Олимп - ЮВ / Olimp - UV /img/frontend/nomap.png"

Олимп - ЮВ / Olimp - UV

Направо на въпроса: колегите в Олимп ЮВ са супер точни, НО само когато Управителя липсва. Споделям мнението на някой участници във форума, че Ръководният състав се държи много надменно. Да си призная имам чуството, че във фирмата "началото на демокрацията все оше не е дошло"...Други минуси:
1. НЯМА НИКАКВА ВРЪЗКА МЕЖДУ ОФИСИТЕ-да фирмата е голяма, но това не е извинение.
2. Отделните Управители се лъжат помежду си и най-лошото е, че подават ЛЪЖЛИВА ИНФОРМАЦИЯ КЪМ ОФИСА НА УЛ. МОСКОВСКА-което неимоверно води до "замазване очите на Мениджъра на фирмата".
Така с отрицателните страни на "Олимп ЮВ" може да се кара до безкрай-но този проблем трябва да го реши СОБСТВЕНИКА НА ФИРМАТА...все оак има хиляди начини  да се следят "роднините" как точно си вършат работата.
За накрая пак искам да кажа: В "ОЛИМП ЮВ" КОЛЕГИТЕ СА СВЕСТНИ (САМО ДЕТО МНОГО СИ МЪЛЧАТ, НО ВСЕКИ СИ ИМА ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ) и е много ТЪПО заради САМОЗАБРАВИЛИ СЕ МЕНИДЖЪРИ НА ОТДЕЛНИТЕ РАЙОНИ да слагаме етикет "НЕГОДНО ЗА УПОТРЕБА"

Аз съм много, много бишвша служителка във ф-ма Олимп Ю.В. Може би имах късмет, че навреме се откъснах от тази "връзкарска" фирма. За 3 месеца дадох почти максимум от себе си, за да се докажа като ПРОФЕСИОНАЛИСТ  за поверената ми длъжност, но в последващ етап се наложи да си тръгна с РЕВ!  Дано "шефовете" на фирмата са си променили отношението към  работниците си - НИЕ НЕ СМЕ ВИ РОБИ - "УВАЖАЕМИ"!!!.... и все пак ви пожелавам светло бъдеще ГОСПОЖИ и ГОСПОДА  от олимп Ю.В.

Здравейте!
Ще Ви разкажа моята допирна точка с тази Агенция!
Интервю за работа за технически секретар (обявата към момента е променена с други изисквания). Накратко: кандидатствате чрез Автобиография /CV/; отивате на място подпълвате анкетна карта; канят Ви на интервю; последващо интервю. .....(Като оставим на страна, че правите разходи, които могат да Ви се спестят с едно отиване)......
От къде идва НЕ коректният им подход: първо - на интервюто Ви казват, че ще работите БЕЗ договор 3 месеца на изпитателен срок (нито трудов, нито граждански като се нарушава Кодекса на труда) и по всяко време (ако те не са доволни от работата Ви) могат да Ви освободят или Вие по собствено желание можете да си тръгнете, т.е. няма гаранция, че ако отстоявате и защитавате правотата си (по време на изпълнение на задълженията) ще Ви оставят в Агенцията. Отиваме отново в сивата икономика, но........
Второ впечатление: Госпожата която ме интервюира, не се представи (не се спази етикета при една такава среща) и не се държа подобаващо. НЕ се беше запознала обстойно с предоставената Автобиография и мотивационно писмо - много жалко, това говори за НЕ компетентност. Беше изнервена и каза: ".... Ще Ви кажа, че има още 700 кандидати за позицията (Ех,госпожо защото тогава мен избрахте от тези хора и ме поканихте на интервю???) и че може да не Ви одобря...." (МНОГО ГРЕШЕН ПОДХОД). Извода не се прави пред кандидата, уважаема Госпожо!
Трето не бе спазена уговорката да се обадят независимо от резултата (а промениха просто обявата, вече изискват Филология - представяте ли си такова образование за да се актуализират няколко сайта). Така е по - лесно, ЗАЩО...?! Намираме се в България..... (но когато работиш в друга страна, в една такава Агенция (която предявява високи претенции) служителите й спазват етикета и подобаващо поведение. Тук не е така........
Питам Ви уважаеми потенциални - Работодатели, ДОКОГА ще се държите като Робовладелци в тази малка страна......, вероятно докато НИЕ не осъзнаем, че от нас зависи да не допускаме Вашето поведение да има явен израз.....
Изводът е, че: на работодателите им е дадена голяма свобода, предвид големия избор на пазара на труда и това, че компетентните органи, които трябва да налагат санкции не упражняват това си право.
След като се запознах с мненията по - долу, разбирам,че първоначалното ми впечатление е правилно.
* !!! Драги потенциални, бъдещи Кандидати (това е Вашия избор), бъдете искренни към себе си! Успех! :)

Отново отрязоха заплатите на служителите си - дори на тези, които лоялно работят за тях повече от три години. Тази практика явно им е много удобна, жалко е, че докато старите им кадри работят без пари, се назначават нови с доста добри условия... и така до следващия път. Тези, които останаха да работят там, в по-голямата си част не са лоши хора... или са притиснати от обстоятелствата, или пък им е удобно... жалко е, че мълчаливо понасят своеволията на шефовете... Все пак, дано хората, които кандидатстват за работа в ОЛИМП, ако все пак решат да започнат, да имат едно наум... Защото в началото всичко започва много добре, но после....
А колкото до хората, които тук оспорват реалността - жалко, че си затваряте очите...

Хехехе! Уважаеми, "настоящ служител" най-напред ще те уведомя официално, че ние, бившите служите на вашата фирма отдавна-отдавна сме си намерили друга работа, хиляди пъти по-добра и с много по-приятна работна среда. Това е още един повод да си дадем сметка на какво сме били подложени при вас. А иначе, единствената причина, поради която се пишат мнения в този форум, не е да "отваряме" очите на некадърното ви ръководство, а да "отворим" очите на потенциалните кандидати за работа при вас. Защото работата във вашата фирма е сигурно нещастие за обречени хора. Така че, най-добре спрете да четете публикациите тук, защото в скоро време няма никаква вероятност някой да напише нещо различно от негативните досега коментари.Колкото до не особено грамотните публикации на някои от колегите - да, наистина има и такива, но в написаното от теб има също така достатъчно правописни грешки, така че недей да си позволяваш да правиш повече коментари по подобни въпроси (напр. - някоЙ в мн.ч. се пише някоИ).

Вижте какво хора (обръщам се към всички злобни коментатори), никой не очаква от Вас, като бивши служители на ОЛИМП ЮВ да дадете доброто си мнение...вместо да плюете и да си губите времето в това занимание, започнете да си търсите работа и се поуспокойте малко...А и тези, който твърдят, че един или друг от членовете на фирмата няма нужното образование за длъжноста си, нека първо се научи да пише на правилен български език! Относно роднинските връзки във фирмата, не виждам какво лошо има, в други държави по света това е напълно нормално, защо и в България да не е така?!
Някой от Вас показват абсолютното си невъзпитание, като си позволяват да пишат такива хапливи коментари, като толкова не Ви е харесало защо не го кажете пред хората, на които прехвърляте цялата вина ами пишете коментарчета.
Хора стегнете се, така до никъде няма да стигнете и не завиждайте на по -висшестоящите ое Вас, те са си постигнали нивото по един или друг начин.
Замислете се

Аз не се ядосвам, че изтриват всичко написано за тях, когато става въпрос особено за професионализма им като мениджъри, управители и най - вече брокерите. Нали знаете изтината боли, затова се опитват да я прикриват но не винаги имат успех. Търсят брокери да продават нивите, ливадите и чукарите по селата, а човек който е работил в тази сфера както аз самата много добре знаем за какво става на въпрос. Била съм и в офис и на улицата по огледи така че отдавна бягам от длъжността брокер. Това не е 2007г. - 2008г. когато кв.м. беше 1000-1200EUR.и се изкарваха много добри пари. Но за такива коректни работодатели като тях това ги очаква бавното но сигурно потъване!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте бивши колеги, отново имам желание да си напиша мнението си но явно мойте изказвания пречат доста на перфектната фирма Олимп Ю.В. ЕООД, защото отново е изтрито всичко което съм написала за тяхния професионализъм, човешко отношение и т.н. Затова по добре да си  замълча но се надявам все пак за времето което написаното от мен стоеше да съм помогнала на някой да не си губят времето с   "агенцийката".

Към @@@@@@@:
Разбира се, че се шегувам, като казвам "ако се замислите дълбоко, може да откриете и нещо хубаво"!!! Ако не беше толкова гнусна атмосферата в цялата фирма, щеше да бъде комична... Но за съжаление, на тези, които са минали оттам, хич не им е смешно! Само, който е бил там, може да знае. На всички други (които само четат, събирайки мнения за фирмата) вероятно им се струва, че все пак не може да бъде чак толкова зле! Да, обаче може... :)))) Искрено съчувствам на колегите, които биха се махнали веднага, но просто нямат друг избор и са принудени от някакви обстоятелства да стоят там.

В последните изказани мнения видях собственото си отношение към всичко свързано с тази фирма. Напълно се съгласявам с написаното, защото е самата истина. Вярно е, че не е възможно да научиш нещо от хора, които нямат представа какво е естеството на работата. Но все пак нека споменем, че е имало и малцина симпатични хора, с които сме си "намигали" тайно за поздрав поради споменатите от вас причини и забрани.