Мелон България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Мелон България ЕАД

Кандидатствах за позиция на сервизен техник. Поканиха ме на интервю , малко общи приказки и питат каква заплата искаш. Не казват колко дават за длъжността. Явно си правят проучване ,за колко най - малко ще намерят човек или ги е срам да кажат. За целта те разкарват до там. Намират се в сградата на централна автогара. Предупредиха ме , че няма бонуси премии и.т. н. Само чиста заплата. Нищо чудно да е на нивата от предните коментари.Търсят човек за позицията заради напускащи или вече напуснали хора.
Стандартно работно време , редки командировки до ден два, като продължителност. Поемат ангажимент да се обадят дори при отказ, който не изпълняват. Гръцка фирма. Това е като инфо от мен.

Здравейте, споделям мнението на настоящ кандидат за работа. Бях намерин от техен Hr в мрежа намиране на работа, поканиха ме на интервюта, три на брой. След преминаването им, до днес днешем чакам отговр какво ще последва. Минах интервюта с Бг управителят, Hr от Гърция и доректор продажби за желия холдинг. Дори писах e - mail с въпрос какво се случва, кога да по1аквам резултат ... Беше ми казано, че до края на седмицата ще го имам, само да задържа малко. Вече минаха 2 седмици и резултат няма. Непрофесионално отношение, липса на вътрешна кординация, мизерен офис на Централна гара и куп безподчвени обещания. С две думи, бягайте от Гръцки фирми, стиснати и некомпетентни.

Наскоро канидидатствах там за работа и ме извикаха на интервю доста бързо след кандидатстването ми. Единият от интервюиращите се чудеше колко на дълбоко можеше да закопае с теориетични въпроси (с цел да ми покаже колко малко знам).По едно време се сетиха да видят дали мога да пиша код и сетиха да ми дадат задача за решаване. Нещо не беше останало време и ми казаха да им я пратя задачата по мейла. След няколко дни получих обратна връзка в която пишеше че нямам задълбочени теориетични познания и задачата която съм им изпратил "не е елегантно написана". Реших да видя из google дали има подобни решения на тази задача и не можах да намеря по-елегантно от това решение.

Скоро кандидатствах за позиция "ХАРДУЕРЕН ТЕХНИК" в тази фирма. Обади ми се любезна дама, но в момент, в който нямах възможност да проведа по-детайлен разговор, само успяхме да си уговорим час и ден за интервюто, а адрес ми прати на мейла. 10-15 минути след приключване на въпросния разговор, аз се опитах да позвъня отново, но никой не вдигна, а имах да задам доста важни въпроси, чрез които да си направя сметката има ли смисъл да се разкарвам или директно да го отменя.
В имейлът, освен адрес бе написано и "Оставам на разположение, при възникнали въпроси." писах и на електронната поща на въпросната служителка, но 2 дни така и не получих отговор. Не се явих и на интервюто. От една страна силно се колебаех, заради мизерната заплата 1000-1200 бруто, (което ще рече 700-900 нето) на месец, а за човек с опит в сферата на хардуера, сумата която е предложена в обявата, е леко казано смешна, и то за град София. Небрежното отношение на служителката съвсем ме отказа.Единствената причина, по която проявих интерес към обявата бе, че ще придобия детайлни знания относно поддръжка на АТМ и POS устройства.

Здравейте, до скоро работех там, и фирмата си е доста добра за условията,които има. Локацията е удобна, атмосферата също,колегите са готини. За човек без образование и чужд език е страхотно. Работното време е перфектно, с почивки на официалните празници, което е рядко за работа в кол център.Заплащането е ниско, ако нямаш бонуси, но и изискванията им не са високи. Всеки с малко познания на компютър може да се справи. Всички са супер коректни и готини. Благодаря ви.

Не постъпвайте там,няма перспектива особено за млади хора.Няма нужното отношение от страна на супервайзъра на екипа,работещ с УниКредит Булбанк.Неподготвени хора,които са с големи претенции,неподплатени с нужните знания и отношение.С една дума намерете си друго работно място!

Така-да обобщим :
Настоящ служител от 7месеца-много изчетох тук по повод фирмата преди да дойда на интервю и да ви кажа някои неща са истина,някой не.Например-заплатата,която вълнува 99% от хората ,които четата коментари тук, е средна работа-в смисъл,че ти дават 600лв ,но реално не носиш отговорност,не се напрягаш,не даваш 24 часови смени,не се изисква специално образование или друга квалификация-трябва само да говориш по телефона.А ако си много нахакан и не те мързи може да ги докараш до 750лв месечно.
Работната среда е нормална-малко напрежение,смях,лудница в нормални дози .Колегите-има и идиоти,но има и приятели-от теб зависи как ще ги приемеш.Истината е ,че простотия има навсякъде ,ако си вършиш работата и не клюкарстваш -изобщо няма да ти пука.Аз дойдох за малко,колкото да имам работа-7 месеца по-късно идва с желание и настроение-за сега.Така че,успех :)

Оня дебелия клоун няма ли да го махат вече?!

Голямо НЕ!
Аматьори всички до един!

Хора, недейте. Четете внимателно надолу истинските мнения от потърпевшите... Ще си намерите работа и другаде, спокойно...