Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Здравейте, хич не обичам тези работи с писането и форумите, но вече не издържах.
Хубаво , не ви харесва, ама що стоите и пишете, аз си стоя, щото ме устройва, харесва ми работата и плащането - редовно и точно.Досега не знам някой да не му е плащано така.Ако нещо не се е разбрал или иска повече по-късно си е негова работа, но да не петни комплекса ,щото всички се храним от него и ни е добре.
Ако има проблем, просто казваш на Йосифова и се решава, ама да дрънкаш глупости и да злословиш.
Тук всички са готини - и учители и лелки, всички се разбираме, ама ти явно си от друга порода, тая дето все ти е кисело и малко.

Училището спазва държавните образователни стандарти, всички наредби и закони свързани с образованието в България.Ръководството и екипът е от професионалисти. Работи се в спокойна атмосфера, организират се тържества за всички празници, на които децата показват своите таланти и наученото до момента.Признак на лошо възпитание е да коментираш нещо,с което не си запознат.

Като обиждате, си напишете фамилията и не говорете от името на всички колеги.Може би, Ви бива повече за държавно, а и защо не си седяхте там? Просто е - оттам Ви изгониха,защото Ви паднаха паралелките, а и в предишното частно се случи същото.Тук Ви дадоха шанс.Явно сте сбъркали професията си изобщо.Учител, който не го интересува тържеството на децата, защото му е скучно такова нещо, и 2 лева са му много, уважаема колежке.
По-добре помислете за отношението си към учениците - не е ли то, Вашето,безобразно и неадекватно.Какво заплащане трябва да получите за такава класа?

Когато човек изразява мнение и то е истина, трябва да се представи, а не да остава анонимен.

Безобразно отношение към служителите, по-ниски заплати от държано училище, хиляди неуредици с учебната програма, неадекватно отношение към учителите.

Не мога да повярвам на очите си, моя приятелка ми каза за писаното тук.Аз съм майка на две деца и те посещават градината, а сега и училището, с една дума сме едни от първите през годините.Не знам откъде идва тази злонамереност.И да е имало някакъв проблем, щом го поставим пред г-жа Дариа, нещата се решават максимално бързо.Такава загриженост и любов към нашите деца едва ли има другаде.За толкова години видяхме как се изгражда този комплекс с амбиция, която надмина очакванията ни.Най-хубавото е ,че децата ми ходят с радост, не искат да идва събота и неделя, базата се подобрява и разраства, персоналът се увеличава и то към по-добро.
Такива обидни думи, такива измислени факти - направо съм потресена, ами отидете да видите дали е така.Когато се говори за хората,нека да се казва истината, а не да подменяме фактите, защото някой не ни е симпатичен.Храната била лоша, а нашите искат да ядат и допълнително, една тоалетна имало, ама вижте, те не си крият тоалетните и могат да се преброят - проста аритметика. Надали има такива условия, при това за 550лв.Аз лично благодаря всеки ден на учителите и на г-жа Дариа, като я видя.
Препоръчвам ви, като четете тази помия, да се срещнете с г-жа Йосифова, да разгледате подробно базата, да видите програмите и после да приемате чуждото мнение.Ако човекът не добър, и направеното то него няма да е добро.Ние родителите сме доволни, а и да допълня - на всяко състезание децата печелят медали - вероятно причината е в истината за това място и хората там.

моето дете учи в това училище. Искам да споделя, че то е щастливо там, а аз съм доволна от знанията, които получава.Когато го водя или взимам, атмосферата е спокойна. Персоналът е приветлив и не съм присъствала на сцени.Разказва ми как е преминал денят му и поне за мен няма нищо тревожно.

Мога да споделя, че в "Джани РоДари" се работи много спокойно, оценяват се всички постижения, екипът е прекрасен много си помага, а от страна на Г- жа Йосифова не съм видяла никакъв проблем. Там цари нормална работна атмосфера. Всеки учител се стреми да направи различни неща със своите ученици и деца и да постигат високи резултати. Децата са мнго щастливи, а ако работната атмосфера не е подобааща ще се отрази и на децата.

Постъпих на работа в "Джани РоДари" през 2013г. До този момент не съм имала проблеми
с колегите или управителката - госпожа Йосифова. Децата и родителите са прекрасни.

Относно последните думи ние нямаме коментар, но българският народ казва "Човек по приказката се познава"