Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Любопитно ми е,дали някой успя да прочете от начало до край целия коментар на тази Теодора-ебати глупостите.Очевадно платено мнение.Смукала,смукала от пръстите горката,скука,ама като има разпореждане да се включи с коментар....

А Вие дали наистина сте клиент? Всеки може да се пише всякакъв.Странно е, че клиентите се интересуват от конкретни личности чак толкова. Изглежда, че...... добре ги познават

Моля всички ,които могат да ми кажат защо Диана Каракостова напусна училището да го направят честно и откровено,за мен тя бе точният човек на точното място,след като и тя напусна,значи нашето дете не е на точното място

Здравейте. Прочетох всички коментари по темата до момента. Ще си позволя да изкажа собствено мнение. И то не, за да се "подмазвам" на някого, както определени участници тук интерпретират...
Аз съм доволна от работата си в "Джани РоДари". Коректните отношения са нещо от първостепенно значение, що се отнася И до професионални такива. Разбира се. До момента не съм се сблъсквала с некоректно отношение от страна на моя работодател - г-жа Йосифова. Напротив. Винаги съм имала възможността да изкажа собствено мнение по въпроси, касаещи образователно-възпитателния процес и да бъда ЧУТА от ответната страна.
Смятам, че атмосферата на работа в това учебно заведение е изключително подобаваща. Присъства нещо от първостепенно значение, което в преобладаващата част от учебните заведения у нас ОТСЪСТВА, а именно - ВЗАИМОПОМОЩТА - колеги-колеги. То е изградено като принцип ТОЧНО от г-жа Йосифова и, уверявам ви, малко са менажерите в тази сфера,които отдават необходимото значение на този факт. А при неговото неналичие няма как да се избегне следването на принципа Homo homini lupus est.И оттам крахове, разриви и подобни...
Знаете ли, в годините съм се убедила, че когато чувстваш собствената си слабост и не се усещаш способен да направиш нищо, за да промениш ситуацията за самия себе си, започваш с неаргументирани нападки. Говоря/пиша във второ лице, единствено число, но всъщност генерализирам. С други думи - какъв ли не ще те изкарат, само, за да излеят негативизмите си някои хора...
А така не бива. Нека винаги поглеждаме първо себе си и тогава да коментираме. И то не, за да съдим. Ние не сме съдници и не можем да бъдем съдници. Без значение кое ни харесва у другите и кое не.
Неглижирам безпочвените изляти негативизми прочетени до момента. Съпричастна съм към искрените мнения на колегите, подкрепящи и моята позиция - спокойна работна среда и точни отношения. Така го чувствам, така го пиша.
В крайна сметка, правим всичко ЗА ДЕЦАТА. Ето това на някои им убягва...
Спокойни дни!

Айдее и Диана Каракостова напусна с гръм и трясък, май твоя ред дойде (както се очаква за всички).

Родители, кандидат учители бягайте от там! Само това мога да кажа!

Аз работя от 1 години в "Джани РоДари". ДА, чувствам се добре и спокойна. Директорката,колегите, децата и родителите са страхотни. Винаги, когато съм имала нужда съм получавала подкрепа от всички.

Извинявам се,в предишното мнение пропуснах(за първи път пиша във форум ) да кажа,че работя от 3 месеца като мед.сестра в яслена група и се казвам Камелия Николова.
Не е редно да сме анонимни, нали.

Работя в Джани Родари съвсем от скоро, от 3 месеца.В началото като дойдох наистина напуснаха няколко по-стари служители.Не искам да се бъркам в минали отношения, пък и няма да е честно,не знам кой крив ,кой прав,знам само,че работата с хора е най-трудната работа.Понякога човек е изморен и някои неща му идват в повече,както се казва и малката капчица прелива чашата. Не знам как е било преди,но мога да кажа какво е положението през последните месеци. От както съм там ,ежедневно се убеждавам с очите си,колко трудно е да се намери подходящ персонал.Повечето идват с очакване за никаква работа,но голямо възнаграждение.Просто не им се работи на хората. Как ли не се опитваме да задържим някого но уви..постоят един ден и като видят ,че децата си искат сериозна грижа,че трябва да се свърши и това, и друго, и трето, казват ооо айде чао.
За да работиш в такова заведение трябва да притежаваш някои базисни качества. Като на първо място е любовта към децата и отговорност към това ,което трябва да правиш.Когато си изпълняваш съвестно задълженията при нас ,няма защо да се притесняваш за работната среда,защото тогава и ръководството ще е доволно и колегите ще имат добро отношение към теб, т.к. няма да се налага да вършат част от твоите задължения- и ето ти я добрата среда.
Затова (към кандидатите за работа),не „заобикаляйте това учебно заведение”-както някой беше написал. Напротив , ако ви се работи елате, вижте,може би това е вашето място.
Що се отнася до Директорката, г-жа Йосифова, за времето от както съм там отношението и към мен е безупречно, каквото сме се разбрали това и става,заплащането е коректно,дори имах няколко случая с проблеми от личен характер, тя прояви разбиране и нямах никакви проблеми, нито с отпуск,нито с болничен.
Това е моят личен опит и впечатления за времето от когато съм там,в личен план няма какво повече да искам от един работодател. А идеални никъде няма,то и ние май си имаме кусури,нали :).

Това място се превърна в публичен чат. Но искам да кажа само едно нещо как човек, който вече не роботи в тази фирма може да коментира събитие от последните две седмици. Човек, който не е присъствал на репетициите и организацията за тържеството да изказва неща, които нямат общо с действителността. Винаги г-жа Йосифова е осигурявала нужните неща за тържествата и необходимото място. Всичко което е поискано от учителите е изпълнявано. Учителите сами подготвят сценариите и преценяват в каква зала да бъде тържеството спрямо това, което ще се представя. Г-жа Йосифова само изпълнява желанията на учителите си.