Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Помощник - възпитател
ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА "ДЖАНИ РОДАРИ" ЕООД
Хигиенист
ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА "ДЖАНИ РОДАРИ" ЕООД

Постъпих на работа. Бях в яслата, нямаше хора и така.
Без да зная кой какво прави там. Бяхме на детската площадка. Децата играят, ние сме около тях.
Виждам колата на Йосифова че идва. В този момент съм до една от мед сестрите и й казвам, че г-жа Йосифова идва.
Последва щуро изпълнение. Йосифова била видяла, че мед сестрата си обърнала главата към колата й. Вика ме и скандал. Как съм си позволила да кажа че Йосифова идва с колата си.
Простетв, аз бях потресена. Дори не можех да си спомня в скандала дали съм казала на сестрата, че Йосифижа идва... Без думи...
Послв се оказа, че тази мед сестра напускала, та... виновен (как да знам).
Мария Благоева ме порица пред Йосифова тогава много здраво, Много. Правила е очи явно.Не го забравих. Беше грозно.
Послв много мачкания.
Единственият зам.директор, който беше на ниво и правеше нещата както трябва, беше Меглена Мешелева. Тя е прекрасна. Няма там да има никога такава. Меги е невероятна. Няма друга като нея.
Меги си отиде. Отиде си духа на институцията, По-точно умря.
Няма да забравя реплика на колега, бивш, от джаниродари:"Никой случайно не е бил тук. Имал е преломен период в живота>"
Всеки там знае защо плаща данъка до време. Има си цели.
Здаве!

Мачкаш хората. За всяко едно твое прегрешение Бог ще те съди, Йорданке. Той гледа и вижда твоите издавателства. Ще решава Той!!!

Работех на двоен хорариум - 40 учебни часа на седмица.
Непрекъснато ми се изтъкваха недостатъци - не съм се била включвала в общите дейности с децата ( а аз изнемогвах).
Не съм се била обличла добре. И накрая пиещата директорка една изкара алкохоличка, друга - лека жена, трета - ненормална.
Обиждаше и ругаеше при ВСЯКА ЕДНА СРЕЩА. Ако не мен лично - колеги. Не спря с интригите, игрите и гоненията.
Дълго време не забравих нечовешките издавателства!Това не е за хора, не е за животни. На този ужас нормален не може да издържи. Изключено!
Далече и пак далече! )))))))
Бягайте от АДА!!!

вие изобщо не се "разраствате". Имате около 80 деца в цялото училище. Започнахте с един първи клас тази година с 4 деца. Във втори клас са 12, в трети - 8-10, в четвърти - 12, в пети - 12, шести - около 12 и седми - 7. Това е цялото училище. И непрекъснато за тези деца се търсят учители по всичко.
Ай спрете да лъготите себе си.
Хората не ви завиждат - отвратени са!

Склонна съм да се съглася с повечето негативни мнения. Коментарите тук на уж родителите не смятам, че са реални. Това е сайт за бивши, настоящи и кандидати за работа в съответната институция. Не е логично да има мнение на родител, особенно доволен. За съжаление в повечето частни училища условията са сходни. Огромният прлоблем е , че служителите работят при двоен норматив, който по закон е 21учебни часа седмично. Разбира се , ако си работил над тези часове, то не ти се заплащат допълнително като лекторски, а ти се натрапва идеята, че си на 8часов работен ден. А къде са задължителните часове за подготовката, проверката, работата с документация и много др. на учителя?Те са неизменна част от 8 часовия работен ден. Това не се зачита и не се смята за работа в частните институции, поне не във всички. Трябва да си по 10часа с децата като падар, извинете за определението. От там и е толкова голямо текучеството на кадрите. За съжаление родителите това не го разбират, тъй като плащат (и то не малки пари) за услуга, която очакват "да се налее с фуния", което отново няма как да стане. Следва двойна и тройна работа на учителите, учениците не всички стават отличници, родителите недоволни (Как така? Аз платих...) Директорите и зам. директори буквално извиват ръцете на учителите и ги обвиняват в неуспехите на учениците, без да отчитат факта, че всяко дете е с различен капацитет, ниво и способност за учене. И ежедневието на учителя се превръща в кошмар! Помислете логично! Въпросът ми е към работодателите. Как смятате да задържите образовани и мотивирани кадри, като ни налагате двоен и троен норматив на работа, ниски осигуровки, пари под масата, които може и да не палатите(разбира се, че не, те не са документирани) и отношение, което е изпълнено с това, че учителите са даденост? Не! Ние също имаме нужда да бъдем ценени, уважавани, трудът да е заплатен законно, да сме сигурни в работодателя си и да ходим с желание и свежест на работа. Смятам, че повечето частни училища трябва да подлежат на сериозни проверки и закриване, докато не са уничтожили кадри, които и без друго не достигат на държавата. Пак казвам не всички!
Учители, ценете труда си и не се съгласявайте с условия, които нарушават правата и хармонията Ви!

Поздрави,
учител

Пак някакви глупости се пишат от завистливи хора! Това, че непрекъснато се разрастваме и имаме нужда от допълнителен персонал не означава, че нямаме достатъчно кадри!

Йорданка Йосифова им забранява да ходят в почивките в кафенето. Забранява им да напускат района. Гони, мачка и преследва.Луди калинки ги прави. От началото на тази учебна година почти всички нови учители напуснаха. Пак задръства с обяви сайта на руо, джобс и заплата. Няма кой да и работи. Да не са луди хората.

Тези, още ли съществуват. "Р.Д. Едюкейшън ООД", "Джани Родари", колкото и имена да сменят, бягайте далеч от тях.След като прочетох последните коментари, разбирам защо постоянно спамят http://ruo-sofia-grad.com, jobs.bg, zaplata.bg,...А родителите които пращат децата си в това "училище", са садисти.

Дотам ли са стигнали да обещават обучения? Там можеш да бъдеш обучен единствено в това как никога да не работиш на подобно място. Отвратително и опасно за здравето.