Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Йорданке, мила, пий си хапчетата и се лекувай в съответните заведения. Твоята злоба и богат набор от комплекси даже и след 20 години не са те докарали до нищо градивно!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Никога не си причинявай да работиш за вксплоататори (с пътя) по 11 часа на ден. Само ще се изтощиш, разочароваш и напуснеш. Не се занимавай с глупости.
Успех!

ФЕЙК:

"Здравейте!
Утре ми предстои интервю за учител в детската градина. Чета потресаващи неща и се чудя дали изобщо си заслужава разкарването?
Може ли малко мнения за градината и отношението към персонала в нея? Достатъчно унижение търпя, защото никъде не ме искат, понеже имам малко дете, въпреки че то ходи на ясла. Тук по телефона ми казаха, че нямат проблем с това. Да се доверявам ли?"

Училище за деца със СОП.

Йосифова, извънредният труд в цял свят се заплаща допълнително. И то ПО-СКЪПО. (заплаща=дават се пари, това означава - да дадеш пари)
Май не си го чула това?

Две поредни години (2019, 2020) издаване заповед целия персонал (включително и учителите) в съботата преди 15.09 да чисти ВТУ-то и нейните градински също. Уж под патронажа на "Да изчистим София". Ползваше хитрягата времево то съвпадение. Чистиш цяла събота като шерп, копаеш, изхвърляш камари боклуци. Цял ден. Накрая те нахранят с кюфтета, кебапчета и салати. Прибираш се унизен. Ако не отидеш - тежко ти!!! След ден или два е 15-ти септември. Отиваш на откриване на учебната година със самочувствие на роб. Ужасно е преживяването. Много е гадно учител да бъде унизен да стане чистач. За това си има фирми.

Какво унижаване е на съвети... Нещо страшно. Хваща зам.-директорире и ги прави на петмез. Пред редовите кадри.
Била съм и свидетел и на това:

На съвет казва, че иска чай.
Зам.-директор ясла й го носи, като й се извинява, че няма подложка (картонена).
И тя й казва тогава пред всички:"Като няма подложка - ЛЕГНИ!". И се смее.
Останах в шок. Това за мен не е човешко, a висша степен на унизяване на достойнството на човека.
П.С. Да, онази наистина легна.