Частно основно училище Джани РоДари

Не мога да повярвам на очите си, моя приятелка ми каза за писаното тук.Аз съм майка на две деца и те посещават градината, а сега и училището, с една дума сме едни от първите през годините.Не знам откъде идва тази злонамереност.И да е имало някакъв проблем, щом го поставим пред г-жа Дариа, нещата се решават максимално бързо.Такава загриженост и любов към нашите деца едва ли има другаде.За толкова години видяхме как се изгражда този комплекс с амбиция, която надмина очакванията ни.Най-хубавото е ,че децата ми ходят с радост, не искат да идва събота и неделя, базата се подобрява и разраства, персоналът се увеличава и то към по-добро.
Такива обидни думи, такива измислени факти - направо съм потресена, ами отидете да видите дали е така.Когато се говори за хората,нека да се казва истината, а не да подменяме фактите, защото някой не ни е симпатичен.Храната била лоша, а нашите искат да ядат и допълнително, една тоалетна имало, ама вижте, те не си крият тоалетните и могат да се преброят - проста аритметика. Надали има такива условия, при това за 550лв.Аз лично благодаря всеки ден на учителите и на г-жа Дариа, като я видя.
Препоръчвам ви, като четете тази помия, да се срещнете с г-жа Йосифова, да разгледате подробно базата, да видите програмите и после да приемате чуждото мнение.Ако човекът не добър, и направеното то него няма да е добро.Ние родителите сме доволни, а и да допълня - на всяко състезание децата печелят медали - вероятно причината е в истината за това място и хората там.

моето дете учи в това училище. Искам да споделя, че то е щастливо там, а аз съм доволна от знанията, които получава.Когато го водя или взимам, атмосферата е спокойна. Персоналът е приветлив и не съм присъствала на сцени.Разказва ми как е преминал денят му и поне за мен няма нищо тревожно.

Мога да споделя, че в "Джани РоДари" се работи много спокойно, оценяват се всички постижения, екипът е прекрасен много си помага, а от страна на Г- жа Йосифова не съм видяла никакъв проблем. Там цари нормална работна атмосфера. Всеки учител се стреми да направи различни неща със своите ученици и деца и да постигат високи резултати. Децата са мнго щастливи, а ако работната атмосфера не е подобааща ще се отрази и на децата.

Постъпих на работа в "Джани РоДари" през 2013г. До този момент не съм имала проблеми
с колегите или управителката - госпожа Йосифова. Децата и родителите са прекрасни.

Относно последните думи ние нямаме коментар, но българският народ казва "Човек по приказката се познава"

Грозни са Вашите нападки,г-жо Йосифова, определено сте със седем години по-млада. Има си нужните здравни заведения, към които да се обърнете за Вашето състояние. Дано родителите са умни и прогресивни и четат, за да са наясно за вашата олигархична мисъл.

С всеки изминал ден децата се увеличават, класовете са пълни, а родителите са повече от доволни.

Здравейте, хубаво е човек да е борбен, млад и с претенции, само че е добре също да спомене, че никой не е искал да го спира от напускане, защото просто никой не го е назначавал.Защо? - липса на опит /ръководство на ресторант/, ниска езикова култура /използване на множество диалектизми/, мислене на барманка, а не на учител.Тук, при нас, няма такива търговски отношения, децата не са клиенти, те се нуждаят от помощта на учителя си в различни ситуации - ако и това да не са в длъжностната характеристика на учителя, но са в моралната такава.

В т.нар детска градина "Джани Родари", видях много нередни неща. Никога не бих си записала детето там. Учителите са натоварени със задължения, които дори не са вписани в трудовата им характеристика. Това си е точно експлоатация. Но най-ужасното нещо е отношението на г-жа Йосифова, която си позволява да крещи, обижда та дори и заплашва служителите, които искат да напуснат. Срамота е човек с подобно педагогическо образование и биография да има подобно отношение. Разбираемо е да има постоянно обяви в интернет за служители. Опитът ми за нормален разговор беше провален. Определено има нужда ръководството да се научи на дипломация. Останалите неща, които видях с очите си са вече описани в останалите коментари, както и в Бг. мама. Хора, моля Ви, четете преди да си дадете децата в частно учебно заведение.

Аз работя в тази фирма от 6 години и до сега не съм имала проблем с г-жа Йосифова. Има разбирателство и екипност между колегите. Атмосфера е приятна и спокойна.