Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички...за да станеш началник трябва да си минал всички нива...за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати-ЗА ТОВА ГОНЯТ КАДЪРНИТЕ СИ КУРИЕРИ

Познавам Радо. Той е човек, който уникално много цени хората, които работят за него. Май това е единствената фирма,където за да станеш началник трябва да си минал всички нива...
Не знам какво се оплакват някои, че не се е вдигала заплатата. Не четат ли вестници в коя година живеем.
Не знам сега как е, ама преди се арботеше и се пееше. И сега се вижда че само те се развиват.

Парите развалят човека!
Пример за това е Радо - управителят - фирмата се разрастна, печеливша е, а заплатитъе не са вдигани от години. Какво остава да говорим за бонуси или заплащане на извънреден труд. Работиш за трима, а получаваш мизерна заплата. А какво да кажем за Антон Сотиров - диспечера - не го бива за нищо - уж разбира от всичко, а вечно бърка пратките и районите и не разпределя равномерно работата между куриерите. Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички.
Такава е ситуацията във фирмата към този момент. Беше най-хубавата фирма, но вече НЕ!

Мога само да кажа ,че съм бивш служител във фирмата,работил съм около 9 месеца ,и мога спокойно да кажа ,че това е най стабилната куриерска фирма.Отношението към работниците от страна на собственика Радо  ,е перфектно.Отнася се човешки и винаги ще ти влезе в положението.Разговаря  не като шеф а като приятел.спрямо заплащането няма никакво забавяне.даже със ден, два по рано си взимаш заплатата.Работи се с нови коли.просто с две думи фирмата след 1 година ще бъде номер 1 в българия.желая успех на Радо и всички колеги

Колеги стига сме се заблуждава ли че в българия се заплаща за дадена дейност
В Куриерските фирме беше голямата пара преди 4-5г когато на пазара бяха само 5-6 фирми сега в София има най малко 35 такива
Повярвй те ми на думите започнах през далечната 2005г в Спридер куриер там работих до 2010г май и от тогава до преди 1.5мес съм обиколил 7 фирми за куриерски услуги и на всякаде излиза че ти си плащаш зада работиш за тях
Навсякаде са големи изисквания към работниците а в замяна получаваш мизерна заплата
Я сметнтте часовете на надницата то се връзва около 2.3-2.5лв на час
А колко пари правите на фирмата за която работите

Пиша по повод днешното ми интервю за работа във фирмата.Изключително  приятно съм изненадана от положителната атмосфера във фирмата. Интервюто беше проведено по
нестандартен и обективен начин. ВВсеки от кандидатите попълва нужните тестове. Предлагам на недоволните от фирмата да поработят за Български пощи АД и ако изобщо могат да издържат на натоварването, ниското заплащане, дежурствата от 5.45, липсата на  поне 20 минутна обедна почивка, озлобените тарикати, които изхвърлят писмата на хората за да си тръгнат в 13.30. Убедена съм , че ще се засрамят и с умиление и сълзи ще си спомнят за 5 дневната работна седмица и доброто заплащане! Хора, пари се дават за работа и коректност към работодатели и клиенти.Много се надявам да работя за тази фирма. Желая успех  на избраните кандидати. А за недоволните съм убедена, че ще съжаляват за  напускането си.

защо давате несъществуващ и-мейл адрес и карате хората ,които искат да кандидатстват при вас за работа да си пращат автобиографиите просто така в мрежата.
поне напишете актуален и-мейл, за да не ви псува всеки втори решил да си пусне CV-то с надеждата 4е има кой да го  про4ете

здравейте всички,само мога да кажа че фирмата се отнасят много добре със служители те си.Радо е супер човек,рядко са такива шефове.Колектива е много сплотен.Мариана и Антон са супер.Жаси също.Антон е малко нервен като не вършиш по бързо работата си ,но пак е и напълно прав.Спрямо заплащането са много точни.

Здравейте, интересуваме някой знае ли в момента да ли търсят служители?

Рапидо са супер Радо е прекрасен човек и добър шеф, който обича куриерската работа - това е фирмата. За мое съжаление, малко са късметлиите, които имат щастието да работят там. На целия екип пожелавам здраве и успех!