Глобал Маркетс ООД /img/frontend/nomap.png"

Глобал Маркетс ООД

Уважаеми Рокфелер , за офиса във Варна, мислиш , че ще бъде закрит когато примерно за клиенти на компанията от Бургас  и района е по близо да пътуват до там, отколкото  до Пловдив , товае е ясно и за малко дете , а що се отнася до заплащането според теб , което служителите не получават ,след като си толкова наясно със житието и битието на фирмата , СТИСКА ЛИ ТИ да признаеш за хората , които са взели заплати от 1400 - 1600 лв , точно от офиса във  Варна и нужно ли е това да става достояние за всички. Хората са работили и са ги получили . Пак трябва да се повторя със забавяне , но те са били наясно със причината за това. Повярвай ми , най лесно е да черним , някой и нещо си или каквото и да е, но от това по добре ли ще се почустваме.....  Помисли за това ! Не си избивай комплексите на ГЛОБАЛ МАРКЕТС.... Попътен вятър приятелю и успех ! Дерзай.....

Специално за ВЕСКО от мен : Няма лесно спечелени пари,явно си разчитал на някого за финансова помощ и не си бил мотивиран достатъчно за да останеш, да работиш и да спечелиш във компанията. Във фирмата подаяния няма, не го приемай лично, явно на теб ти трябва работа със заплащане от 400 лв., да не си даваш много труд и както казваш ти, да си изядеш и изпиеш парите. Знаеш ли има , по важни неща за които парите изкарани със труд да ти послужат, със времето ще го разбереш .....

Искам да отговоря на Либерал : Понякога има неща ,които са по важни и трябва да реагираш навреме за да успееш ,поне във моя случай е така. Няма нужда да се повтарям , че ще се върна. Имам в предвид себе си, а що се отнася до останалите защо се отказват след няколко месеца, различно е . Работата не е тежка физическа, по скоро е на психологическа основа, така,че всеки има право на избор

В тази фирма имат ли възраствои граничения / изискване за възраст / при наемане на работа?

Имам един въпрос: защо болшинството с положителни отзиви са напуснали само след 3-4 месеца работа?

Ако искате да ви изядат и изпият парите Глобал Маркетс е мястото.
И като клиент и като служител !

Скоро ще закриват офиса във Варна, нямат пари за заплати, и служителите си тръгват.
Смятали да отварят нов офис в Пловдив, че били намаляли наивниците тук.

Атанасова, не лъжете хората, моля ви.
Как може човек на има-няма двайсет и пет-шест години да е опитен професионалист? От тримата мениждъри, които бяха там, когато аз работех в тази фирма, един-единствен беше достатъчно възрастен, че да може да претендира за някакъв истински опит, и само той беше психически уравновесен - другите двама, макар и вероятно да са готини пичове извън работата, твърде често започваха да крещят като обезумели без никакъв съществен повод - твърде често буквално в ухото на някой провеждащ разговор с потенциален клиент телефонист - а от това може само да пострада работата на фирмата. Това ако е професионализъм, аз съм Бил Гейтс, съжалявам.

За коментара на Дръзката пък да не говорим. Този коментар очевидно е написан единствено с цел да се вдигне малко оценката на фирмата тук и с НИКАКВА друга. Това дадеш 4 точки за местоположение на офис, намиращ се на място, до което проходим с кола път се намира адски трудно - таксиджията, който ме закара до там, обикаля не знам колко време, докато намери такъв, а накрая не ми взе пари, и аз не го знам защо, е просто тъпотия. Пет точки за "заплащане", при положение, че в обявата в джобса пише едно, на интервюто казват друго, на обучението - трето, а подписваш договор за четвърто... Пет точки за уважение от хора, които на интервюто и обучението ще те излъжат директно в очите, а по време на работа могат да ти се разкрещят ей така, без повод??? Пет за работна среда, в която напрежението и стресът се поддържат изкуствено от мениджърите, макар че една по-спокойна обстановка може да се постигне лесно и ще помогне както на работещите, така и на потенциалните клиенти???

Ако имате излишни пари пробвайте се - сама по себе си идеята не е лоша, ще научите някои полезни за вас неща, но за съжаление ще научите също, че няма да си получите парите, че фирмата ви лъже, а вие лъжете клиентите си ...
всичко зависи от гледната точка - идеално място да се пробвате колко сте убедителни или място за експлоатация на труда ви..
Работодателите ви са интелигентни хора, направили са си сметката че в България не се печели с истина.
Ако вие сте дълбоко принципни хора тази работа не е за вас, но да си кажем честно каде ли е за вас в нашата родна държавичка.
А ако някой ви твърди че е спечелил много пари във фирмата, е вероятно е така но не и във Варна .

Съгласна съм напълно с мнението на Нели. И на мен ми се случи това със заемането на пари... И докато работих там нямаше човек, който да е взел заплатата, за която става въпрос в предишния коментар.