Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Мога само да кажа ,че съм бивш служител във фирмата,работил съм около 9 месеца ,и мога спокойно да кажа ,че това е най стабилната куриерска фирма.Отношението към работниците от страна на собственика Радо  ,е перфектно.Отнася се човешки и винаги ще ти влезе в положението.Разговаря  не като шеф а като приятел.спрямо заплащането няма никакво забавяне.даже със ден, два по рано си взимаш заплатата.Работи се с нови коли.просто с две думи фирмата след 1 година ще бъде номер 1 в българия.желая успех на Радо и всички колеги

Колеги стига сме се заблуждава ли че в българия се заплаща за дадена дейност
В Куриерските фирме беше голямата пара преди 4-5г когато на пазара бяха само 5-6 фирми сега в София има най малко 35 такива
Повярвй те ми на думите започнах през далечната 2005г в Спридер куриер там работих до 2010г май и от тогава до преди 1.5мес съм обиколил 7 фирми за куриерски услуги и на всякаде излиза че ти си плащаш зада работиш за тях
Навсякаде са големи изисквания към работниците а в замяна получаваш мизерна заплата
Я сметнтте часовете на надницата то се връзва около 2.3-2.5лв на час
А колко пари правите на фирмата за която работите

Пиша по повод днешното ми интервю за работа във фирмата.Изключително  приятно съм изненадана от положителната атмосфера във фирмата. Интервюто беше проведено по
нестандартен и обективен начин. ВВсеки от кандидатите попълва нужните тестове. Предлагам на недоволните от фирмата да поработят за Български пощи АД и ако изобщо могат да издържат на натоварването, ниското заплащане, дежурствата от 5.45, липсата на  поне 20 минутна обедна почивка, озлобените тарикати, които изхвърлят писмата на хората за да си тръгнат в 13.30. Убедена съм , че ще се засрамят и с умиление и сълзи ще си спомнят за 5 дневната работна седмица и доброто заплащане! Хора, пари се дават за работа и коректност към работодатели и клиенти.Много се надявам да работя за тази фирма. Желая успех  на избраните кандидати. А за недоволните съм убедена, че ще съжаляват за  напускането си.

защо давате несъществуващ и-мейл адрес и карате хората ,които искат да кандидатстват при вас за работа да си пращат автобиографиите просто така в мрежата.
поне напишете актуален и-мейл, за да не ви псува всеки втори решил да си пусне CV-то с надеждата 4е има кой да го  про4ете

здравейте всички,само мога да кажа че фирмата се отнасят много добре със служители те си.Радо е супер човек,рядко са такива шефове.Колектива е много сплотен.Мариана и Антон са супер.Жаси също.Антон е малко нервен като не вършиш по бързо работата си ,но пак е и напълно прав.Спрямо заплащането са много точни.

Здравейте, интересуваме някой знае ли в момента да ли търсят служители?

Рапидо са супер Радо е прекрасен човек и добър шеф, който обича куриерската работа - това е фирмата. За мое съжаление, малко са късметлиите, които имат щастието да работят там. На целия екип пожелавам здраве и успех!

Казвам се Радослав Крумов и съм управител на дискутираната тук компания.
Не давам оценки, защото е некоректно - оставям всички маркери на положение 0.
Позволявам си да пиша в този форум, защото ме заболя почти физически от грубите нападки на анонимно мнение.
Предполагам че знам кой го е писал, все пак за 4 години има само трима уволнени за откровени кражби.
Нека такива хора да се засрамят - за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати. По-лесно е да се открадне.

Dvama moi priqteli rabotqt v tazi firma i naistina rabota ima, no i zapla6taneto si e dosto dobro! Davat edin raion i ti trqbva da hodi6 vuv firmi samo ot tozi raion. raboti se ot ponedelnik do petuk, a ako raboti6 v subota ti se pla6ta izvunredno! Davat slyjebni telefoni, dori i slyjebnite koli da se pribira6 s tqh. Kolite sa novi. 4ovek moje da e nedovolen ot tazi firma samo ako ne moje da si vur6i rabotata, koqto sam se e suglasil da raboti. Firmata e mn korektna i otno6enieto na na4alnicite kum slyjitelite su6to.

Ако някой е решил да започне работа в дадената фирма първо да прочете следващите няколко реда:
1. Отношението към служителите е като към животни.
2. За коректност дори и не са чували.
3. Какви права има служителя - никави.
4. Осигоряват ви на минималната заплата на 4 часов работен ден.
5. Ако не работите без да ви се заплаща в извън работно време сте уволнени.
6. Уволняват без предупреждение.