Олимп - ЮВ / Olimp - UV /img/frontend/nomap.png"

Олимп - ЮВ / Olimp - UV

Вижте какво хора (обръщам се към всички злобни коментатори), никой не очаква от Вас, като бивши служители на ОЛИМП ЮВ да дадете доброто си мнение...вместо да плюете и да си губите времето в това занимание, започнете да си търсите работа и се поуспокойте малко...А и тези, който твърдят, че един или друг от членовете на фирмата няма нужното образование за длъжноста си, нека първо се научи да пише на правилен български език! Относно роднинските връзки във фирмата, не виждам какво лошо има, в други държави по света това е напълно нормално, защо и в България да не е така?!
Някой от Вас показват абсолютното си невъзпитание, като си позволяват да пишат такива хапливи коментари, като толкова не Ви е харесало защо не го кажете пред хората, на които прехвърляте цялата вина ами пишете коментарчета.
Хора стегнете се, така до никъде няма да стигнете и не завиждайте на по -висшестоящите ое Вас, те са си постигнали нивото по един или друг начин.
Замислете се

Аз не се ядосвам, че изтриват всичко написано за тях, когато става въпрос особено за професионализма им като мениджъри, управители и най - вече брокерите. Нали знаете изтината боли, затова се опитват да я прикриват но не винаги имат успех. Търсят брокери да продават нивите, ливадите и чукарите по селата, а човек който е работил в тази сфера както аз самата много добре знаем за какво става на въпрос. Била съм и в офис и на улицата по огледи така че отдавна бягам от длъжността брокер. Това не е 2007г. - 2008г. когато кв.м. беше 1000-1200EUR.и се изкарваха много добри пари. Но за такива коректни работодатели като тях това ги очаква бавното но сигурно потъване!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте бивши колеги, отново имам желание да си напиша мнението си но явно мойте изказвания пречат доста на перфектната фирма Олимп Ю.В. ЕООД, защото отново е изтрито всичко което съм написала за тяхния професионализъм, човешко отношение и т.н. Затова по добре да си  замълча но се надявам все пак за времето което написаното от мен стоеше да съм помогнала на някой да не си губят времето с   "агенцийката".

Към @@@@@@@:
Разбира се, че се шегувам, като казвам "ако се замислите дълбоко, може да откриете и нещо хубаво"!!! Ако не беше толкова гнусна атмосферата в цялата фирма, щеше да бъде комична... Но за съжаление, на тези, които са минали оттам, хич не им е смешно! Само, който е бил там, може да знае. На всички други (които само четат, събирайки мнения за фирмата) вероятно им се струва, че все пак не може да бъде чак толкова зле! Да, обаче може... :)))) Искрено съчувствам на колегите, които биха се махнали веднага, но просто нямат друг избор и са принудени от някакви обстоятелства да стоят там.

В последните изказани мнения видях собственото си отношение към всичко свързано с тази фирма. Напълно се съгласявам с написаното, защото е самата истина. Вярно е, че не е възможно да научиш нещо от хора, които нямат представа какво е естеството на работата. Но все пак нека споменем, че е имало и малцина симпатични хора, с които сме си "намигали" тайно за поздрав поради споменатите от вас причини и забрани.

Здравейте abc сигурно сме бивши колеги но от псевдоними и непрекъснатото мълчание в офиса на ул. Московска не може да се познаем. Аз лично съм съгласна с твоето мнение но колкото и да се замислям не мога да откря нищо хубаво от тези неща, а и за времето което съм работила там не съм научила нищо ново. Точно обратното искало ми се е да науча тези неграмотни хора на някой неща но ти най- добре знаеш, че ако покажеш по- големи знания от тяхните ще ти покажат вратата автоматически. Не че когато си мълчиш и изпълняваш всичко не идва деня в който Андрей Фотев не ти връчва заповед за прекртяване на трудовия договор. Ако нещо съм излъгала опровергай ме.

Управителите и част от служителите на фирмата са в тесни роднински връзки. Убедете се сами - Юлияна Андреева (управител), Трайка (Андреева) - (зам.управител), Андрей Фотев (касиер), Михаил Септемвриев (управител), Венелин (Септемвриев) Иванов (брокер) и т.н. Според мен Милена Атанасова също е от "роднинския" кръг, но просто използва друго фамилно име, за да не е много явно (както са направили и другите). Управителите на фирмата много добре знаят как са се озовали на тези позиции, затова треперят всеки ден някой от подчинените им служители да не забележи, че им липсва какъвто и да е професионализъм в работата. Ето защо се държат враждебно и са постоянно мнителни.Ако искате да се задържите по-дълго там на служба, НЕ трябва:- да задавате въпроси относно работата;- да се интересувате от другите служители и/или шефовете си;- да разговаряте с колегите си;- да правите коментари по служебни въпроси (защото не е професионално);- да правите коментари по извънслужебни въпроси (защото не са служебни);- да признавате, че нещо в работата не ви е ясно и да искате помощ или съдействие;- да ставате от работното си място за тоалетна или за да пиете вода;- да излизате в обедна почивка;- да ви пука, когато не отговарят на поздрава ви;- да демострирате самочувствие и достойнство (за жените - и сексапил).За сметка на тези неща пък, трябва:- да държите главата си ниско наведена;- да гледате управителите с обожание;- да сте признателни, ако по време на поздрава ви поне ви удостоят с изпепеляващ поглед;- да се съгласявате с всичко, без да разсъждавате;- да се съгласите с факта, че някои хора са повече от вас и доброволно да се оставите в техните ръце, за да направляват мислите и живота ви.Ако се замислите много дълбоко, може и да успеете да откриете положителни неща в цялата тази работа...

Някои да има мнение за работа като Брокер продажби във фирмата? Как се казва човека които води интервютата за работа? Дайте мнение...

Нещата, които прочетох в последните изкзани мнения са напълно верни. Реших и аз да споделя с вас приключението си. Постъпването на работа започва с няколо интервюта от които няма смисъл - просто губене на време. Същото мога да кажа и за престоя там. Няма ясно разпределение на задачите, които ти се възлагат. От ръководството всеки ти е шеф и трябва да задоволяваш всякакви прищевки. Не е желателно да контактуваш много с колегите си. Всички се гледат подозрително. За мен лично обтановкта там беше тягосна. Когато си тръгнах, а това беше най-лесното нещо, изпитах невероятно облекчение. Помислете хубаво дали си струва да се подложите на всичко това. Все пак мисля, че достойнството и себеуважението са важни и не е нужно някой да гради самочувствие на ваш гръб.

Да, явно тези се държат по този грубиянски начин с всеки един от кандидатите си за работа.И аз бях на интервю там края на миналия месец-и при мен същия сценарии-20 мин чакане ,глуповати въпроси от една  какичка която дори и не се представи,общо взето си изгубих времето.Питам се как е възможно да има такива невъзпитани хора които да те интервюират?Какво впечетление остават те на отсрещната страна?Ами как някой дори и да бъде одобрен от тях,ще се навие да работи с такива хора?не е чудно че още им се върти жалката обява!жалки са!ами ако трява един ден да се срещнем като клиенти с тази фирма как мислите дали ще се навия???