Глобал Маркетс ООД /img/frontend/nomap.png"

Глобал Маркетс ООД

Много зле! Не си заслужава. Нито за клиенти, нито за работници

Неее си губете времето. Лъжат само и вземат парите на клиентите..

Те не уважават никого. Ама никого. Лъжат клиентите си, като, че казват добър ден. По-добре е човек да не се занимава с тях.

Пълни мизерници, не се ловете на въдицата им. Както служители така и клиенти.

Лъжат. Лъжат си работниците, че ще им плащат навреме. Карат ни да лъжем клиентите, че ще имат успеваемост, а това далеч не е така. По-добре да не се захваща човек с тях.

Павка, чувам, че се връщаш с БГ с нова фирма. нали носиш арите, които ни дължиш?
чакам си заплатата, обещаните бонуси и допълнителните пари, които не ми даде и избяга

и не се крии, ще те нарим щом дойдеш

Благодаря за негативните мнения. Присъединявам се към тях и спестяват хората нерви и време. ИСТИНА СА НЕГАТИВНИТЕ ОТЗИВИ. Там търсят хора , които да ги спонсорират - да, с пари да стигнат до кабинетите и с време да им обръщат внимание.
Докато не предложат трудов договор , да си гледат работата. На мен предложиха граждански-моля проучете какво вие трябва да си плащате сам, като работещ по гр.д-р. И да си подадете данъчна декларация като физ.лице, и какви са глобите, ако не направите- 1-подадете дан.декл., 2-не си внесете от джоба осигуровките. А това, за милионите и неограничените възможности - мили мои, всеки, и аз вкл. ще ви дам комисионна, ако ми докарате доход. Ако искате да работите за мен - моля, обадете ми се 0876427067, поне ще ви платя трансп.разходи.
Евала на собствениците на този сайт, върши работа.
Поздрав и до нови срещи
ПП-към служителите и кураторите от фирмата - работодател - плоски сте, предсказуеми сте и писанията ви се разпознават като фалшиви лесно.
Е, успех на нехваналите се на въдицата-даже няма кукичек, камо ли стръв :№

не съм работил там. просто си дадох парите да работят и очаквах че ще спечеля. за 2 месеца изгубих около 5000 долара. пълни измамници. не им вярвайте. не знам как са като работодатели, но като специалисти са пълни идиоти.

Няма такива измамници, след съобщение на сайта им:  "Считано от днес, 13.05.2014 г., „Глобал Маркетс” ООД съобщава на своите клиенти, че в съответствие с решение на общото събрание на съдружниците от 26.03.2014 г., прекратява дейността си като инвестиционен посредник. Всички разходи за уреждане на отношенията с неговите клиенти ще бъдат за сметка на „Глобал Маркетс” ООД."
Наглеците продължават да пускат обяви в сайта за работа
Сами преценете дали искате те да ви бъдат работодатели и иматели бъдеще в тази "уж" бизнес организация.
А интервюто е голям смях от некомпетенти хора, нищо лично към тях.

Като се има предвид, че бившият ми мениджър Кирил Гърлянски е неграмотен идиот, който не разбира нито от инвестиции нито от продажби, да не говори за менежиране на екип!!! Ми че той не знае какво означава ИНДЕКС и как се води мийтинг тръгнал да ме обучава, пълен АГРАР! Първо си обучете мениджърите тогава правете бизнес!! Кирил Гърлянски е позьор и срам за Глобал Маркетс!!