Мелон България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Мелон България ЕАД

Тези условия, които са Ви предложени са истина.

Моля за адекватно мнение относно работата в Мелон България,кандидатствах за работа там и след всичко ,което изчетох тук се колебая,обещаха ми 600 лв.заплата ,карта за транспорта и 5 дневна работна седмица (от понеделник до петък)като се почиват и официалните празници,но вече не знам да вярвам ли....

Здравейте! Искам да кажа на писалите по-долу, че фирмата ни се намира в нова и хубава сграда и е на много удобно място до метро. Ако някой не е харесвал стария офис, все пак да не забравя, че там сградата не е била на фирмата и промени не можеха да се правят. Новата сграда е уютна, светло е, чисто, а и е удобно да обядваш разнообразна готвена храна без да се налага да тичаш навън и да се храниш в движение, тъй като на един от етажите има заведения, в които се ползва служебна отстъпка.
Що се отнася до крясъци и писъци на гърци, както някой пише по-долу, нещата са спокойни и никой не се държи грубо със служителите.Имало е по-трудни моменти, но те са останали в старата сграда и миналото.
Освен това кол центърът е от малкото, в които можеш да видиш тим лидери, които наравно с всички колеги разговарят с клиентите и не седят демонстративно да си пият някъде кафето. Подкрепа има за всичко и никой не е върнат, ако е имал нужда от съвет как да постъпи.
Колегите са позитивни хора, на различна възраст, комуникативни, отзивчиви, и атмосферата е доста предразполагаща човек да се чувства приятно по време на работата.
Заплатата е нормална за бранша, нито е висока, нито е ниска. И в крайна сметка всеки е запознат при одобрение, какво ще получи като възнаграждение, така че, няма как някой да е изненадан в последствие.
Аз лично съм бил в кол център на голям мобилен оператор, където нямаше нито въздух в залата, нито светлина, храната беше скъпа, а работата претоварваща. С една дума беше доста по-зле там.
Бих посъветвал да се отиде на интервю в Мелон България, където се получава информация, какво представлява работата, и всеки би могъл да вземе решение за себе си.

Дори да сте много закъсали, никога не доближавайте това подобие на фирма. Здравето на човек е по-важно. Подобна отровна среда и в психически и физически смисъл няма. Факт е, както някой спомена, че сапунът свършва по средата на месеца и всеки се оправя както може. "Хигиената" към хората е още по-смрадлива, а третирането като със роби. Достатъчно е да се влезе на първия етаж и да се чуят децибелите от крясъците и писъците на кир Гръкос. Цялата тази истерия се предава по веригата и всеки служител вместо да си върши работата се друса от нерви. За първи, и надявам се последен път, плюя бивш работодател, но в Мелон освен колегите, друго хубаво не видях. Пожелавам им успех занапред, по-добър работодател няма да пожелая, защото по-отвратителен няма шанс да намерят. И да уточня - не говоря за пари, защото там в 99% се дават помощи, а не заплати. Успех! Не отивайте там или се махайте бързо. Такива фирми не заслужават да съществуват!

след като прочетох доста от коментарите и погледнах рейтинга им , искам да ви благодаря ,че ми спестихте разходката до офиса :) ..

Поздрави

Успокойте се хора.Който иска да се прецака да отиде да види за какво става на въпрос.Бях там и се радвам,че не останах дълго.Всичко е под всякаква критика.И като коментирате бонусите доволните не забравяйте,че има два отдела и във всеки отдел различни сектори и различни бонуси.Благодаря за недостижимия бонус или стигнат ама на половина отрязан.Както казват хората рибата мирише от към главата,а там главата е доста миризлива.Който има нерви за късане с викове,крясъци и напрежение за малко пари да заповяда.

Искам да обърна внимание на доволните АНОНИМНИ служители. Аз лично ако съм доволна от местоработата, в която работя бих коментирала положително с собственото си име. Така, че в случая незнам кой е мишката. Не мисля, че е подходящо да се обижда който и да е - но щом смятате, че така ще повлияте на хората обиждайте - ама моля ви спрете да говорите за това старо ръководтво. Обърнете внимание вече на новото, все пак те продължават дейността на старото. Но за да напускат служители, които работят във фирмата с години - незнам кое е доброто. Може би в това, че ни посочват вратата всеки път когато някой си изкаже мнението и то не им хареса.Няма смисъл да продължаваме нека, който реши да дойде, да опита и ще добие сам мнение.

С чиста съвест ,защото това е рядко срещано в днешно време ,ще кажа че подкрепям последния коментиращ и тъй като съм служител във фирмата от достатъчно дълго,че да си позволя подобен коментар мога само да добавя ,че се чувствам спокойна,уважавана и оценена за това,което върша,нещо което преди тотално липсваше .
Към само да попитам недоволните ...беше ви по -приятно с подигравателното отношение ,бонусите спрямо личните отношения или "умните" ръководителки ,който ви плюеха на шефа,който пък ви лъжеше за бонуса .

Само мога да се изсмея на завидна ....защото и 10 работни места за смените ..с това отношение сте си за вкъщи пред компютъра да плюете страхливо като мишлетааа ;)

Тука стана като арена на завистта и лицемерието. Към последния анонимен - като толкова търсиш образУвание отвори учебника по български език от 3ти клас.Понеже на теб деня ти е прекрасен и усмихнат, да те питам кога беше свидетел на грубо отношение към колегите ти или към теб?!Да заплатата не е достатъчна, но поне сега хората си получават бонусите за теб Анонимен по 140лв всеки месец . Само мрънкате и недоволствате. Не се спряхте. Аз съм служител от 4години и мога да кажа, че сегашните ръководители са преди всичко хора, а след това шефове.Стига вече с това оплюване тук, погледнете си в паничките, в крайна сметка никой не ни кара на сила да сме там...

Здравейте.Искам да ви кажа,че съм настоящ служител във фирмата и скоро бивш.Всички негативни мнения са верни за фирмата.Казват,че взимаш 450лв заплата всъщност е 440 без малко,обяснение удръжки за превод.Адски некомпетентни ръководители без образувание и забравили се от къде са тръгнали.Наистина са лигли без отношение към хората.Лансират ги определени хора и се мислят за важни.Хигиената пълна скръб.Тоалетните-срамота,че всички са жени,обществените са по чисти.Напрежението е адско и винаги си виновен и крив на някой.Позволяват си напатки към персонала и грубости.Бонуси рядко се хващат.Поради системата им,която ако отсъстващ и един ден те лишават от тях.За една минута закъснение те правят на маймуна.Напрежение много, пари малко, отношение още по малко.Замислете преди да започнете работа в тази фирма.Под всякаква критика е.