Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Да допълня предния си коментар. На следващият месец още 30 лв. ми преведоха. Значи точно плащат на 800 лв. бруто, ако напуснете. Но предполагам иначе плащат повече, както обещават, просто си спестяват данъците така, масова практика е.
Фирмата си струва като се замисля, коректен работодател. Почвайте, без да се притеснявате. Ще ви вземат и всичко ще е точно.

Коментирам постоянните обяви от фирма ДАР еди какво си, които си търсят кадри за няколко магазина постоянно.
Заплащането е отложено на 20то число по-следващия месец. Ще работите над 60 дни и едва тогава ще вземете заплатата си.
Аз обаче работих само 4 дни. Въпреки това ми платиха, но не обещаното, а по 22 лв. на ден.
Трудовоият договор е на 800 лв, обещават повече. Но са знаете колко ще получите, ако напуснете преди тези 2 месеца, докато ви дадат пари.
Мисля, че инвестицията ви да почнете работа в чужбина, ще бъде по-малка, отколкото в хранителен магазин в София. Много други хранителни вериги също бавят първата заплата.

Ако сте отчаян човек, започнете, взимат всеки почти, който отиде.

Заплащането е прилично, но от вас си спестяват поне три заплати т.е вършите длъжността на минимум, подчертавам минимум още трима човека. Казват ви едно на интервюто, на място се оказва съвсем друго. Конкретен пример за общ работник, за който постоянно търсят хора /сами си направете сметката/, казват ви че ще отговаряте за подреждането на например безалкохолни плюс разтоварване на всички стоки,като за второто всички останали си помагали.Е, познайте дали става така. Отговаряте не само за посочените стоки, но и за още поне пет неща- около две трети от магазина /при по- малките магазини/плюс цялостното разтоварване ако сте сериозен мъж.Докато разтоварвате абсолютно цялата доставка на магазина и нареждате освен вашите витрини поне още толкова и на другите, дебелата управителка се довлича да ви направи куп забележки защо докато сте разтоварвали не сте подредили стоките, интересно как ще стане, никой не помага, вие помагате на всички, а накрая и критики от такива дето си клатят краката по цял ден. Миниатюрната тоалетна за служителите, нямате къде да си изядете обяда например, та поради липса на място в склада в тоалетната се складират бебешки пюрета и хранителни продукти......

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Привет, хора. Преди четири дена започнах да работя във "Фантастико" 36, което се намира срещу входа на Лесотехнически университет. Интервюто мина добре, отнасяха се с уважение към мен, помагаха ми за всичко, което трябваше да си напиша. Та, наложи ми се да работя, защото моите родители не могат да ме издържат, студент съм 1-ва година и си трябват пари... Та, започнах работа, вече 4-ти ден, мисля че не е най-зле, все пак за човек без висше, работата и някакъв доход си е добре. На 4-часов работен ден съм, за сега не ми правят проблеми с графика, който аз си определям, можеш буквално всякак да си го правиш, можеш дори тези 20 часа да си ги изработиш за един ден и чак другата седмица да дойдеш на работа. Гъвкави са много и са толерантни към студентите.
Та, има си работа, да! Но ако си работиш както трябва, стараеш се, нещата се получават, колегите започват да те харесват и работата и времето вървят бързо. Относно работата, да, отново се отплеснах, трябва постоянно да си в движение, да гледаш какво има, какво няма, и да зареждаш. Ако не си вършиш работата всичко се натрупва и затова има много работа, но ако лека-полека си зареждаш си има всичко на щанда и съответно няма хамалогия.
Начетох се на доста лоши коментари преди да започна и даже не мислех да ходя на интервю. Определено ще ви държа в течение какво се случва, следващият пост може би ще ми е относно заплащането и извънредния труд. Бих искал хората да четата и добрата страна на това да работиш, не само че има работа, но и че се учиш да се организираш, да питаш и да се увъвършенстваш, нещо, което през целия живот ще си трябва.
Хора, ако има нещо, което да питате пишете ми на имейл - [email protected] - ще ви помогна с каквото мога!

Не си заслужава даже и на интервю да ходите-още от там започва унижението и лъжите..Излъжете ли се и започнете-ще е за кратко,докато видите какво става на практика-новият го бутат на най-гнусното..А отработените пари-след 2 месеца.Чиста загуба на време и енергия..Просто си въртят потока от хора за да си осигуряват заетост на столовете..Пробвайте където и да е другаде..поне другите не са до 24.00ч..Не си заслужава-честно!

Намалиха заплатите на работниците и обяснението беше , че ще строят нов магазин. Представяте ли си как се работи като ви намаляват и без това малката заплата. Работи се по 11 часа, няма достатъчно персонал, работата е прекалено много. Всеки иска да избяга от там.

Канцелирането на бон, войд и сторено за съжаление и във Фантастико и в Била се правят от главен касиер или зам. Управител и управител. Но подчертавам, че пак тази практика не е само във Фантастико.

Само като видиш колко колеги от нашите отидоха я в Глобала , я в друга мърчинии става ясно колко ни е добре.Няма ден няма нощ при нас. Не се захващайте. с тази работа, за същите пари но в нормално време предлагат свобода и спокойствие след 18 часа

А когато се прави канцелиране на бон или стотно? Защо не го казвате това? Тогава като работят 2-3 каси и е пълно с клиенти( час пик) и те правят буквално на маймуна!!! И заплахи и какво ли още не! И това стотно и канцелиране не може да стане без главен касиер или управител на смяна който е! А то някой път ги търсиш по половин час, и хората се изнервят и на края си виновен самия ти!!! Не ми го хвали!!!