Фантастико-Супермаркети ЕООД

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за позицията "мърчандайзер" - обстановка в офиса, отпуск, заплата ...

Благодаря предварително

От две години съм в фирмата,като касиер в повечето случай касиерите и са зареждачи и чистачи ,навсякъде където липсват хора те са там,но има и касиери които си стоят на касите и само се оплакват ,че много работят ,заплатите се преценяват от управителите . Като видят че работиш и че се стараеш си добре не ти се карат не те юркат . За мързеливите място във фирмата няма.Глобите ги има ,че не предлагаш тъпите им билети за тъпите концерти,които тези от офиса не могат да разберат че една пенсионерка на която не стигат парите за хляб надали ще си купи билет за 15 лева.
За всички липси плаща персонала ,дори и за тези които клиент е бутнал или изпуснал продукт в магазина,защото е решил да не взима кошница, а правилно е да си го плати клиента.
С една дума има доста нерви, стресови ситуации,но всичко това идва от множеството проверки от офиса и от изнервени клиенти които си мислят че могат да си позволят всичко....

Това е типичната българска фирма, която се възползва от безработни лица, назначава ги на работа и по този начин държавата опрощава данъци и дава много пари за младежи назначени на работа. При първа грешка те гонят, защото търсят следващия безработен, който да назначат и да получат придобивки от държавата. Уважение - НЯМА! Оставане след работно време, парични НЕЗАКОННИ ГЛОБИ, РАБОТНА СРЕДА - кошмар както и условия! Привилегии - няма - нито карта за градски нито нищо...бягайте на далече!!!!!

Здравейте, някой да сподели мнение за работата в офиса и по специално за длъжността юрист?

Здравейте, интересува ме мнение на настоящ служител на позиция Касиер в Ф на Любляна, Овча Купел. Майка ми възнамерява да подаде документите си там. Интересуват ме смените, почивките през деня и дали работата й е сързана само с касата. :)

Някой може ли да сподели какво е "Оператор на компютър", какво е работното време и заплатата?

влезнах да пазарувам в фантастико студентски град, на щанда за бири посегнах да взема любимата ми бира и бутнах без да искам друга бирена кутия до нея поради близоста им. бирената кутия падна върху други долу в хладилня шкаф и счупи една друга стъклена бирена нова бутилка. менъжерът мигновено се появи и ми каза да платя счупената бира. аз веднага отказах и тои се обади на охраната. охранителя доиде и ми обясни че ще трябва да платя и ми се скара както се карат на лошите хора. аз се обадих на полицята и ги поръчах да доидат да ме спасяват евнтуално от охранителя. чакайки полицаийте около 15 минути охранителят ми предложи да не плащам счупенат бира и да продължа да си пазарувам. аз изнервен и обиден от отнетите ми права на потеребител се съгласих да се обадя на полоцаийте и ги отказах за посещението. след което напуснах фантастико и се заклех да ме одари гръм ако поестя отново тази фирма където и да е по планетата и в цялата вселена. до края на животъ ми няма да забравя лошото отношение на фантастико към мен.

Аз съм кандидат за работа и утре трябваше да съм на интервю. Трябваше защото няма да отида сред прочетеното тук. Щях да допусна голяма грешка.

Някой да каже актуално мнение за Фантастико?

Имах възможност преди няколко месеца да започна работа във ФФ и отказах, за което съжалявам. Започнах работа на друго място, но се случиха поредица от лоши неща и напуснах, така реших, че този път ще започна там.
Обадиха ми се за интервю след като подадох CV и мот.писмо. Явих се, без много губене на време ми дадоха бележка с нужните документи, казаха ми кога да дойда. Така и направих.
Обучението се провежда в офиса. Аз кандидатствах за касиер, всичко написано тук е достоверно за длъжност "касиер". Обучението, проведено в офиса е 2 дена, след което те изпращат в магазина.
Като "стажант-касиер" задълженията ти са следните:
-залепяш се до колежка/колега и гледаш начина на работа, продължителност - 1 седмица,
-2-ра седмица те пускат да маркираш и да обслужваш клиенти под надзор на обучаващия касиер,
3-та свдмица - работиш сам, започваш от самото начало до края, отчиташ каса като си МОЛ.
За протокола-никъде го няма това 3 седмици обучение.
Мен ме оставиха на втория ден сама на каса, което не е проблем. Колежките ми помагаха с кодовете и неща, които за първи път се сблъсквам.
Никой не ми е крещял до сега, никой не ми се е скарал. Всеки обяснява и изчаква. Всеки е шеф на всеки - няма такива. Аз работя в ФФ с над 80 човека персонал, ако всеки дойде да ме командва какво ще стане? Само и единствено Гл.касиер ме командва. Каквото тя каже, това се прави. Зам.управителите и управителя никога не се месят, ако има нещо и казват на нея, а тя на мен.
Понеже магазина е голям, а никога не стига персонал трябва да се мие, бърше, чисти, както на всяка друга работа. Наплива от клиенти е огромен, тоест, ако не чистиш, то клиенти обслужваш. И тук всеки се мръщи , щото повечето идват да си клатят краката, а другата част - може би са попаднали в неприятни ситуации.
Заплащането е едно най-високите в този бранш. Проверките са редовни. Почивките не са мираж, аз всеки ден си излизам в почивка, гл.касиер е изготвил графика, така че да си излезеш в почивка преди най-голямата лудница. Работи се 5/2. 8 часа и половина, осигуряват те на това, което взимаш. След работно време се отчиташ и от теб зависи колко ще се забавиш.