Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Във всяка фирма си има и добри и страни , не знам какво против имате Радослав Крумов , но според мен много неща не са или не стигат до него , благодарение на управата под него . Шефа специално е честен и добър човек , и както някои по долу са казали винаги ще ти влезне в положението , спазва обещанията си стига да са му по силите си , а хората които реално управляват персонала на фирмата , желаят техните работници и служители да извършват работа за около 4- 5 човека и да взимат заплата като половин човек. Често се случва да те затрупват с неща , които изобщо не са ти работа и се излиза с оправданието"Това не е работа на някой, това е работа на фирмата и тя трябва да бъде свършена , без значение от кого" . За това много хора наистина добри служители , които си вършеха или са си вършили работата , напуснаха/ли или са били уволнени просто , защото са поискали своето и не са си мълчали като послушни кученца. Това е положението никой не ви брои за личност , за човек и тн. Важно е да свършиш колкото се може повече работа за колкото се може по малко пари , без да си отваряш устата.

Искам и аз да изкажа мнение,не сте прави в коментарите до тук.Да започнем веднага,първо който мисли че Антон Сотиров е виновен за всичко греши много(той е маша в ръцете на отрепката Радослав Крумов),наричам гореспоменатата дребна душица отрепка защото наистина е такъв.Вярно плащат ти някакви пари НО за работата която ще свършиш за тях(да пикаеш кръв)мисля че не си заслужава.Та бащицата на фирмата ти е най добрия приятел докато не каже на свинята да те изгони като мръсно коте.Абе хора с 2думи уважаваите се малко повече и не работете при тези хора.

искате да работите безплатно,искате да работите докъсно,искатеда нямате личен живот и семейство.
РАПИДО Е ВАШИЯТ РАБОТОДАТЕЛ
ЗАПОВЯДАЙТЕ ОЧАКВАМЕ ВИ

Така накратко бих посочил следните неща за бъдещите работници в така наречената от мен(ПЛАНТАЦИЯ).Осигоряват те на минимална за длъжноста заплата,а всичко което вземеш над 320лв.е бонус,кой и как го формира ти няма да разбереш никога,то не ти и трябва защото си напуснал много преди да достигнеш истината(ИЛИ СИ ИЗГОНЕН)което е по вероятно.Та за ПЛАНТАЦИЯТА отиваш сутрин колкото можеш по рано към 6–6:30часа препоръчителен от мен час за да нямаш проблеми с ръководството,вечер си тръгваш по възможност някъде към 20–21часа пак заради РОБОВЛАДЕЛЦИТЕ,истискват те като мокра кърпичка и те захвърлят в кофата за боклук.Та                                                                                1.Пари няма.                                                                                    2.Пак пари няма.                                   С две думи ако имате алтернатива не се и замисляите да работите в ПЛАНТАЦИЯТА РАПИДО .

За всичко в тази фирма е виновен само и единствено РАДО КРУМОВ който не го е проумял е много прос човек,сега за работата тя е за целия китайски народ а заплащането като на суринамци,почваш на мизерни пари с обещанието че ще ти ги вдигнат някога и ХОП тамън да ти ги вдигнат и ето вече си уволнен,не се лъжете под никаква форма да кандидатствате в РАПИДО,а ако сте не ходете да бедете излъгани по особено грозен начин че работата е песен.Гаврата с хората е жестока и за БГ стандартите.Фирмата се разпада под зоркия поглед на управителя а той се прави на много велик.За да те накарат да работиш от по рано всеки ден измислят събрания,а работното време от 7 сутринта до 21 часа вечер много добре ако ти плащат извънреден труд ама уви и дума да не става.Като те поканят на среща почват да ти обясняват колко са велики, после как ще стават все по велики,а ти си мислиш е супер и след време разбираш истината.Пари няма само удоволствието от многото работа която няма край.

Rapido  Беше страхотно място за работа. Радо беше като баща на персонала. Сега нищо добро и подобно не мога да напиша, защото не Радо, а хора като Маряна и Стефан се опитват да ръководят хората. Но всичи виждаме, че за да видиш лицето на шефа, трябва да видиш персонала. И май за това уволняват без причина, защото хора като тях са безлични. Ако съм ви засегнал, то това е защото не може да се видите от страни.  За Сотиров просто...................................  каквото и да се каже е малко. Той си знае , че всички го ненавиждат. Пожелавам успех на всички, а за коментираните дано си вземат поука. Ако не сега то друг път. А доно, ама надали.

1 точка

От мненията на колеги с повече опит правя заключение, че нещата във фирмата страшно са се влошили.За себе си мога да кажа, че условията, които договорихме при постъпването ми не се изпълняват, работи се изключително много извънредно, без здопълнително заплащане.Няма никакво уважение към работниците, да не говорим за отношението в случай на болест, физически дискомфорт или личен ангажимент.Организацията на работния процес също е под всякаква критика.

Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички...за да станеш началник трябва да си минал всички нива...за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати-ЗА ТОВА ГОНЯТ КАДЪРНИТЕ СИ КУРИЕРИ

Познавам Радо. Той е човек, който уникално много цени хората, които работят за него. Май това е единствената фирма,където за да станеш началник трябва да си минал всички нива...
Не знам какво се оплакват някои, че не се е вдигала заплатата. Не четат ли вестници в коя година живеем.
Не знам сега как е, ама преди се арботеше и се пееше. И сега се вижда че само те се развиват.

Парите развалят човека!
Пример за това е Радо - управителят - фирмата се разрастна, печеливша е, а заплатитъе не са вдигани от години. Какво остава да говорим за бонуси или заплащане на извънреден труд. Работиш за трима, а получаваш мизерна заплата. А какво да кажем за Антон Сотиров - диспечера - не го бива за нищо - уж разбира от всичко, а вечно бърка пратките и районите и не разпределя равномерно работата между куриерите. Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички.
Такава е ситуацията във фирмата към този момент. Беше най-хубавата фирма, но вече НЕ!