Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Мога да споделя, че в "Джани РоДари" се работи много спокойно, оценяват се всички постижения, екипът е прекрасен много си помага, а от страна на Г- жа Йосифова не съм видяла никакъв проблем. Там цари нормална работна атмосфера. Всеки учител се стреми да направи различни неща със своите ученици и деца и да постигат високи резултати. Децата са мнго щастливи, а ако работната атмосфера не е подобааща ще се отрази и на децата.

Постъпих на работа в "Джани РоДари" през 2013г. До този момент не съм имала проблеми
с колегите или управителката - госпожа Йосифова. Децата и родителите са прекрасни.

Относно последните думи ние нямаме коментар, но българският народ казва "Човек по приказката се познава"

Грозни са Вашите нападки,г-жо Йосифова, определено сте със седем години по-млада. Има си нужните здравни заведения, към които да се обърнете за Вашето състояние. Дано родителите са умни и прогресивни и четат, за да са наясно за вашата олигархична мисъл.

С всеки изминал ден децата се увеличават, класовете са пълни, а родителите са повече от доволни.

Здравейте, хубаво е човек да е борбен, млад и с претенции, само че е добре също да спомене, че никой не е искал да го спира от напускане, защото просто никой не го е назначавал.Защо? - липса на опит /ръководство на ресторант/, ниска езикова култура /използване на множество диалектизми/, мислене на барманка, а не на учител.Тук, при нас, няма такива търговски отношения, децата не са клиенти, те се нуждаят от помощта на учителя си в различни ситуации - ако и това да не са в длъжностната характеристика на учителя, но са в моралната такава.

В т.нар детска градина "Джани Родари", видях много нередни неща. Никога не бих си записала детето там. Учителите са натоварени със задължения, които дори не са вписани в трудовата им характеристика. Това си е точно експлоатация. Но най-ужасното нещо е отношението на г-жа Йосифова, която си позволява да крещи, обижда та дори и заплашва служителите, които искат да напуснат. Срамота е човек с подобно педагогическо образование и биография да има подобно отношение. Разбираемо е да има постоянно обяви в интернет за служители. Опитът ми за нормален разговор беше провален. Определено има нужда ръководството да се научи на дипломация. Останалите неща, които видях с очите си са вече описани в останалите коментари, както и в Бг. мама. Хора, моля Ви, четете преди да си дадете децата в частно учебно заведение.

Аз работя в тази фирма от 6 години и до сега не съм имала проблем с г-жа Йосифова. Има разбирателство и екипност между колегите. Атмосфера е приятна и спокойна.

Аз работя от 3 години във фирмата и отношението към мен и колегите е прекрасно. Когато човек не може да си свърши както трябва работата е много по - лесно да обвини другите и да ги оплюе....

Моето дете беше в яслата, а сега е в детската градина. Изключително сме доволни от всичко в детската градина и ясла и препоръчваме на наши приятели.