Мелон България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Мелон България ЕАД

Кой си фантазира тези неща само незнам? Къде е сплотения екип, къде са бонусете,къде е доброто ръководство? Да вземаха се бонуси но в предишното ръководство,сега вече са само блян. Ако някой може да каже че се работи в добър екип ще му се изсмея то е гнездо на оси който се самоизяждат една друга. А от както изгониха ръководството всичко отиде по дяволите,някой знае ли сега кой е ръководител на "МЕЛОН" --то просто няма което е много много жалко. Моля Ви не пишете нериални неща и не се излагаите.

Здравейте, чета коментарите от преди доста време и искам да обновя малко информацията. Служител съм вече 5години и да положението преди не беше никак розово. Но от няколко месеца нещата са съвсем различни. А именно :ръководството беше сменено изцяло, заплащеното сега е доста по-добро.Сега св изплащат и реалните бонуси, това което си посригнал, а не отиват в чуждите сметки. Екипа е сполотен, динамичен, добрите служители са забелязани и наградени. Напрежението което се създаваше в екипа вече не се допуска. Нещата са коренно различни и то в добрата насока.

До сега не бях попадала на такова безотговорно отношение на г-н Костантино.Отиваш на интервю и те одобряват за работа и ти казват,че ще ти се обадят за да подготвиш документите за постъпване и след това никой не се обажда.Когато ги потърсиш се крият като мишки и не знаят какво да ти отговорят.Явно при тях това е практика да се отнасят така с хората.Това говори колко сериозна фирма е и колко, сериозен човек работи там.Успех на всички

Здравейте, бих искала да попитам дали някой е работил в проекта им към Пощенска банка и какви са впечатленията за там? Все пак работното място като локация е различно, екипът е различен, а финансовите условия и предложеното работно време ми се сториха по-добри от тези по другите им проекти?

Бях служител на тази фирма до преди 4 години. Чета коментарите и се уверявам в едно-никакво развитие.

Коста, мазния, дебел грък пак си кара със селския-гръцки манталитет. Лилия Иванова по мое време беше една от многото операторки в кол центъра, сега явно станала тим лидер. То кой да сложат за тим лидер, нормалните като видят как стоят нещата напускат хах.

Лилия живее в София, но всъщност е от едно голямо село- Якимово в северозападнала България. За това в коментарите другите познавали я коментират, че селото не може да избяга от нея. Така е!

Въобще тази фирма е за някой студент, докато си търси по-подходяща работа.

Вярно е, че в трудовите договори пише заплатата, но обещанията на Коста и на други са за поне още 200-300 лв всеки месец над тази заплата и има балъци които връзват и си мислят, че наистина ще вземат смешни 650-700 лв нето. А всъщност на 450.00 лв заплата, като се роботи и 2 съботи (които не са задължителни в трудовия договор, но после стават задължителни) може да си докарат до 500-550 лв максимум.

И това е!

Първо, искам да обърна внимание върху личностните нападки от предходните коментари срещу конкретни лица, работещи на управленски позиции във фирмата. Не е коректно! Оценете фирмата като цяло, а не плашете хората с личното си мнение за персона "X". Това, че Вие не се разбирате с тях, не значи, че с всички бъдещи служители ще е така. От всеки от оплютите колеги (а и не само от тях) може да се научи изключително много, стига да се опитате. Няма значение дали имаш пререкания с тях или не. Казвам това от опит.
Второ, заплатата е упомената в трудовия договор. Не е някакво тайнство, което се разкрива едва след като започнеш работа. На новопостъпилите служители се дава право на информиран избор дали да се съгласят с условията на труд или не.
Трето, когато започнах работа в Мелон, един мил човек ми каза "Повечето хора, които са работили тук, в последствие се реализират в банковата сфера". Беше прав. Ако човек е достатъчно възприемчив и средно интелигентен би могъл да извлече ползи за бъдещите си служебни начинания.
Четвърто, работното място, на което ходих с най-голямо желание беше именно в Мелон.

Да, фирмата определено не е от най-добрите, но причината съвсем не е в мизерното заплащане. Тъй като по-долу се появиха имена на хора, които управляват по някакъв начин в нея, ще допълня и аз с малко коментари.

Коста е човекът, който смазва с коментари служителите си. Буквално.Да каже на някоя жена, че е дебела, или да пусне вулгарни намеци със сексуален подтекст, то Коста определено достойно се представя. Сам по себе си той може би не е толкова лош, но има мръсно подсъзнание, което не може да въздържа, когато почне да прави всекидневните си обиколки, за да тормози персонала.Като грък и чужденец, бивш оператор вземания, определено се е развил като добре завършен комплексиран управител на мижав кол център.

Лили Иванова. Ако сте чували израза: "Тя напусна селото, но то нея не", то Лили е олицетворение на споменатото. По подобие на Коста и тя обича да се изказва. Да се чуят директно в залата пред всички коментарите й за някого, не е нещо неестествено. Едва ли някой й е по вкуса, и споменатото в по-долу в коментар, че може " и да не обърне внимание на никого, ако е в добри отношения с гаджето си", е вярно. Нея просто нищо не я интересува.Играе си игрички на телефона по цял ден, или си говори с приятеля си. Заедно с дясната си ръка - Тончева, правят всичко по силите си, за да лъжат и мажат на ред. Лъжат Коста, лъжат служителите, лъжат клиентите по телефона. Общо взето Лили не оправдава по никакъв начин заеманото място във фирмата освен по мегаломански претенции да е нещо повече.Не може да свърши работа за пет стотинки, камо ли за цяла заплата.Да й се дават пари е като да са хвърлени на вятъра.

Тончева. Няма по нетактичен, вулгарен, злобен, и прост човек. Нищо не разбира от нещата, които прави, крещи на хората, обижда ги директно в лицето. Никой не е добър освен нея. Всички са глупави. Крясъците й винаги са за неща, които не са направени, но не защото някой не е искал да го свърши, а защото я мързи дори да обясни какво трябва да се направи.Обикновено, когато не крещи на някого, е заета с любовните си проблеми. Раздвоена между гаджето си и любовника си, по цял ден се чува как говори ту с единия, ту с другия по телефона си, в опит навярно и тях да потиска както прави с всички останали.

Хубава атмосфера. Приятни колеги

Това е най-готиния екип в който някога съм работила.Бях 6 месеца във фирмата,напуснах поради лични причини.Шефките Лили и Светлето са мега готини мацки,помагат,оправят кашите,разправят се с всичко,Винаги учтиви и истински професионалисти.А колежките .... :-) Всичките са супер.....всичките...Особено Миндачкина(Липсваш ми Ели ... ),шефа Коста и той е пич,всичко е супер.Работи се яко,паричките не са много но днешно време къде ли са.....Изобщо :-) Ако можех да живея отново в София с Удоволствие бих се завърнала,но Уви.Чест беше за мен да бъда част от този страхотен екип.