Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Това е най-гадното място на което съм работил. Глоби, лошо отношение, в трудовият договор и в длъжнастната характеристика пише едно, после се оказва съвсем друго. Оставането след работно време е нещо нормално и най-нормалното за тях е да не се заплаща. Работих в магазин, в който за две години смени трима управителя и плащахме ревизии, бракове, липси да припадък. Собственика явно му е изгодно да няма достатъчно персонал, защото чакахме 5 месеца служител на сектор хляб, но аз не го дочаках.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здравейте, напуснах Фантастико преди около 3 месеца. (Намерих си по специалността работа). Много е зле работата, хора. Прекалено е много, няма никакъв персонал, парите не си струват. Проверките са много и искат майка си и баща си. Почивките не са почивки а мрънкане защо си отишъл.
Лично аз бях на плод и зеленчук. Единственото хубаво нещо в работата са колегите. Общо взето - Фантастико обединява хората с цели и амбиции дошли за 1-2 години, колкото докато си хванат по специалността нещо и да изкарат някой лев, стараейки се да не затормозяват своите родители финансово.
Както вече споменах, работата е прекалено много. Защо? Защото няма персонал и целите са безумно високи за 3-4 човека нощна смяна, която НЕ СЕ ЗАПЛАЩА, извънреден труд във Фантастико не се заплаща. Само се лъже, но след като си погледнете заплатата, разбирате, че не са превели нищо. Случвало се е колеги да остават до 2-3 през нощта, просто ги пишат без дори да знаят и им се казва, че са докато не си свършват работата няма да си ходят. Ревизиите се заплащат изцяло от магазина. Ако някой открадне нещо, вие го плащате със заплатите си. Помня на една голяма ревизия минусът беше 60 000 и ни удържаха по 400 лева, правете си сметката... Управителите или заместниците са зомбита обсебени, с 2 ипотеки и малки деца, както се казва нямат избор.
Мое мнение е да бягате надалеч, по-добре в Кауфланд или Лидл, дори Т-Маркет и Билла, отколкото във Фантастико.

Може би едно от най-лошите места за работа!Ще изброя и минуси и плюсове, нека да стигне до повече хора, за да не биват експлоатирани, по този начин.
Начина на работа и държанието с персонала е под всякаква критика, там си чистач, общ работник, количкар и общо взето това НЕ Е достатъчно ЗА РАБОТОДАТЕЛЯ. Достатъчно е да оставаш след работно време и да не се плаща, да караш нощти смени и за тях не се плаща, достатъчно е да си гъзелизец и да играеш по свирката. Работа като касиер е напрежение от всякъде нямаш право да седнеш (опашки правиш така), нямаш право и на комуникация (едно здрасти да кажеш, разсейваш се) всичко върху теб се излива (това е на друга цена, ама то е скъсано и т.н) и в най-добрия случай на всеки позиции си тръгваш с половин час по-късно (ВСИЧКИ ОСТАВАМЕ ЗА КОМПАНИЯТА). Когато стоката не излиза ТИ плащаш, не си видял че крадът, когато е изтекла плащаш но ТРОЙНО!?. Почивките за 8 часа общо са 45м,получаваш 30 но ако има опашки си длъжен да я прекъснеш, не ти се дава после (да не си идвал).Отпуска имаш право на зимна и лятна, но не винаги се отразяват правилото който първи си за плюе. Заплащането е заплата +бонус, като от бонуса могат да ти отрежат по всяко време. Работно време за студенти е гъвкаво зави си от позицията.
МПЖЕ БИ ЕДНО ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ НЕЩА, НЯМА ОРГАНИЗАЦИЯ, НЯМА ЕКИПНА РАБОТА, НЯМА РАЗБИРАНЕ!
НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА И ДА ПОМОГНА С ТОВА СЪДЪРЖАНИЕ!

На 12 часова смяна никаква почивка. Робски труд и плащане на липси и бракове. Мега зле. Скапан зеленчук пристига, а накрая се плащат брака от него

Фантастико мачка служителите си с цел да останат само ,,годните,,. Всъщност при тази месомелачка могат да останат само хора принудени да работят при лоши условия и при лошо заплащане. А такива са тъпите, неграмотни, некадърни, мързеливи, болни и т.н.,за които няма шанс на друго място. Налице е отрицателна селекция на служители.
Този лош подбор се допълва и от многото връзкари в мениджмънта, които нямат представа и опит от работата, липсва ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ. Всичко е импровизация. Оттук произлизат много проблеми, които с години не намират решение. Липсва организация, хигиената е лоша, техниката е остаряла, извънредните часове не се броят.
Стимулират се кражбите и интригите.
Налице е отрицателна селекция на всички нива.
Липсва продуктивност, ефективност и сигурност.

Вие ако сте кандидатствали за Филиала в Студентски град

Като сте Студенти

Как ще ходите едновременно на Работа и на Лекции и Упражнения

Да не стане така да Прекъснете ученето

И да ви изгонят от Университета поради
Слаб Успех и от Общежитията съответно

Че ако отидете да живеете на Квартира под Наем

Мамата си ебало

Не може да ходите едновременно на работа и в Университета

Пийте си редовно Лекарствата за Психичните си разстройства бе Идиоти такива

Вие 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Идете и се Лекувайте я се Прегледай!

Те там Служителите им още от Сутринта са

Изнервени , и Груби ?

Може да се каже, че не уважават служителите си, държат се грубо, служителите в офиса мразят работата си и не знаят за колко време ще са там, докато ги запомним си тръгват, никой никаква информация не може да ти даде за това как се сформира заплатата. Извънредния труд не се заплаща, той е официален подарък за Фантастико. Режат ни от парите най-редовно.

Заплащане -10

Уважение -3