Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

работя в веригата 1 година голям магазин топла точка да работата е много тръгваш си каталясал но заплащането е добро 850 заплата ваучери 60 Бонуси и става около 1000+ попаднах на човечни управители ако ви мързи да работите е добре

1 точка

Пичове,започвайте работа и съдете работодателя Евро харт или друга фирма на Николови с капитал от 5 бона.Много колежки взеха едни бързи и лесни пари 5-10 бона... Уважавайте се да работиш при тез е гавра.Освобождават всеки остарял,болен или интелигентен пич...

Откъде да я подхвана... просто не знам!
Значи, първо Здравейте на всички бивши, настоящи и бъдещи служители на тази верига (естествено бившите са значително повече от останалите, но както и да е)! Към момента аз съм настоящ служител на длъжност Общ работник в търговски обект, тоест продавач, тоест зареждам щандове! Работя в един от най-оборотните магазини, където пазаруват изключително богати клиенти, но няма да споменавам кой обект точно! Та както най-вероятно се сещате щом е оборотен, значи работата ври и кипи с пълни сили, само да има кой да работи или по-точно КОЙ ДА ВЛАЧИ КАТО ХАМАЛ!
Започнах в тази верига когато бях първи курс студент и имах крещяща нужда от пари и някакво странично занимание, с което да си запълвам времето, защото понякога ми писваше по цял ден да вися като сопол по кафетата и пейките като повечето безделни студенти в Студентски град! И съответно един приятел ми препоръча да започна там и към днешна дата съжалявам, че въобще започнах, въпреки че като си трябват пари - нямаш много голям избор освен да работиш някъде...
Та отидох на интервю, всичко премина много бързо и ме наеха в рамките на няколко дни... разбира се, защото се нуждаят постоянно от хора! Започнах преди три години и в първите няколко седмици направо ми се ревеше и ми идеше да си хвана парцалите и да изчезна завинаги оттам, но въпреки това устоях и се задържах именно заради безизходицата, в която се намирах! Първоначално не срещнах лошо отношение от управителя, но Мърчандайзера на сектора, на който работя, беше (а и все още е) ОТВРАТИТЕЛЕН! Обясняваше ми през пръсти какво трябва да се прави, а когато направиш някоя грешка, което си е човешко, започва да крещи, като че ли си убил човек! Основното, което трябва да прави един работник, е да зарежда, и то максимално и постоянно! Но нали се сещате, че като има клиенти, те постоянно взимат и няма как винаги да ти е заредено напълно! Но разбира се на Управата това не им пука и като видят, че щанда ти се е поизпразнил, започват да крещят и да те юркат! Към днешна дата това вече не е така, защото малко или много съм се доказал и работя години вече, за това тази част от отношението вече я няма! Но това няма значение, разбира се! Заплащането не е кой знае колко високо, но поне винаги се плаща навреме! Започнах на 600 лева по договор, а към момента малко повечко... но това също няма особено значение за работата, която вършиш! Отивайки на работа виждаш в коридорите палета, пълни със стока, които ТИ сам си прибираш, като същевременно с това оглеждаш най-подробно сроковете, както в камерата, така и в Търговската зала, където зареждаш, защото ако на някоя стока й изтече срока - пак ти си виновен и крясъците започват отначало! АБСОЛЮТНА ХАМАЛЩИНА, казвам ви! Бракувана стока, открадната стока и изчезнала стока се заплаща от целия персонал поравно! БЕЗУМИЕ ПЪЛНО, но това е положението! Именно заради тези компоненти, съм получавал до 90 лева по-малко от заплатата си! Освен заплатата, получаваш и талони за храна, като първите няколко месеца са на стойност 20 лева и тези 20 лева си задължен да ги похарчиш в магазина, в който работиш! В последствие започваш да взимаш 60 лева, като вече можеш да ги харчиш и в други магазини, но задължително от веригата Фантастико, разбира се! Отношението към клиентите задължително трябва да е ПРЕКРАСНО, нищо че някои се държат с персонала като с кучета, но това е отделен въпрос.. трябва да търпиш и да се правиш, че нищо не е станало!
Проверки има през ден, а понякога и всеки ден и постоянно търсят за какво да се заядат! Глобяват редовно! На мен преди време ми се случи да ме глобят с 20 лева, защото плочките под щанда ми били мръсни... нещо, което няма нищо общо с работата ми и задълженията ми.. аз не съм чистачка, но иди им го обясни!
Работният график е 2 на 2, като има моменти, когато те пишат 3 на 1 или 4 на 2 - зависи какво им скимне на Управата! Работиш по 11 часа с половин час почивка! Ако за вас на почти 12-часов работен ден половин час почивка е достатъчно - то тогава сте на правилното място! Ако идеш да изпушиш една цигара започват да те гледат на криво (ако те видят, разбира се) и понякога отново започват да крещят по теб защо се скатаваш, а не работиш... за това трябва да се криеш като осмокласник от родителите си! Отпуските са 2 пъти по 2 седмици, като същевременно с това от Управата те навиват да ходиш да им работиш извънредно по време на отпуската, понеже нямат хора, а тях ги мързи! И когато те молят за извънредни, са много мили и добри и едва ли не и звездите ще ти свалят, но като им откажеш, започват да се държат вулгарно!
За издигане и повишение в йерархията - Има, но ако не сте подмазвач, натегач, доносник и подлога на шефа, то тогава забравете! Типичен пример съм аз и още колеги, които вече над 3 години работим (а някои вече 7-8 година карат), а още сме си на същата позиция!
Общо взето това е накратко - ХАМАЛСКА РАБОТА с никакъв потенциал за развитие! Ако ще започвате работа в тази верига, започнете все пак да видите за какво става въпрос, но мой съвет е да не се задържате много!

Работи се яко, много напрежение и глоби. Вечно търсят персонал. За 500 лв и челни стойки да им правите.

Интересувам се каква е средната заплата в централния склад в борса "Къра"Дружба 1.Обещават ми много добра заплата и работно време и за това искам да събера мнения от работещи там.Ще пътувам от далечен квартал и искам да знам дали си заслужава всекидневното пътуване.Много ще съм благодарен на за отговори!

Напуснах преди седмица. Задържах се цели 4 месеца, то никои не се задържа. Всеки ден нови и нови идват и ги гонят. Аз напуснах - много парични глоби, оставане по 2-3 часа след работно време и никакви почивки. Положението е много зле за някакви си 500лв и с глобите около 460-480 чисто. Пълна гавра, много проверяващи и глоби и простотия. Типична селска българска фирма и простотия. Никакви условия за работа. Мегаааааа злеееееееее!

За ,, Фантастичното`` фантастико с три думи яе се изкажа за тях във всяко едно отношение - многооооооооооооо големи боклуци

Много глоби парични за глупости, работите за 3-4 души дето ги няма, не може да се излезне грам почивка, вечно много работа и проверяващи. Вече и на др места дават по 500 лв за 12 часа 3 на 1 но да похапнеш поне като човек за 10 минути. Иначе може и под 500 да се взима зависи от броя глоби и браковете, за които нещо изтича, но ти не си поръчвал стоката. Складовете са мизерни, условията 0, персонала се сменя като носни кърпички. Обикновенно повечето напускат, а аз като се задържах 5 месеца просто до 6 в изпитателен и сам те гонят да напуснеш, принуждават те. Измислени глоби, измислени бракове, измислени проверяващи и простотия! Няма смисъл да вадите пари за документи просто ще е напразно. Да не говорим, че такъв хубав график ще ви направят, че няма да имате време за себе си, а камо ли ако сте семейни хора... ще се съсъпите психически, аз хванах страхова невроза и имам паник атаки от тези нещастници!

Бонуси, заплатата ти се плаща всеки месец на 23, бракове има, които се делят на целия персонал и не се усещат като цяло. За 2ри път работя там, 1вия път като напуснах не ми платиха 2 бонуса с претекст, че това е стимул за работа, но тъй като напускам няма смисъл да бъда стимулиран. Колегите имат проблеми с прехвърлянето по магазините, аз не съм има такива проблеми! Реално в България за този тип работа, толкова пари никой от никъде няма да ти даде освен ФФ!!! Който е работил в чужбина, работата като натоварване няма да я усеща!

Привет!!! Значи всичко зависи в кой магазин сте и най-вече от управителя. Ако управителя е зле, то и магазина ще е зле, т.е ще има много бракове и липси и др. А що се отнася до седенето и стоенето по 16 часа, ами те ти пишат и плащат извънреден труд, поне при мен е така. Но като цяло фантастико не е приветливо място за работа. Един път имах 6 дни извънреден труд а ми платиха 3, и питам защо и ми отговарят че не могат на веднъж да ги платят, та ми ги платиха на 2 пъти. Простотия до щия. Ама хубавото е че работя 2/2. Лек ден ви желая!!!