Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Моето дете беше в яслата, а сега е в детската градина. Изключително сме доволни от всичко в детската градина и ясла и препоръчваме на наши приятели.

А защо толкова гледаш техните обяви,а не си търсиш други. Щото не си сред избраните и май гроздето е кисело.Направи проверка на себе си, ние сме безкрайно доволни, а децата ни взимат медал след медал от сериозни състезания.Ние сме в училище  от яслата и видяхме как се изгради този комплекс, колко е взискателна Йосифова и затова  има  екип от страхотни учители.Детето ми не иска да си тръгва от училище, иска да учи, а е втори клас с доста натоварена праграма.Не знам за какви обяви говориш, но нашите учители са едни и същи от години, а децата искаш, или не,  се увеличават.Чакаме новите страхотни учители, защото второто ми дете ще бъде първа група в детската.

Ами явно проблема е при човека, който е написал това, щом смята че за една седмица е разбрал проблемите в предприятието. Факта че си търси работа, а след това пише негативи води до извода, че този човек се занимава само с това да обикаля по предприятията и след това да пише негативи.

Явно хората не работят, а се занимават с глупости. Как за по - малко от седмица се разбират методите на работа?

Явно хората не работят, а се занимават в писане на измислици. Как за по - малко от седмица разбрахте методоте на работа?

Не знам защо все говорят така за тази госпожа йосифова, явно много й завиждат - готина, печена,като те види и вече знае всичко,супер шефка.Винаги ти дава, каквото ти трябва, ама държи на работата и децата.Тази румянка, дето я взе, що й беше - този провинцилизъм ни разби.Взе се много насериозно и колко е подмолна, все ходи и топи някой пред шефката.

Явно хората си нямат работа и си пишат глупости. За "около седмица" не може да се добие представа за цялостната работа на дадено място.

И аз работих там за кратко. Бях там за около седмица, повече не издържах. Изобщо нямам намерение да се впускам в подробности и да се връщам в този АД дори и само мислено. Не мога да разбера защо след толкова много негативни мнения не само тук, но и на други места за въпросната г-жа Йосифова не се вземат някакви мерки - да се извършат необходимите проверки и т.н. Редовно се обявяват свободни работни места и то не защото се увеличава броя на децата в "Джани Родари", а защото няма желаещи да работят там.

ето това вече е класическа клеветническа кампания. долнопробна анонимка, която за съжаление въпросното издание не е проверило. явно измислени факти, без именна, скалъпена история. дано има опровержение. познавам ситуацията в училището и смея да твърдя, че нищо от това не отговаря на истината. там знаят цената на доброто име и го отстояват ежедневно с много труд. жалко, че трябва да хабим време и емоция за дискутиране на подобни опити за реваншизъм.

НАЧАЛО / БЪЛГАРИЯ
Гавра с кандидат-учители в частно училище
12.09.2014 10:30 0 2160

Автор: Vsekiden.com
Мамят безработни да преподават без пари
Гавра с кандидат-учители в частно училище
Кандидат-учители са подложени на зверска гавра да работят без пари в столично частно школо, алармира в редакцията на „Всеки ден" една от потърпевшите. Младата софиянка попаднала на обява за учител по музика в прочутото „Джани Родари" и се съгласила да отиде на интервю, тъй като била и безработна. „Имам както магистърска степен по музикална педагогика, така и достатъчен професионален опит", обяснява тя. След първото впечатление от чистия двор и поддържания интериор на училището дошло и разочарованието.

Кандидатката била принудена да чака близо час, въпреки че отишла в уречения час за интервю. Беседата в крайна сметка не била с директорката, а с административно лице, което обаче не знаело изобщо какви условия се предлагат на бъдещите учители. „Попитаха ме небрежно дали бих имала нещо против да проведа открит урок в присъствието на директорката и приех. Полюбопитствах за възрастовата група, и представете си, не се знаело. „Може би между 5 и 7годишни, или втори-трети клас, можело да има обаче и по-големи. Но и по-малки", разказа потресената музикална педагожка. На следващия ден тя отново отишла в училището, за да се срещне с малчуганите. Посрещнали я куп деца, оставени на самотек, без какъвто и да е контрол.

До кабинета стигнала под съпровода на друга учителка, която заявила, че урока ще гледа и зам.-директорката. Когато пеенето и свиренето с децата приключило, кандидат-учителката си позволила да попита дали все пак е наета и какви условия й предлагат в частната школа. Никой обаче не успял да й отговори на въпроса дали ще получава заплата за цял щат. Директорката отсъствала. Схемата с „открития" урок на кандидати се разигравала всяка година по няколко пъти, с различни кандидати за различни предмети.

Според информацията на ужилената от схемата софиянка, училището се опитва да печели от труда на безработни, а в същото време децата, за чиито такси родителите плащат по 6000 лева на година, са оставени без знания и без контрол.
 www.vsekiden.com/157774