Фантастико-Супермаркети ЕООД

Работих почти 3 години и равносметката е: Нощния труд се заплаща като дневен! Отношението на управата е меко казано безобразно. Заплатата зависи от СУБЕКТИВНОТО "мнение" на управителя. Явно политиката на този работодател е да се постигат добри резултати с намален състав на работниците. За което управителите взимат бонуси! Бонуси работниците взимат по СУБЕКТИВНАТА "преценка" на управителя. В офиса се правят, че незнаят какво се случва по магазините под претекста, че не им е докладвал управителя?!?!? Пълен фарс!!! В магазена в който бях охраната зареждаше: хляб, мляко и млечни,безалкохолни и алкохол + миене на магазина с машина както и обучаваше новодошлите на гореспоменатите сектори. Там го наричаха - "помогни" на млякото или "помогни" на безалкохолните. Пълно безобразие. И това под ежедневните пихо атаки ,че нищо не си свършил и се мотаеш.Целта е да те психясат до толкова,че да незнаеш къде се намираш. На мене ми обясниха,че другаде няма да си намеря работа толкова съм бил неспособен, което е пълна лъжа естествено!!! Удръжките на месец бяха големи.Сега работя на друго място и съм доволен, че напуснах.

здравейте камдидаствах преди време в Фантастико за работа.Но като отидох за интервюто трябваше близо час да чакам някой да ми обърне внимение при положение че имаше уточнен час другото странно което ми се случи на интервюто ми задаваха странни въпроси с кой живея и дали хората с които живея дали работят и какво.Не мисля че им влиза в работата с кой живея другото което ако искаш да кандидастваш за работа при тях преди това извадете нужните документи защото списъка е голям а без него не можеш да почнеш и след като започнеш тогава да започнеш да вадиш всички документи защото всичко е свързано с пари ако нямаш се оправявай да не говорим че са издирали номера на бившия ми работодател и са се обаждали да разпитват за мен добре че бяхме се разделили с добри чуства така бившата фирма беше казала само добри думи за мен.Но в крайна сметка размислих и отаказах да работя за тях след което няколко пъти ми звънняха дали искам да работя за тях.Постоянно има обяви в магазините че търсят работници а защо ли е така.

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за позицията "мърчандайзер" - обстановка в офиса, отпуск, заплата ...

Благодаря предварително

От две години съм в фирмата,като касиер в повечето случай касиерите и са зареждачи и чистачи ,навсякъде където липсват хора те са там,но има и касиери които си стоят на касите и само се оплакват ,че много работят ,заплатите се преценяват от управителите . Като видят че работиш и че се стараеш си добре не ти се карат не те юркат . За мързеливите място във фирмата няма.Глобите ги има ,че не предлагаш тъпите им билети за тъпите концерти,които тези от офиса не могат да разберат че една пенсионерка на която не стигат парите за хляб надали ще си купи билет за 15 лева.
За всички липси плаща персонала ,дори и за тези които клиент е бутнал или изпуснал продукт в магазина,защото е решил да не взима кошница, а правилно е да си го плати клиента.
С една дума има доста нерви, стресови ситуации,но всичко това идва от множеството проверки от офиса и от изнервени клиенти които си мислят че могат да си позволят всичко....

Това е типичната българска фирма, която се възползва от безработни лица, назначава ги на работа и по този начин държавата опрощава данъци и дава много пари за младежи назначени на работа. При първа грешка те гонят, защото търсят следващия безработен, който да назначат и да получат придобивки от държавата. Уважение - НЯМА! Оставане след работно време, парични НЕЗАКОННИ ГЛОБИ, РАБОТНА СРЕДА - кошмар както и условия! Привилегии - няма - нито карта за градски нито нищо...бягайте на далече!!!!!

Здравейте, някой да сподели мнение за работата в офиса и по специално за длъжността юрист?

Здравейте, интересува ме мнение на настоящ служител на позиция Касиер в Ф на Любляна, Овча Купел. Майка ми възнамерява да подаде документите си там. Интересуват ме смените, почивките през деня и дали работата й е сързана само с касата. :)

Някой може ли да сподели какво е "Оператор на компютър", какво е работното време и заплатата?

влезнах да пазарувам в фантастико студентски град, на щанда за бири посегнах да взема любимата ми бира и бутнах без да искам друга бирена кутия до нея поради близоста им. бирената кутия падна върху други долу в хладилня шкаф и счупи една друга стъклена бирена нова бутилка. менъжерът мигновено се появи и ми каза да платя счупената бира. аз веднага отказах и тои се обади на охраната. охранителя доиде и ми обясни че ще трябва да платя и ми се скара както се карат на лошите хора. аз се обадих на полицята и ги поръчах да доидат да ме спасяват евнтуално от охранителя. чакайки полицаийте около 15 минути охранителят ми предложи да не плащам счупенат бира и да продължа да си пазарувам. аз изнервен и обиден от отнетите ми права на потеребител се съгласих да се обадя на полоцаийте и ги отказах за посещението. след което напуснах фантастико и се заклех да ме одари гръм ако поестя отново тази фирма където и да е по планетата и в цялата вселена. до края на животъ ми няма да забравя лошото отношение на фантастико към мен.

Аз съм кандидат за работа и утре трябваше да съм на интервю. Трябваше защото няма да отида сред прочетеното тук. Щях да допусна голяма грешка.