Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Изчетох много верни и неверни неща за Фантастико, от това разбирам, че хората който ги пишат не са си направили труда да прочетат какви са им правата и задълженията за длъжностите който са заемали или заемат в тази верига. Аз ще ви напиша правата и задълженията на моята длъжност "касиер". Задължена съм да обслужвам коректно и точно клиентите на каса, да казвам активните промоции на каса, да поддържам чисто работното си място, да подреждам на сектора за касиери а това са сладките изделия, чая кафето и хляба. Забранено ми е да ям и да пия на работното си място с изключение на вода която ми е абсолютно разрешена в неограничено количество ( прочетох коментари, че е забранена????) Разрешено ми е да ходя до тоалетна, само когато има опашки трябва да извикам колега да ме смени и имам 30 минутна почивка която съм получавала винаги. Заплащането е добро за сектора има още какво да се иска за него. Освен това получавам и 60 лв. ваучери за храна + карта за отстъпки+ карта мулти спорт за спортуване. Ценят се хората който работят найстина а не кръшкачите.Проверяващи има, но тях ги има във всяка верига. Все пак ние знаем, че сме на работа а не на разходка или на купон.

Работя във веригата от година и половина. Вече си намерих работа и тече предизвестието за напускане. Повече от щастлив съм! Когато започнах работа, очаквах че нещата ще стоят така както стоят във всяка верига. Много приказки и малко истина, съвестни служители и некадърни мрънкащи същества. Оказа се, че всичко отрицателно, което бях прочел или чул за веригата се оказа истина. Натоварването е повече от нормалното, а служителите са дефицит навсякъде. Постоянни проверки от централния офис и чести посещения от регионален. Отношението им е крайно отвратително и пренебрежително. Постоянно ще търсят недостатъци и грешки, непрекъснато се опитват да създават напрежение или дори да те заплашват! Моите наблюдения са, че съвестните служители (поне в магазина, в който аз работех) са истински дефицит. Преобладават хората, които предпочитат да се скрият от работа или ангажимент и спокойно да си пушат цигарите или просто хората с някаква позиция на мърчандайзер, които имат самочувствието на суперспециалисти. Многознайковци много, работа малко. Няма да забравя и тотално сбърканите обучения, на който бях длъжен да присъствам. Това беше особебно неприятно. Клиентът е винаги прав, а от теб се очаква да приемаш всякакви своеволия на гистите и клиентите на които фирмата е дала пълното право да те третират като нечовек. И естествено има доста клиенти, които се възползват от това. Но служителите търпят. Някак си маркетинга на тази ферига е застинал към времето на 80-те и 90-те години. Имам свое мнение, че голяма част от служителите там са или изпуснали всякакви влакове, или хора които нямат друга алтернатива. Неприятно е когато виждаш зрели или възрастни хора да работят здраво, но да не получават никаква подкрепа от работодателя или от мениджърите освен упреци, обиди и естествено... заплахи. Много страшни хора рабоят в тази верига, направо съм погнусен. За възможности за развитие във веригата, има ги, но като цяло в някаква ограничена форма. Заплащането е добро за сектора. За своята работа получавам 1100, но продавачите получават малко по-ниски заплати. Естествено друг е въпросът, че тези 1100 лева са ми коствали много. Но аз си отивам от тази верига. Мисля, че няма да мога да вляза отново в магазин на Фантастико, не би ми било приятно. Нито като клиент, нито като служител. Пожелавам на всички служители, които съм уважавал (а те като, че ли не са много) да имат силата да издържат и куража да потърсят промяна. На всички проверяащи бих казал, да не забравят, че и те са простосмъртни. На всички в офиса им пожелавам все така да съхранят наглостта си и безочието си. То затова са и във веригата. На Валери Николов и изобщо на цялата му фамилия, нямам какво да пожелая. Освен да изразя дълбокото си презрение и негодувание, че се отнасят нечовешки към труда на живи хора. На Ирина от Ейя ар, пожелавам да си свери часовника и да намери мъничко по-конструктивен начин на комуникация със служителите. Аз бях дотук. И си тръгвам с високо вдигната глава!

Чудя се на хората, които издържат с години в тази фирма-или нямат семейства и са супер дебилни, социопати, или просто не им пука за тях самите. От известно време съм служител, но се оглеждам за друго и скоро ще лети молбата към офиса.Пълни боклуци, не отивайте там, дори не си го помисляйте!!!

Здравейте
Управителите на магазин фантастико във Иван Вазов чукат редовно персонала

Дайте мнение за Фантастико Ф34

Ако нямате семейство или личен живот, или пък ако сте студент и искате да си изкарвате някой лев, за да си помагате, това е добра фирма за вас. Или пък, ако сте много отчаян и безпаричен. Отношението на ръководството към персонала е като към крепостни селяни, заплащането е шо-годе добро, но на фона на свършената работа е слабо. Нямате много лично време, трябва да сте отдаден на фирмата и на правенето на пари за нея. Не се разболявате, не ползвате отпуска, не почивате - вие сте идеалният служител за веригата. Имате ли мнение и искате ли човешко отношение, то сте обречени на провал. Наистина, ако има друг вариант, дори не отивайте на интервю: това, което ви обещават, не е това, което ще се случи в действителност. Още като подписвате договора ще го усетите! И все пак на будалите - успех :)

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Охааа, правили са ремонт на ф30! Управителя ленко дундаков беше голям боклук! Заедно с неговите протежета(гъзолижници) Владислав Миленов от ф18 и Мартин от ф22! Значи, всичко е един Хаус в тази сфера на работа! Не започвайте там! Освен ако нямате железни нерви

Голямо натоварване, селско отношение. Сега отварят нов магазин, не започвайте там, управителят е голям боклук!!!

Работя, като касиер във веригата и работата на каса е просто абсурдна.Нямат нито един код в системата, а асортимента от плод-зленчук и пекарна е огромен.Карат те да знаеш наизуст 200 кода, като почти всеки ден има и нови. Ако направиш грешка не ти разрешават да изтриеш неправилно въведената стока от сметката и трябва да викаш главен касиер, който може да е навсякъде в магазина(освен грешно въведен код е възможно скенерът да маркира една стока два пъти).Това са чести грешки и не е редно докато клиентите чакат, ти да обикаляш из магазина и да търсиш някой, който има право да оправи това. Работила съм и в други големи вериги където имаш право сам да отстраниш проблема(да не говорим за канцелиране на бон,което също ми е било разрешено в друга верига).
Досадното предлагане на всякакви промоции от страна на касиерите към клиента също е задължително и ако не го правиш те глобяват. Глобяват и за какви ли не други неща- липси при ревизия, разлики в каса и т.н.(във вериги, като Кауфланд и Лидъл, служителите не заплащат подобни разлики).
Задържат ме винаги след работа, за да отчитам каса на ръка!
Отношението на колегите също не е приемливо, въпреки че си нов служител.
Имах случай, в който охраната ме върна след приключване на смяна, за да ми провери личния багаж, защото такива били правилата. Третират служителите си, като крадци без основание.
Не препоръчвам на никого да започва работа в тази верига!