Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Да ви кажа,моето мнение,за Джани РоДари,е че това е една доста добра детска градина и учебен център.Работил съм там близо 1 година и смея да твърдя,че ако имам деца и финансовата възможност,бих си ги пратил там.Там съм от началото на създаването на "2-ра детска" и знам от къде тръгна и какво направи.Само хора,като мен,са наясно,колко хиляди приблизително са вложени САМО във втората детска градина.И не ми казвайте,че не е вложено там,защото тези дограми,креватчета,паркети и изобщо цялото оборудване,не го е намерила,като завещание,а го е закупила.
Отношенията с Дария са такива,че ако изпълняваш,каквото ти се казва,имаш място там.Вярно е,че всеки (както и Тя,и Аз) си има трески за дялане,но като цяло,имах възможноста да я опозная по-добре и бих казал,че тя изобщо не е лош човек,само дето се притеснява повечко за нещата около децата и това я кара да избухва понякога,но ако имаш търпението да изчакаш да и мине,можеш спокойно да обсъдиш нещата с нея.Специално и правя евала,че е от хората,които търпят да им се дават съвети и се вслушват в тях,ако сметнат,че са добри.
Ако ме покани,пак бих се върнал да работя там.

Привет!
Много бих искала да споделя възмушението си от словестната помия, която се излива върху управителката и цялата детска градина, но то е типично по български. Нещата са много прости, а именно идете и вижте.   Детето ми посещава Джани Родари вече второ лято, а през другото време е в общинска детска градина. За сравнение не може да се говори, а най- тъжното е, че нямаме финансите иначе не бихме се колебали. Когато влязох за да огледам, децата току що бяха легнали, а навсякъде бе чистичко и спокойно. Едни усмихнати учителки, една готвачка леля Стефи, която прави кифлички дето ги няма в другата градина. Аз управителката не съм контактувала, защото не съм имала проблеми, но факт е, че за да създадеш тази обстановка и да я поддържаш в този вид се иска умение. Така, че идете и вижте сами, а за жалост ние сме до утре и симпатичните Веси и Диди ще ги видим другата ваканция. Колкото до менюто...тепърва ни чакат филии и мазни готови баници, но за 60 лв. такса толкоз!  Така стоят нещата, а по въпроса за омаскаряването....то е по български! Най-важното: Питайте децата си, те всичко ще ви разкажат!

Не мога да не споделя своето мнение относно работата ми в тази фирма. Работих няколко месеца, които бяха най-ужастните в живота ми. По 10-12 часа работа, арогантно отношение, скандали и обиди. На персонала е забранено да си говорят помежду си, непрекъснати интриги между Йосифова и Атанасова, които създават напрежение и между родителите и децата. Такава смяна на персонал не сте виждали. Когато дават заплатите вечер на 25 то число те подлагат на тотален тормоз, само да свалят някой лев глоба. Храната я планира Атанасова и горките деца пият само сухо мляко, ядат маргарин и им разреждат някакви химии, вместо натурален сок. В детската гр. в която съм сега е държавна и никода не са давали такива боклуци. Всичко което е писано до тук е вярно, така че ВНИМАВАЙТЕ!

Здравейте, преди минути разговарях с лице от въпросната детска градина. Поводът беше кандитатстване за работа. Тонът и отношението бяха меко казано неприемливи. Имам две магистърски и една докторска степен, както и стаж по специалността, но това не помогна да не бъда "заклеймен" как може да не съм получил мейл с детайли за интервю. Не мисля да си губя времето, отношението по телефона беше достатъчно красноречиво. Не мога да приема, че на хора с подобно възпитание поверяваме децата си!

Абе хора, Вие нормални ли сте?
Показа ми жена ми писанията ви! Не Ви харесвало, лъжат Ви, сдружение правите! Ами напуснете и не ползвайте услугите на Фирмата. Не мътете главите на хората, ами си преместете отрочетата и оставете нашите да ги мъчат там. Нашето дете беше прието в държавна детска и ги изтърпях точно 2 месеца. Ами тя учителката го държеше вечно наказан и му дърпала ушите! Идете Вие там, а нас ни оставете да ни лъжат! Така, че Яна споко!!

Скъпи родители!
Желая да споделя възмущението си от това което прочетох по горе. Не сте ли се замисляли над факта, че докато изливате помии по сайтовете има родители като мен, които са се хванали като удавници за сламка за идеята за тази или подобна на нея детска ясла. Аз гледам сама детето си и не съм в състояние да плащам луди рушвети или такси от по 800 евро. Вие плюете, а защо? Просто е - напускате и не ползвате услугата и не ми пречите аз да я ползвам. Намерих приятели на 2 мои познати, чиито деца са там вече 2 год. Е да крещяла управителката...леличките били тъпи..директорката грозна...и какво? Децата им сутрин с удоволствие тръгвали за градина и т.н. Така, че ако някой плаща на някого за да клевети или омаскарява някого, не успяхте. Само се моля детето ми да е добре и дано Господ Ви прости!    А аз си запазвам правото да споделя с Вас отзивите си, след м. септември.                Благодаря за вниманието

Моята дъщеря ходеше във въпросната детска  градина повече от две години. В началото бяхме много доволни, та чак си предплатихме следващата година там, за което много съжалявам. В средата на годината си изпуснахме и реда за държавна, където смея да твърдя, че децата получават по-добро образование. Не може да се нарича една детска градина успяла, ако не може да си задържи персонала. Ние откакто сме там само една  госпожа се е задържала, а пък за смяната на директорите не ми се говори. В началото се биеха в гърдите че има 5 часа седмично английски и наистина дъщеря ми научаваше много неща и изведнъж- вече няма отделен преподавател по английски. Аз много  съжалявам, че се наложи да напуснем  г-жа Диана, която колкото и да харесвам не може да огрее навсякъде. Няма и помощник педагог за всяка група, а в групите има и деца със специални нужди , които изискават повече внимание. Да не остана криво разбрана- нямам нищо против тези деца, дори смятам че така е по-добре, стига да има достатъчно персонал, но явно госпожа управителката рекламира неща които не може да покрие. Просто искам да кажа, че с  лакомия и алчност нищо не се постига и е грозно да лъже за услугите които предлага.  Да говори въпросната управителка за "мисията и" и други такива...просто е смешно. За нея децата се просто машини за пари- от всичко печели и това което ни възмути финално бяха въпросните униформи за скромната сума от 65лв за нещо с което не бих си облякла детето и би ме било срам на нейно място на една безформена престилка да викам "униформа". Отписах дъщеря си оттам и по-добре една година да си я гледам в къщи отколкото да давам грешни пари. За отношението към персоанала нищо няна да пиша, достатъчно е писано преди мен. Просто искам да предупредя родителите и кандидатите за работа, който са се засилили натам да знаят за какво става  въпрос.

Госпожо , не смятам , че е нужно да Ви доказвам ,че НЕ съм и НЕ пиша от името на госпожа Йосифова.
За вас всяко мнение различно от отрицателното е със съмнителен произход.
Да ама не!
И не е нужно да ме цитирате като фантом и да слагате името ми в кавички.
Ако искате , да се запознаем и наживо и да Ви кажа положителното си мнение още веднъж - няма проблем.
Не Ви прави чест вече!

Най-накрая някой нещо да направи!Браво на организаторите на сдружението.Крайно време беше,защото всички,които познават г-жа управителката/Й.Йосифова/са убедени ,че последните  5-6 публикации,включително и тази от" името на Галя и нейната бивша ученичка "ги е писала ТЯ.
Прави ли ви впечатление,че публикациите са пуснати през 15-20 минути.Явно госпожата пак е била включила на "бързи обороти".
Госпожо,йогата,фън-шуй,паричките,които слагате под саксиите,змейове,прасета,кристални топки,огледала,крещене и заплашване и всичко друго за което сме слушали няма да ви помогнат бизнесът да ви потръгне.
Всеки /родител,персонал,кандидати,партньори/,който е общувал с управителката остава по някакъв начин обиден,разачарован,изигран или подлъган.А и "написаното от Галя"........е това беше върхът.Чували сме диалектния говор на "възпитателката"Галя,която всъщност не може да знае всичко това,защото отдавна не работи в детската градина, а  е гледачката на майката на управителката и думи като "функционална","значима","обгрижила","мисия"надали знае значението им и ги е използвала....Знаем кой ги използва....?!?!?!А това последното от "името на Цветелина Георгиева" пък е "прекрасно".Кой родител след като плаща 650 лева такса на месец и 220 лева за консумативи,транспорт и още толкова пари, ако запише детето си на английски,танци ,пиано,керамика или накаква допълнителна дейност го интересува дали  за персонала  храната и йогата са  безплатни,плащат ли им редовно или не,глобяват ли ги.Това не е проблем на родителя .Всеки родител се интересува  дали детето му е било щастливо през деня,хранило ли се е и какво е правило.Но това може да вълнува само тези ,които са родители-за ....другите -....е другото......
Бях свидетел когато всички шофьори си тръгнаха една вечер с по няколко износени от сядането на децата детски столчета от микробусите,които им бяха отдържани от заплатите с презумцията,че са виновни за износването им.Правеше ми  впечатление вечери,когато управителката крещеще на някого от персонала в офиса й и как излизаха те от там. Колко качествени хора напуснаха от персонала,колко родители бяха излъгани от рекламата в сайта и личните контакти с управителката.А и промяната на такса за определен период..........Първо подписах договор и платих 5 месеца предварително 500 лева за новата учебна година ,като ми казаха ,че така ще си запазя място за детето,след 1 месец ми бе обяснено,че трябва да доплатя още 50 лева,а в началото на учебната година ми бе съобщено,че таксата е станала 650лева.Е,ако това не е" извиване на ръцете".....Отгоре на всичко се появи "особа"/представи се като директор/,на която не можах да запомня името,но помня,че имаше на лицето 3 пласта фон дьо тен ,миришеща винаги на цигари и некачествен парфюм,която в стремежа си да бъде интересна направо глупееше.И как при всичко това да оставиш детето си,или да работиш.
Моля сдружението да ми даде знак в интернет пространството за мястото на сбирката на 19.03.11.Моля ви-искам да участвам,а ще имате и полза от мен в изготвянето на документи.Очаквам ви!!!!!!!!!!!
И накрая бих се обърнал към собственичката/управителката:
Госпожо,време е да си свалите шапките,защото не виждате или не искате да видите реалността!!!!!!!!!!!!!Оставете другите да преценят дали сте перфекционист,професионалист , ....  ставате ли за бизнес и работа в екип или живеете в някакъв измислен от вас свят,който не е реалността!!!!!!!!!!!!!

Благодаря на всички,които се свързахте със сдружението.Подробностите ще се уточнят на сбирката