Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

В т.нар детска градина "Джани Родари", видях много нередни неща. Никога не бих си записала детето там. Учителите са натоварени със задължения, които дори не са вписани в трудовата им характеристика. Това си е точно експлоатация. Но най-ужасното нещо е отношението на г-жа Йосифова, която си позволява да крещи, обижда та дори и заплашва служителите, които искат да напуснат. Срамота е човек с подобно педагогическо образование и биография да има подобно отношение. Разбираемо е да има постоянно обяви в интернет за служители. Опитът ми за нормален разговор беше провален. Определено има нужда ръководството да се научи на дипломация. Останалите неща, които видях с очите си са вече описани в останалите коментари, както и в Бг. мама. Хора, моля Ви, четете преди да си дадете децата в частно учебно заведение.

Аз работя в тази фирма от 6 години и до сега не съм имала проблем с г-жа Йосифова. Има разбирателство и екипност между колегите. Атмосфера е приятна и спокойна.

Аз работя от 3 години във фирмата и отношението към мен и колегите е прекрасно. Когато човек не може да си свърши както трябва работата е много по - лесно да обвини другите и да ги оплюе....

Моето дете беше в яслата, а сега е в детската градина. Изключително сме доволни от всичко в детската градина и ясла и препоръчваме на наши приятели.

А защо толкова гледаш техните обяви,а не си търсиш други. Щото не си сред избраните и май гроздето е кисело.Направи проверка на себе си, ние сме безкрайно доволни, а децата ни взимат медал след медал от сериозни състезания.Ние сме в училище  от яслата и видяхме как се изгради този комплекс, колко е взискателна Йосифова и затова  има  екип от страхотни учители.Детето ми не иска да си тръгва от училище, иска да учи, а е втори клас с доста натоварена праграма.Не знам за какви обяви говориш, но нашите учители са едни и същи от години, а децата искаш, или не,  се увеличават.Чакаме новите страхотни учители, защото второто ми дете ще бъде първа група в детската.

Ами явно проблема е при човека, който е написал това, щом смята че за една седмица е разбрал проблемите в предприятието. Факта че си търси работа, а след това пише негативи води до извода, че този човек се занимава само с това да обикаля по предприятията и след това да пише негативи.

Явно хората не работят, а се занимават с глупости. Как за по - малко от седмица се разбират методите на работа?

Явно хората не работят, а се занимават в писане на измислици. Как за по - малко от седмица разбрахте методоте на работа?

Не знам защо все говорят така за тази госпожа йосифова, явно много й завиждат - готина, печена,като те види и вече знае всичко,супер шефка.Винаги ти дава, каквото ти трябва, ама държи на работата и децата.Тази румянка, дето я взе, що й беше - този провинцилизъм ни разби.Взе се много насериозно и колко е подмолна, все ходи и топи някой пред шефката.

Явно хората си нямат работа и си пишат глупости. За "около седмица" не може да се добие представа за цялостната работа на дадено място.