Сосиете Женерал Експресбанк АД /img/frontend/nomap.png"

Сосиете Женерал Експресбанк АД

Искам да попитам какво е заплащането за позицията " Търговски агент граждани"? Става въпрос за гр.София. Благодаря, предварително!

Положението в банката не се е променяло особено по отношение на касиерските позиции. Много зависи в кой офис ще бъдете позиционирана, но това важи за всички организации – така че, Вие ще прецените средата в която ще попаднете. От Вас се иска сериозно и професионално отношение към отговорностите, които ще имате на позицията. А тя е достатъчно отговорна и натоварена, като натоварването идва не само от управление на касовите наличности, а и от определянето на търговски цели /т.нар. таргети/ и тяхното изпълнение. По отношение на ваучерите и бонусите –за въпросната банка е нормална е практиката да се съобщават тези социални придобивки пред потенциален кандидат /каквато Вие вероятно сте/. Те съществуват и са реални. Не мога да разбера защо подлагате под въпрос обявените по време на официално интервю за работа детайли за социални придобивки.

Искам да попитам какво е положението в банката към настоящия момент? Става въпрос за позицията "Специалист разплащателно гише". Ходих преди няколко седмици на интервю и ми казаха, че освен заплатата има ваучери за храна и бонуси. Наистина ли е така? Става въпрос за гр. София.
Предварително Благодаря за отговорите!

До mk от 01.12.2012
Всъщност всички в тази и в другите банки са „смъртни“, но наистина една част от тях си предават вид на нещо повече от това, като повечето пъти без особено или никакво покритие. Шансовете за почване в работа са високи особено ако човек си прати документите и реши да кандидатства все пак, както и да отговаря на условията посочени в обявата – просто е. Още повече шансовете за работа специално в тази банка са високи спрямо останалите банки в страната. За сравнение в ПИБ трябва да си с връзки например - иначе забравяш за да работиш там (обществена тайна, която всеки от сектора знае - има редки изключение разбира се по правилото - всяко нещо има своите изключения).
До mimeto от 02.12.2012
Заплащането зависи от профила ти като кандидат – образование, квалификация, опит в продажбите, но като цяло не очаквай високо ниво на заплащане независимо областен град или по-малък град. Пък и в това икономическо положение и пазара на труда като цяло човек е склонен да работи независимо от заплащането, важното е да се работи.

мисля да кандидатствам за работа на длъжност "Търговски агент граждани" в областен град. Някой може ли да ми каже какво е заплащането? Благодаря предварително

какви са шансовете на "смъртен" кандидат за работа в отдел Телемаркетинг към тази банка...най-учтиво моля за инфо...работих в "такъв" отдел ,но към друга банка...

Прочетох много смешки в коментарите!!!!!Аз лично съм много доволен от всичко и от предлаганите услуги.Тия дето пищят са бивши служители ,който вероятно за нищо не стават или се чувстват недооценени.Познавам 2/3 от служителите и мога да кажа ,че са читави !!!Е като всяка голяма структура има и при тях някой смотаняк,но то това го има навсякъде.Аз лично съм доволен от отношението и разбирането на служителите от банката!!!!!!!

Вярно, че банката е най-добрия работодател. Имам една позната от Варна, казва се Катя, и не прави разлика между лук и чесън, обаче я назначиха с връзки в тази банка.  След това обаче това същото кощрамби протестира , че не го пускали да се "издига"... Та след като такива хора се толелират в банката аз нямам какво да добавя.
Ако имаш претенции - напускаш, и си търсиш място където да си продадеш труда на по - добра цена. Ако някой е уверен в това, което може и знае, ще намери начин да си продаде труда на добра цена. Другото е да има кой да ти пази неграмотния задник...две различни неща са.

Явно, Пепеляшке, не сте работила като Пепеляшка в Сосиете Женарал, защото ако бяхте, щяхте да направите кариера. Банката е най-добрият работодател, като стажът се признава в цяла Европа. Аз съм бивша служителка и мен като Вас, Пепеляшке, ме взеха в банката от улицата след Университета, без банков опит, инвестираха в мен, както и във Вас, като първо ме обучиха да работя като гише, след това като търговски агент граждани и накрая като търговски агент фирми. Това обучение нито една банка в България не ти дава толкова качествено и за толкова кратко време, ако си успешен, ти се предлага шеметна кариера. Родих си децата, да и на мен са ми звъняли по време на отсъствията ми по майчинство, но това е европейски стил на управление да ти звънят при всяко заболяване, за да те попитат как си и кога ще бъдеш на работа. А сега съм в Европейската банка за Реконструкция и Развитие и това, което ми е дала Сосиете Женерал България, няма аналог сред моите колеги в Лондон, в централния офис на банката. За съжаление, Пепеляшке, ще оцените какво е инвестироно във Вас и колко много Ви е дала тази банка, едва след като я напуснете.

Страхотно !!! Аз съм доволен ! добро заплащане, потенциал за развитие уважение от колегите стига да ти се работи.