Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Интересувам се каква е средната заплата в централния склад в борса "Къра"Дружба 1.Обещават ми много добра заплата и работно време и за това искам да събера мнения от работещи там.Ще пътувам от далечен квартал и искам да знам дали си заслужава всекидневното пътуване.Много ще съм благодарен на за отговори!

Напуснах преди седмица. Задържах се цели 4 месеца, то никои не се задържа. Всеки ден нови и нови идват и ги гонят. Аз напуснах - много парични глоби, оставане по 2-3 часа след работно време и никакви почивки. Положението е много зле за някакви си 500лв и с глобите около 460-480 чисто. Пълна гавра, много проверяващи и глоби и простотия. Типична селска българска фирма и простотия. Никакви условия за работа. Мегаааааа злеееееееее!

За ,, Фантастичното`` фантастико с три думи яе се изкажа за тях във всяко едно отношение - многооооооооооооо големи боклуци

Много глоби парични за глупости, работите за 3-4 души дето ги няма, не може да се излезне грам почивка, вечно много работа и проверяващи. Вече и на др места дават по 500 лв за 12 часа 3 на 1 но да похапнеш поне като човек за 10 минути. Иначе може и под 500 да се взима зависи от броя глоби и браковете, за които нещо изтича, но ти не си поръчвал стоката. Складовете са мизерни, условията 0, персонала се сменя като носни кърпички. Обикновенно повечето напускат, а аз като се задържах 5 месеца просто до 6 в изпитателен и сам те гонят да напуснеш, принуждават те. Измислени глоби, измислени бракове, измислени проверяващи и простотия! Няма смисъл да вадите пари за документи просто ще е напразно. Да не говорим, че такъв хубав график ще ви направят, че няма да имате време за себе си, а камо ли ако сте семейни хора... ще се съсъпите психически, аз хванах страхова невроза и имам паник атаки от тези нещастници!

Бонуси, заплатата ти се плаща всеки месец на 23, бракове има, които се делят на целия персонал и не се усещат като цяло. За 2ри път работя там, 1вия път като напуснах не ми платиха 2 бонуса с претекст, че това е стимул за работа, но тъй като напускам няма смисъл да бъда стимулиран. Колегите имат проблеми с прехвърлянето по магазините, аз не съм има такива проблеми! Реално в България за този тип работа, толкова пари никой от никъде няма да ти даде освен ФФ!!! Който е работил в чужбина, работата като натоварване няма да я усеща!

Привет!!! Значи всичко зависи в кой магазин сте и най-вече от управителя. Ако управителя е зле, то и магазина ще е зле, т.е ще има много бракове и липси и др. А що се отнася до седенето и стоенето по 16 часа, ами те ти пишат и плащат извънреден труд, поне при мен е така. Но като цяло фантастико не е приветливо място за работа. Един път имах 6 дни извънреден труд а ми платиха 3, и питам защо и ми отговарят че не могат на веднъж да ги платят, та ми ги платиха на 2 пъти. Простотия до щия. Ама хубавото е че работя 2/2. Лек ден ви желая!!!

Ако искате да имате всеки ден голямо напрежение, да бъдете глобявани парично за глупости, да работите по 16 часа, никаква почивка - дори 10 минути за ядене, то това е вашата фирма. Типично българска, селска, селяндурска, просташка. Глоби парични за глупости, липси и бракове. Простотия до шия, скапан плод и зеленчук , но вие ще плащате липси и бракове на този сектор, алкохол и тн. дори и да не сте на този сектор. Адски зле, малки и тесни складове, липса на условия. Напрежение, за някакви си дали ги има и 500лв. Ще ви крещят, викат, ще ви правят на глупак. Свободни места винаги има. Печелят от назначени брои хора персонал - нашата държава им опрощава данъци, битови сметки на магазините. Назначават безработни от поне 2 месеца, за месеците, в които не са работили държавата изплаща мин. работна заплата на фирмата. Над 2000 назначени за миналата година персонал. Честито! Някои забогатяват на Ваш гръб, а Вие работете от сутрин до вечер за надница от 30 лв и глоба една или две по 50лв...по добре без работа, отколкото в този АД!

Привет на всички, аз съм само клиент, но като чета какво става със служителите, ще избягвам да пазарувам вече в тази верига магазини! Дръжте се с хората нормално, не са животни, какво е това нещо! Направо ме е срам да чета! Мизерници!

Добър ден и от мен. Значи, това което чета за положението във фантастико в повечето случаи е вярно! Но всичко зависи и в кой магазин сте. Аз поне не мога да се оплача, със управитела сме в добри отношения, уважаваме се. Като работиш проблеми няма да има, криеш ли се като мишка и да пушиш през 5 минути, тогава проблеми ще има. И най-лошото е защото тези които се крият си мислят че никой не ги забелязва. И после ама еди кой си е виновен за еди какво си. Хора, разберете че пари за подпиране и криене никой не дава даром. И да ти направят забележка, ами човек се учи от грешките си. Знам заплатите не се високи, но пък са редовни, ваучери за храна ти дават за 60лв, бонуси за оборота също. Човек за да е доволен на много, трябва да бъде доволен и на малко.

Работих за тях 10 месеца. Нуждаех се от пари за това, но си намерих по-добра работа. Във фантастико всичко е мизерия.
- плащат се бракове от персонала
- плащат се липси
- ЯКО ГЛОБИ ФИНАНСОВИ

глоби всеки ден и по 200лв липси от заплатата...айде да си работят те смешници...за някакви 500лв да им работя по 12 часа да останам по още 2-3 часа пък и накрая глоби да имам. Нямаш 10 минути да те пуснат да ядеш, аз съм непушач, но на 14-15 часа да нямаш време да ядеш... тъпа българска фирма!!!!!!