Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

И аз съм много разочарована от отношението там. Йосифова изобщо не знае какво иска, приема всеки за враг. Никакво човешко отношение няма към никого, няма угодия! Радвам се, че се махнах навреме от там!

Ако знаеха родителите за какво си дават парите, не биха си и помислили да си дадат децата там. А базата е под всяка критика по отношение на функционалността.Всички групи ползват едно санитарно помещение, отдалечено от занималните така,че за да се заведе едно дете до тоалетна, се води цялата група,още повече,че и персоналът е недостатъчен.За порциона да не говорим - едва покрива една трета от порциона в държавните градини. Помещенията са едновременно и спални и занимални. Квалифициран персонал трудно се задържа, защото г-жа Йосифова/явно има сериозни проблеми с нервите/с истеричното си държание бързо-бързо прогонва специалистите. Групите са смесени/явна поради липса на достатъчно деца от една възрастова група/ и ситуациите се провеждат по метода за работа в смесена група/както е в едногрупните селски детски градини

Благодаря, макар че не съм от там :) работя в друга сфера. Имам само странични наблюдения, които никак не се покриват нито с вашите думи, нито с червените ви минуси. чао!

Успех на трудолюбивите хора там :) Странно е само защо толкова често си търсите нови хора :) Всичко добро!

Нито съм служител там, още по-малко съм г-жа Йосифова. Защо мислите, че само вътрешни хора могат да имат добро и обективно мнение за детската градина. И не аз първи съм влязал в този сайт да критикувам и обиждам, а вие. Пробвайте да си изкажете мнението очи в очи, а не по този начин. Най-лесно е да се плюе и обижда и най-често обект на това са градивни и трудолюбиви хора, които си отстояват мнението и постигнатото чрез лишения и труд, както е в тази градина. Оставете ги да работят, лесно е!

От няколко години си имам постоянна работа в частна детска градина. Мързелът е последното нещо, което би ме задържало в подобно заведение. А тази агресия в този отговор е характерна за постоянни служители или точно за въпросната г-жа Йосифова. И доколкото виждам аз не съм анонимна, а Вие :)

Глупости, там не се връщат и не се задържат хора, които ги мързи да работят. Знам, че изискванията са много високи, но все пак става въпрос за работа с деца !! и за обслужване на скъпа материална база - по всеобщо мнение - една от най-добрите в софия. Едва ли хора, които са вложили толкова в база, ще се скъпят от храната на децата - това е изключено, доколкото съм запознат. аман от комплексирани, злобни и с твърде високо самочувствие анонимници.

Работих там много малко време. И 1000 лв. заплата да ми предложат никога няма да се върна там. Няма да коментирам срещу парите, които се дават от родителите какво количество храна се даваше на децата. Учителите се ползват и като лелки... А за въпросната г-жа Йосифова... и в сънищата си не искам да я виждам. По-истеричен и некоректен човек не съм срещала. Ако отгледа поне едно свое дете може би ще се породи някакво човешко чувство у нея!

По ведомост и осигуровки - на минимална,но каквото договориш ти се изплаща на ръка честно

Някой знае ли какви са заплатите на детските учителки в градината ?