Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Много години работих за тях, но в последно време нещата станаха нетърпими. Правят се постоянно ревизии, които се плащат от служителите на магазините. Как е възможно аз да плащам, защото има клиенти, които крадат? Каква е моята вина за това? Да си сложат истинска охрана, която да хваща тези хора, а не някакви пенсии, които не знаят за какво са там. Само ни упрекват за всичко и никой не си дава сметка, че това са човешки животи. Управителите не могат да обърнат никакво вниамние на персонала: тичат из залата да отстраняват забележките или на ревизор или на регионален, снимат като луди без да има смисъл нс края пак са накзани и от техните заплати също се взима. Заплатата се сформира с ДМС, което имат право да ти отрежат когато си поискат без да ти дават каквито и да било обяснения. Тоест когато подписах договора си въобразявах, че ще работя за дадена сума, което се оказа не вярно в последствие. Иначе по обещанията са най-добри често чувах направи нещо и ще те преместим в по-голям магазин за повече пари, но това никога не се случи. Местят иначе по заместване и на другия край на София. Викахаме в офиса да ме развиват това беше истинска пародия отново обещания на Директор Човешки Ресурси и Директор Продажби, които разбира се те не спазиха, но как да докажеш това и на кой? Над тях баровците рядко се срещат с обикновени хора и да се срещнат не чуват какво им се говори. Ако се обадех с реален проблем в офиса чувсх едно и също: не ме интересувс оправяйте се. Извънредния труд е често срещано явление, което обаче не се заплаща, на двама трима дават по 50 лв на месец допълнително, ако от офиса разрешат на управителя, особено в малък магазин никой нищо не дава.

Права е била жената, която те е обучавала. В магазините е отвратително да работиш и цялата им корпоративна система се гради върху експлоатацията на черноработниците във филиалите. В общества като нашите (които почти са в Третия свят) тези методи работят добре. Аз лично препоръчвам по-работливи, умни и предприемчиви хора да не се задържат в системата им. Тези които остават с времето се превръщат в слабохарактерни мухльовци.

Това е най-зле организираната компания в България. Бях на обучение за зам.управител 2 м. Обучава ме една жена, която нямаше желание да го прави по цял ден плюеше ръководството на компанията и как никой нормален няма да седи да работи с тези глоби! Слагат некомпетентни за заместници те прецакват цели магазини и не ги махат въпреки всичко. Директор продажби освен да мачка подчинениет си нищо друго не прави глоби, викове, псувни и ...

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Супер е искам работа

Потенциалът за развитие е нулев. Компанията се управлява от алкохолизиран татко, синче с различна резба и корумпирани мениджъри. В общи линии тези три прослойки живеят в епохата на първата индустриална революция и се държат на историята си, партийния билет и инерцията, която вече са набрали. Не ви препоръчвам да се занимавате с Фантастико, но в тези трудни времена не винаги човек има избор.

Фантастико не е най-лошото място за работа, но определено не е и най-доброто, що се отнася до длъжности свързани с работа в магазините. Положителното е че заплатите се изплащат навреме, на 100 % по карта, имате възможност на карта "Мултиспорт" и допълнително здравно обслужване след 1 година при тях, ако работите в централата ще имате осигурена храна и вода. Що се отнася до негативите, мисля че са повече:
1. Не знаеш колко ще ти преведат в края на месеца /хвърляш боб/, защото заплатата ти зависи от такива подробности като: ревизии, месечен оборот, заслужил бонус на отдела /резултатите зависи от екипа на отдела, а не винаги същия е мотивиран да работи/. Ревизии и липси се плащат от всеки, независимо на каква длъжност е той/тя.
2. В магазина няма безплатни неща, всичко се плаща.
3. Има риск да попаднете на някой шантав управител или друг пряк ръководител, който да ви изпие силите или да е велик манипулатор. В много случаи същите тези хора са хора като вас и изпитват негативите на системата. И не имате проблем с тях, а системата с вас.
4. Контролни фактори като контрольори, ревизори, регионални директори и всякаква бюрократична паплач, чиято функция е да ходи по магазините и да намира недостатъци. Много е забавно когато не достигат хора по отделите, а те идват изневиделица да търсят под вола теле. Това им е функцията, затова им се плаща. Имайте предвид че не те са се създали, а системата ги е възпроизвела.
5. Има много мързеливци, които не стават за нищо повече освен да редят стока по рафтовете или щандовете, но видят ли някой работлив го наторват с част от техните работи. Това си е стратегия на "старите".
В заключение бих искал да обобщя че работа по магазините е за малко време /за сериозни, предприемчиви, ученици и студенти/ или за такива хора, които нямат интерес да се развиват и предпочитат да си бутат някак си във времето без много усилия на интелекта. С времето някои са свикнали, дори успешно са се приспособили, много от идващите си заминават поради липса на перспектива.

Фантастико 9 на бул. Сливница спирка Оряхово.
Няма такъв кошмар.
Редовно пазарувам там,вчера станах неволен зрител на ужасна картинка,филм на ужасите.
Момиче на около 20 год.явно работи от скоро на сектор млечни.Подрежда много хубаво,помага на възрастните,на колегите си.
Виждам го от няколко дни и е много готина.
На 26.09,след работа минавам на пазар от там.Момичето подрежда,излиза управителката и започва да крещи-хайде ма да се размърдаш малко,товари по 10 каси кво се глезиш и крещи като луда.Момичето се опитва да каже нещо и очите и се пълнят със сълзи.И тихичко и казва-в цикъл съм и ме боли корема,зарежда но и не мога по 10 каси защото не мога да ги стигам толкова високо.Управителката продължава да крещи като луда и да я дърпа за ръката.
Настръхнах и направих забележка на управителката,а тя ми се развика и на мен.
После вкара момичето вътре и кой знае какво и се е случило.
Обадих се до управлението на фантастико да подам жалба и какво беше учудването ми,когато по телефона мъжа с когото разговарях ми каза-това е политиката на всички рък.кадри да мачкат служителите.
Утре ще пусна жалба и в инспекция по труда,това е жив ад да работиш там.

Хора не започвайте в верига фантастико заплатата се определя от управителите на дадено фантастико няма уважение към служителите, почивката е само 30мин дали ще ядеш дали ще пушиш и т. Н си решаваш сам за тези 30мин скоро време ще пътува молбата ми за напускане ако няма хора на касата чистиш магазина или го зарежда, голям кошмар е ако клиенти върнат стока от заплатата ти се удържа.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.