не им хареса.Няма смисъл да продължаваме нека, който реши да дойде, да опита и ще добие сам мнение.

С чиста съвест ,защото това е рядко срещано в днешно време ,ще кажа че подкрепям последния коментиращ и тъй като съм служител във фирмата от достатъчно дълго,че да си позволя подобен коментар мога само да добавя ,че се чувствам спокойна,уважавана и оценена за това,което върша,нещо което преди тотално липсваше .
Към само да попитам недоволните ...беше ви по -приятно с подигравателното отношение ,бонусите спрямо личните отношения или "умните" ръководителки ,който ви плюеха на шефа,който пък ви лъжеше за бонуса .

Само мога да се изсмея на завидна ....защото и 10 работни места за смените ..с това отношение сте си за вкъщи пред компютъра да плюете страхливо като мишлетааа ;)

Тука стана като арена на завистта и лицемерието. Към последния анонимен - като толкова търсиш образУвание отвори учебника по български език от 3ти клас.Понеже на теб деня ти е прекрасен и усмихнат, да те питам кога беше свидетел на грубо отношение към колегите ти или към теб?!Да заплатата не е достатъчна, но поне сега хората си получават бонусите за теб Анонимен по 140лв всеки месец . Само мрънкате и недоволствате. Не се спряхте. Аз съм служител от 4години и мога да кажа, че сегашните ръководители са преди всичко хора, а след това шефове.Стига вече с това оплюване тук, погледнете си в паничките, в крайна сметка никой не ни кара на сила да сме там...

Здравейте.Искам да ви кажа,че съм настоящ служител във фирмата и скоро бивш.Всички негативни мнения са верни за фирмата.Казват,че взимаш 450лв заплата всъщност е 440 без малко,обяснение удръжки за превод.Адски некомпетентни ръководители без образувание и забравили се от къде са тръгнали.Наистина са лигли без отношение към хората.Лансират ги определени хора и се мислят за важни.Хигиената пълна скръб.Тоалетните-срамота,че всички са жени,обществените са по чисти.Напрежението е адско и винаги си виновен и крив на някой.Позволяват си напатки към персонала и грубости.Бонуси рядко се хващат.Поради системата им,която ако отсъстващ и един ден те лишават от тях.За една минута закъснение те правят на маймуна.Напрежение много, пари малко, отношение още по малко.Замислете преди да започнете работа в тази фирма.Под всякаква критика е.

Преди няколко месеца попаднах в една фирма с подобни мнения и преди да започна реших да не чета вече,обаче уви след 7 дни, се разкарах от там веднага и слава богу на време.Сега ми звъннаха от тази фирма за интервю и този път реших,че ще прочета за да се предпазя от поредните лоши хора,негативни и изпълнени с неприязън!Как може в тая държава скапана всичко да иска да бъде скапано това не си обяснявам!Не може ли да осъзнаят,че елементарните неща като отношение,добро заплащане,отлични условия на труд ще им бъдат повече от достатъчни за техния успех!От 3г.си търся работа и е супер трудно, и въпреки това заслужаваме ли да ни мачкат така,трябва ли на всяка цена да започнем работа някъде където няма да се чувстваме добре?Благодаря на големия процент мнения които ме отърваха от поредната грешка!

Аз съм настоящ служител във фирмата и искам да кажа, че има жестока разлика между ръководството преди и тези млади, амбициозни и кадърни ръководители в момента!
Те са не само ръководители, но и приятели, но когато има хора, които непрекъснато да мрънкат; когато нямат уважението помежду си и когато не са лоялни, екипност няма да съществува. Има агенти, които просто отиват там на работа, да минат тези мъчителни 8ч и просто така между другото да свършат и малко работа. Там никой никого не задържа на сила, но когато си там ще се работи, както трябва. Жалко за този, който е от първите.
Хората са прекрасни и аз съм един горд служител там!

Умният с ума .... работливият с РАБОТА ,злобарят със злобата си !
Смятам ,че спора преминава в махленска свада,присъща за хора ,които искат да направят някоя лошотия и шмекерия,ЖАЛКО и успех със злобата !

Какво означава цапаме си?Като работят толкова хора да минава чистачка и през деня да чисти тоалетните, както е на много други места.Разбирам да си чистим сами бюрата , но остава и да почнем да метем пода ,да мием плочките в тоалетната ,мивките ,контактите , шкафовете , автомата за вода, дръжките на вратата ,всичко се е наслоило с мръсотия .Столовете не са подходящи за седене, всички са счупени и изтърбушени, мръсни .Никой не се грижи служиителите да се чувстват добре.Отношението на ръководителите и юрването..Човек дори до тоалетната не може да отиде когато му се ходи

За хигиената съм сърасна ние си цапаме обаче. Чисти се но със стари пърцали. А що се отнася до тава защо стоим МИ ДА ЧАКАМЕ ПАДЕНИЕТО НА ФИРМАТА КАКТО ТОВА НА МИЛЕНКА И МАРГАРИТКА