Глобал Маркетс ООД /img/frontend/nomap.png"

Глобал Маркетс ООД

Като се има предвид, че бившият ми мениджър Кирил Гърлянски е неграмотен идиот, който не разбира нито от инвестиции нито от продажби, да не говори за менежиране на екип!!! Ми че той не знае какво означава ИНДЕКС и как се води мийтинг тръгнал да ме обучава, пълен АГРАР! Първо си обучете мениджърите тогава правете бизнес!! Кирил Гърлянски е позьор и срам за Глобал Маркетс!!

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

След набързо прочетеното от Mafeto става ясно, защо има недоволни служители. Елементарната грамотност и начин на писмено изразяване е важен при всяка комуникация, а от това мнение е видно защо отношението към нея/него е било такова. Представям си удоволствието от контакта с такъв "брокер"!

Здравейте! Аз бях на интервю в т.н. фирма Ломбарди инвест, а по-рано и в Атлантик кепитъл. Тъй като обаче не съм отчаян от живота и от търсенето на работа човек, а и може би защото имам юридическо образование, реших да се поинтересувам най-малкото какво е полето на работа на тези фирми. Както вече прочетох тук се оказа, че те са подизпълнители на Глобал Маркетс. Истината, е че каквото и да си говорим, това си е лъжлива история. Мен ме посрещна един господин с жълта риза с къс ръкав, черен панталон, бели чорапи и чехли. Това първо впечатление при първоначално интервю за работа е крайно показателно за фирмата и ОСОБЕНО за мениджърите в нея.

На търсещите работа пожелавам успех! Правете справки с търговски регистър, не се поддавайте на манипулации от хора, които се възползват от трудния момент във вашия живот. Вие не сте стока, не крадете и не правите нищо противозаконно. Вие искате работа, за да можете да печелите парите си честно. За това не позволявайте да ви използват за маша!!!
Успехи

Току що се връщам от т.нар "Интервю" във въпросната фирма в град Варна, намираща се на ул. Ал. Дякович 45-, ет.2, офис 17. Това е пълна измама. Губят времето на хората. Поканиха ме на интервю днес в 12.30ч. Аз се ангажирах и бях в уречения час на уреченото място. Посрещна ме н.нар мениджър на офиса. Зададе ми направо въпросът без представяне от моя или от негова страна за фирмата " Работя ли?"
Аз съм изпратила св , в което пише, че работя от 2009 г. в една и съща фирма до момента. Веднага заподозрях нещо необичайно. Следващият въпрос беше Кога мога да започна работа?
Още по-странно, без да ми обясни въобще каква работа ще трябва да започна. Отговорих му, че имам едномесечно предизвестие и той ми каза, че няма смисъл въобще да ми обяснява за какво става въпрос, защото обучението започвало в петък. Какво обучение?- Аз кандидатствам за позиция "офис сътрудник", по която имам стаж. Това обучение на него щяло да му струва 3700долара?!?!! От тук вече разбрах на къде бие и му казах, че фирмата им е крайно некоректна да ангажира времето на хората с подобни глупости.
Измамници. Не се лъжете. Ще пусна съобщение във всички форуми за тази фирма, Глобъл Маркет , която се е преименувала на Атлантик Кепитъл ЕООД.

Здравейте.
Студент съм в София и в момента си търся някаква работа да запълня лятото и да закърпя финансовото положение. Във връзка с това си желание съм чест посетител на jobs.bg, където попаднах на обявата на Атлантик кепитъл ЕООД за офис сътрудник. Направи ми впечатление, че опит не се изисква и най- високата степен на образование, която е дадена като условие е средно. Това беше първото нещо, което ме озадачи. Второ, ами съмнително бързо ми се обадиха след като си пратих CV- то, което попринцип не е лошо, но повдигна съмненията ми, поради предишен опит.
След това, логично, се разрових из интернет и ралзични форуми, където объркването ми стана пълно. Първо, явно работата няма нищо общо с работа на офис сътрудник, а е по- скоро, телефонна търговия от някакъв вид. Заплащането, което се предлага, явно е също много голяма химера. Освен изработените бонуси, каква е базата върху, която те се трупат? Как така фирма занимаваща се с финансови операции наема хора без какъвто и да е било опит (Например цялото ми образование е с хуманитаристична насоченост и финансите са ми много далечни.)
Интервюто ми е в Четвъртък и ще съм благодарен ако някой ми даде отговор на следните въпроси- какви точно задължения бих имал като офис сътрудник и как точно ще се определя заплащането и има ли обучение и колко е дълго ако има и при какви условия се провежда?
Благодаря предварително.

тъй като ми предстой интервю в тази фирма  Глобал Маркетс като мястото е обявено в джобс.беге като "Асистент мениджър" искам да ви попитам какво мислите за това. Виждам доста отрицателни черти на тази фирма, но и някакъв проблясващ шанс.
Все още съм новобранец изобщо в тази сфера и ви моля за вашето мнение... :))

Не знам дали съм бивш служител и дали изобщо някога съм била служител, тъй като никога не съм била на трудов договор. Подписах едно напечатано на принтер и написано от тях договор-че, с което се предполага, че трябва да си вържат гащите. Истината е, че те са лъжци. Няма да получите заветните 400лв. на месец, които са ви обещали, ще получавате само по 50лв. за срещичка, при положение, че няма как да правите срещи тъй като ви дават бази, които вече са толкова звъняни, че хората само ще ви псуват. С 50 лв. на месец не се живее. Работите от понеделник до петък от 8:30 до 18ч. и на края на месеца взимате 50лв. Ако ви устройва отивайте. Работната обстановка е много приятна, колегите са големи пичове. Но ако чакате осигуровки или трудов договор - не е там мястото. Изгледайте репортажа от Господари на ефира, нищо не се е променило. За съжаление все още има хора, които им се връзват.

Могда да ви кажа, че съм изключително доволен от работата си в Глобал Маркетс, да чукам на дърво, постигам резултати. Работата и колектива са си супер. Не сте прави да коментирате по този начин, за отрицателните мнения казвам. Естествено е, че който го мързи и не върши никаква работа ще хейтва.

Срещата за днес (която все още не е публикувана) в 17:50 пред бизнес хотела се отлага за петък 14:00ч.Тук ще са собствениците на компанията и ще се разговаря с тях....естествено и камерата на Господари на ефира ще е с нас ;)