НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

е как ще е на загуба, не е. братята китайци са се погрижили.
ще продаваме докато има такива които не смятат че "горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена" :)

Само един въпрос защо работите и продавате на загуба?

Колкото и да ви се иска уважаеми СПА ДИЗАЙН -ЦИ, няма да съборите фирма като НОЛА 7. Как не ви е срам, точно вие, които сте еталон и брутално нагледен пример за НЕЛОЯЛНОСТ и НЕЛОЯЛНА КОНКУРЕНЦИЯ! Явно простотията, лицемерието, некадърността и наглостта имат конкретно име. Продължавайте в същия дух, хората вече ви познават. В НОЛА от както ги няма фалшивите позьори работохолици се работи прекрасно. Спокойно е, има организация и всички си действаме по задачите, помагайки си, без излишни истерии и интриги. Хората са спокойни, развиват се и забележете - ПОЛУЧАВАТ СИ МЕСЕЧНИТЕ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ. Времето е показател за всичко, така че то ще покаже кой, какво...Факт е, че НОЛА 7 е 18 години на пазара и е оцелявала достойно след набези от много като вас. Дава хляб на стотици семейства и работи професионално. Има какво още да се подобри, но къде и кой няма върху какво да работи. Опита, който има за тези години, уважаеми, вие не можете да го сринете и пренебрегнете. Щом сте решили да компенсирате пропуските и негативите си с нападки и съдилища и то не само към НОЛА, а и към други конкуренти, дерзайте...Знайте, че не ви прави чест, не ви прави по-добри или по-големи професионалисти от НОЛА 7 или другите фирми на пазара. Не ви плаща заплатите на хората, които сте изнервили до неузнаваемост. Успех в борбите, колкото и неконструктивни и демонстративни да са те :) Всеки сам избира пътя по който да върви. Ние продължаваме напред и нагоре, защото това е съдбата на фирма имаща за ръководител, човекът, който многократно сте си позволявали да плюете. Не забравяте обаче, че той ви научи на азбуката в инженеринга, а някой от вас и да броите. Гордея се, че работя в НОЛА и съм част от стотиците млади и перспективни професионалисти!

КЗК санкционира забранено споразумение на пазара за изграждане и поддръжка на съоръжения за воден отдих
Комисията за защита на конкуренцията наложи имуществена санкция в размер на 200 000 лв. на „НОЛА 7” ЕООД, гр. София, 80 000 лв. на СД „ЛЮТО – Георгиев и сие”, гр. София, 60 000 лв. на ЕТ „ВЕБАКОМ – Едуард Тодоров”, гр. София и 5 000 лв. на Сдружение „Национална асоциация СПА и уелнес центрове”, гр. София за извършени нарушения по чл. 9, ал. 1 от ЗЗК (отм.). Комисията постанови прекратяването им.

Производството е образувано по молба на „Спа Дизайн” ООД, гр. Бургас, което проектира, изгражда, оборудва и облицова СПА центрове.
„НОЛА 7” ЕООД, ЕТ „ВЕБАКОМ – Едуард Тодоров” и СД „ЛЮТО-Георгиев и сие” са конкуренти на молителя на пазара за изграждане и поддръжка на съоръжения за воден отдих.

Проучването на КЗК установи, че предприятията са провеждали серия от срещи под формата на заседания на УС на Сдружението, в което членуват. В периода февруари 2002 г. – юни 2008 г. фирмите са извършвали антиконкурентно съгласуване на стопанското си поведение под различни форми. Създали са и са прилагали механизъм за антиконкурентно сътрудничество чрез система от етични правила, вземали са решения за съгласувано определяне на цени и търговски условия, създавали са условия за разпределяне на пазари чрез бойкотиране на конкуренти и манипулиране на търгове. В допълнение, участниците в картела са предоставили възможност на Сдружението да упражнява контрол по изпълнението на тези антиконкурентни решения и уговорки, вкл. и чрез събиране и обмен на „чувствителна информация” относно предприятия - длъжници, некоректни платци и др.

КЗК счита, че подобно поведение цели ограничаване или нарушаване на конкуренцията и противоречи на чл. 9, ал. 1 от ЗЗК (отм). Обмяната на „чувствителна информация” между участниците в споразумението нарушава свободната стопанска инициатива и независимото пазарно поведение, което е основна предпоставка за разгръщане на ефективна конкуренция на съответния пазар.

Споразуменията между предприятия, както и решенията на сдружения на предприятия, които имат за предмет пряко или косвено фиксиране на цени или на други търговски условия, представляват най-тежкото нарушение на правото на конкуренцията и водят до най-сериозните увреждания на пазара. При определяне на имуществената санкция КЗК е взела предвид също и продължителния период на нарушенията.

Аз като бивш служител, бих искал да се изкажа, че фирмата с тази си дейсност е много интересна и прривлекателна. Работил съм там 9 месеца, но не съжалявам изобщо. Имал съм много трудни моменти, които съм приемал като лични предизвикателстава и съм успявал да се справя със всички клиенти, с които съм работил. И най-хубаво ми е било, когато приключа даден обект, да запазя добрите си взаимоотношения с клиентите. Като всяка една фирма и там имаше интриги, но те бяха по-скоро от недоволни и мързеливи служители, както е навсякъде в България. Що се отнася до управлението на фирмата, когато работех там през лятото на 2005 нивото не беше кой знае колко добро, но като фирма с толкова динамична дейсност мисля, че трябваше да се обърне внимание на текуяеството на персонала. И нека "регионалните" не забраваят, че когато някой реши да напусне, то е защото си е намерил нещо по-добро, а дали Нола 7 не би могла да им го предложи?
Пожелавам на всички успех!

Здравейте.
Искам да попитам защо вече два пъти пиша мнения от по 5000 символа с аргументи и точни факти, като освен всичко си пиша името и точно в кой отдел работя и за по-малко от 24 часа то бива изтривано?
Започвам да си мисля, че подпбирате мнения субективно...

Тук се пишат какви ли не неща от хора обидени, разочаровани или незнам още какво.В такава бизнес среда, независимо в каква фирма си, положението е едно и също. Да , всеки има някакви очаквания от новата работа и в един момент се оказва не това,което е искал на 100 %,но такива са правилата на играта.Щом си се договорил за нещо и то не се изпълнява си свободен да направиш избора си :).А това дали собственика или,който и да е било има някакви намерения за фирмата,е това си е негова работа. Научете се да извличате полза от всичко ,където и в каквато сфера да работите.Това е безценен опит и ви прави "по-продаваеми".Това с разочарованието и обидите го оставете за вкъщи.Някой беше казал,цитирам "Да можеш да гледаш през мъглата" ;), е гледайте през мъглата.Това е един вид талант.Успех на всички колеги :).

А вероятно г-н Танев иска да доведе фирмата до фалит?
Нали затова има други негови фирми към които насочва част от финансите си, предимно получени от кредити. Може би чрез тях ще успее да въведе в заблуждение други нови служители!А кандидати ще има.
Прав е Ангел, ще дойдат и ще си тръгнат разочаровани.
Това, че всеки, който си е тръгнал от Нола 7 е успял, трябва да говори за подбора на кадрите и "развитието" им във фирмата.
Колкото да броя на служителите във фирмата на всички кандидати се съобщават цифри от порядъка на 370-400 човека. Но се премълчава факта, че за първите 10 месеца от 2008 г. от фирмата са напуснали над 180 служители, повечето способни с дългогодишен опит.
Всички кандидати за работа бих посъветвал:ако искате да работите в този бранш, проучете повече фирми, но обърнете внимание на мнението на клиентите им.

Аз лично няма как да плюя по тази фирма защото съм ползвал благата и като служител в нея не малко време.За сaмата фирма: няма квалифициран перонал,Училище за бсенджии както се изразяваме.
Ако направим една равносметка колко фирми за басйни са основани от кадри на нола 7, по лесно ще е да кажем колко от колегите не са работили там.За мен лично причината би трябвало да се търси и мисли от Гн.Танев,щом и Ники Ангелов ви е напуснал.
Сезонът ви ще е труден.
С уважение.

Xaxaxa e tva s turgovskiq predstavitel me utrepa.Ne sum se smql taka otdavna.Koito go e pisal tva moje da po4ne da pi6e knigi,mn dobur razkaz