Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Тя е мръсен, душевно нечистоплътен човек. Съществува С и ОТ интриги. Всеки служител, който е напуснал, е споделил, че смята, че има нечисто излъчване там, което напряга и побърква хората. Всеки напуснал след това известно време се чувства размазан от негативната енергия, с която е бил облъчван на това място. И наистина му трябва време да излезе от ада наречен "работно място".
На това място никой никога няма печеливша карта. Всеки е винаги виновен за всично (изключвам дупелизците, които са с ниски доходи и самочувствие).
Но точно такива хиени винаги намират персонал за по няколко месеца (да избутаме годинната!). На тях не им трябват нито качество, нито отношение, нито ценз. Когато е само всичко "касичка за пари".
Блажени да са заблудените родители! Амин!

,Съвсем си изперкала, Йорданкеее! Вече и хапчетата не помагат. Изгуби още кадърни хора, и още ще си тръгнат с това отношение и с тези заплати. Не може само да изискваш, а нищо да не даваш. Хвърляш на шофьор 1000 лв и искаш за тези пари да ти е и чистач, и градинар....и момче за всичко. Пък и ръце да ти целува че си много щедра!!!. С учителите се държиш като с боклуци, крещиш им пред децата и се чудиш защо се качват в горното училище.Още деца ще си тръгнат- майките си говорят.Няма да стоят и да дават пари за уроци, а на теб да плащат за нищо.А и децата да им храниш с една плюнка помия, щото Стоева си носи другото у дома Останаха ти само тия дето ти лижат гъза- " директорките" от село, дето си мълчат а и са прости.....

Спестила ми е 2 месеца от трудовия стаж. Не го пише в трудовата ми книжка! Със сигурност много е забогатяла с тези пари.

Йосифова докара на мен и на още няколко колежки заболявания. Колежката по английски език влезе в болниица да се лекува неврологично. След това напусна, разбира се. Аз се сдобих с паник атаки. Колежката по немски една година и повече след това не знаеше къде се намира. Прилошаваше и неврогенно. Предишната колежка по немски изгони с поведение - кълнеше я когато напускаше - да няма деца, да бъде винаги нещастна и т.н. Без коментар.

Много е коректно предпоследното мнение за фирмата. Йосифова не се интересува да има качествени учители, на нея й трябват просто НЯКАКВИ учители, за да работят. Така или иначе тя всички прогонва със скандал. Тормози до неузнаваемост персонала, крещи и увиква учители пред колеги и ученици, рита и квичи накратко, не е добре. Луда е. Но поне нека нормални хора не се връзват на обявите за работа. А за родителите: въпросната директорка хвърли в ШОК деца от група в детската градина. Крещя по служители,рита,удря и хвърля пред малките деца. Те стресирани споделили с родителите си какво са видели. Йосифова им се извини,на родителите, в имейл и всичко си е ок. Внимавайте на кого поверявате децата си. Защото както те си спят сладко на ибяд, влиза Йосифова, изсипва с размах и крясък всички документи от шкафа и учителката с треперещ глас започва да оправдава себе си у да ги реди. И на всички такива маймунски ситуации са преки свидетели децата ви

Само за последната седмица

03.11.2022 ЧОУ "Джани Родари" Психолог
03.11.2022 ЧОУ "Джани Родари" Ресурсен учител
27.10.2022 ЧДГ "Джани Родари" Медицинска сестра
27.10.2022 ЧДГ "Джани Родари" Ресурсен учител

Това е насочено най-вече към обмислящите да кандидатстват за работа - НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Не си го причинявайте! Не си заслужава.

В лицето на Йорданка Йосифова ще срещнете единствено манипулация, скъперничество, некомпетентност, лъжи и стрес в огромни дози. Това ще е предадено по каналния ред и надолу по веригата от нейните "довереници".

Животът на един учител в ЧОУ Джани Родари включва:
- Постоянно издевателстване над времето и труда на служителите.
- Прояви на неуважение и скандали пред колеги или ученици.
- Натиск да идваш на работа по време на болничен.
- Заплащане "под масата" с минимални осигуровки.
- Педагогически съвети до 20:00 часа и нагоре.
- и още много други подобни екстри.

Надявам се това да е полезно за някой...дори това да е самата Йосифова, макар че там май е безнадеждна ситуацията.

Лелче, търсили са си работа през лятото, но не са ги взели. Затова са и при теб все още.

Преди години ги пишеха в сайта със самочувствие "учители", които ще са класни ръководители. Сега, освен че няма такива филми, няма и обявени безкрайни редове от зам директори, сестри, учители, лелки в яслата и детската градина, защото няма никои останал от преди. Господ бави, но не забравя.

В сайта на училището са обявени със снимки 30 човека общо, от които реални са 20.