Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

В обявата пишеше заплата 1260лв.,а ми дадоха да подпиша договор за 680лв.Принуждават те да си получаваш заплатата в УниКредит Булбанк.Графикът е направен така,че работиш половин час безвъзмездно за Фантастико.Валчерите за храна се дават с един месец закъснение,както и заплатите.Явно плащат много на Инспекцията по труда, защото са в нарушение на всички закони на КТ

Това е компания, която се управлява от хора без никаква представа за това как се работи с персонала на магазините. Горе в офоса се държат с нас като с втора ръка хора.

Ами знам,че шефката на ф 34 Фантастико в Хаджи Димитър се казва Цветелина ,но фамилията трябва да я разуча!Тя там ли ви го е казала в смисъл в магазина в Х Димитър или в друг магазин е дошла,в който сте работили?!!

Отношениетоне трагично, с нас се срещна някаква шефка Цветелина Баракова не я бяхме виждали преди и ни каза, че от утре ни мести в други магазини, защото така е преценила и не е доволна от нашата работа. На въпроса от къде знае как работим отговори, че пазарува в нашия магазин и сме мърлячи и безотговорни. Също каза, че ръководството на магазина не изпълнява критериите за добро ръководене. Излъга, че ще бъдат преместени и други хора но вече месец това не се случва. Държа се безочливо и все едно сме изтривалки. Тази верига се ръководи от бавноразвиващи се и лъжат в парите.

Някой да каже нещо за Фантастико ф -34???

Моля , кажете отношението какво е във Фантастико - Йерусалим Младост 1. Направо това , което чета ме ужасява . Разни глоби , ревизии , които не излизат и се заплащат от персонала. Не се получават полагащи отпуски съгл. КТ , работиш извънредно и не ти се заплаща . Моля за лоялно мнение или да не започвам . Не съм първа младост за да понасям всякакви негативни отношения. Не ме е страх от работа, но ако не получавам за изработения си труд полагащото то няма смисъл да започвам работа.

Кандидатствах за работа във фирмата през jobs.bg.
Обади се някаква високопарна чичинка и ми насрочи интервю по телефон за следващия ден.
10 минути след уговорения по тяхно предложение час никой не ме търсеше. Позвъних на същия телефон да попитам отлагат ли интервюто. Този път се обади друга дезориентирана чичинка и ме уведоми, че ще предаде на някого и ми затвори телефона. След още 10 минути ми позвани видна дама, която даже не се представи и проведе 3 минутно вяло интервю за отговорна позиция - специалист вишист.
Стана ми ясно, че в тази фамилна Бай Ганьо фирма нито има професионално работещ представител човешки ресурси, нито имат коректно отношение към кандидатите си и си казах здраве да е.
След около една седмица ми се обади първоначалната високопарна чичинка и с търженсвено присмиващ се глас ми заяви - няма да може да работим заедно. Да Ви кажа честно неможах да реагирам правилно на такава простащина. Не стига, че хората кандидатстват за да оцелеят в тази COVID-19 ситуация ами трябва работодателите да се гаврят с тях. Професионално и учтиво по човешки просто трябваше да заяви, че са се спряли на друг кандидат и толкова. Аман от некомпетентни Човешки ресурси дето са завършили с преписване и тройки да решават съдбата на работодатели и кандидати. Е за това света удари дъното.

Здравейте аз и моето семейство сме много очаровани от вашата касиерка Надя Савова. Град Елин Пелин филиал 41.Дано всички касиерки да бъдат така усмихнати и готини като нея. С такова хубаво държание и професионализъм. Моите поздравления, рядко в България да има такива хора и добри работници. Каквото и да кажа още ще бъде излишно фактите говорят. Даже да ви кажа когато редовно отиваме да си пазаруваме...малкият ми син казва искам при леля Надя защото тя говори със синът ми и знае как да подходи като например преди този чипс ще вечеряш с мама и тате нали....браво браво .