Метатрон МТ ОOД /img/frontend/nomap.png"

Метатрон МТ ОOД

Тази фирма още ли съществува? Много западнала изглежда отвън. Мяза на фалирала.

Отговор на Анонимен: Фирма - Пумияри! Това е !

Не мога да разбера само едно . Защо продължава тази помия ? Някой много бесен за нещо си човечец се изживява като анонимен отмъстител и бълва откровени лъжи . Истината е следната.Само за 3-4 месеца бяха назначени 4 ма техн. р-ли за обектите. Назначени бяха 12 души работници ,както и още един склададжия .В момента най ниската заплата е 800 лв. и това се отнася за общите работници.Готов съм да се обзаложа със всеки на сума по негов избор че това са факти , разбира се ако излезе от анонимност и пред свидетели . Може като свидетели да бъдете и Вие ,хората които поддържат този сайт и по някакъв начин допускат просто така да се пишат всякакви простотии. Готов съм веднага да се обзаложа . И ,накрая моля да премахнете тези нелепи писаници .Ако желаете може да проверите на място кой казва истината.Мога да съдействам за доказване на написаното от мен .

Всичко казано дотук е вярно на 100%. Добре е, че има такъв сайт, да може хората да виждат за какви мизерници биха работили. Последната им забивка е смяна на началниците и уволнение на няколко неудобни служители. ЗАПЛАТИ НЯМА!!! НЯМА И ДА ИМА. Ако обичате да ви лъжат, баламосват и крадат, както и да работите безплатно, заповядайте. Фирмата е на лов за балъци. Успех!!!

И аз да споделя за тази фирма .На 23-ти декември 2014г. взех заплата 600 лв.Тази заплата е за предишния месец октомври.По принцип трябваше да бъде повече , но нямало пари и на всички работещи по 600 лв. Другите .... „когато имам пари след празниците“' - това са думи на собственика г-н Гено Кръстев.От тогава, 23-ти декември 2014 г. до 24-март 2015 г. взех 400 лв и 300 лв. Винаги имаше някаква причина да няма пари за заплати.Дори някои оправдания бяха много странни защо нямало пари за заплати.Материал непрекъснато се купуваше и се гонеха срокове ,особено за обект Централна гара .Стане ли петък след обяд се почва ....добре що не дойдеш събота или неделя , поне един от двата дни , а защо не и двата....Почти всички работят няколко месеца , виждат какво става , и се махат.Трудов договор, работно облекло, график и организираност изобщо не очаквайте.Непрекъснато проверки от трудова полиция и всички неназначени се криехме да не ни хванат и глобят. Фирмата плаща назад с поне един месец и не дава цялото възнаграждение.Така след време имаш да взимаш доста пари от заплата и няма как да ги вземеш.Има дори хора с доста големи суми ,които са изгоряли . Говоря за 2-3 хиляди лева.... има работещи ,които не са ги взели .Дори има и по-големи суми икономисани от работна заплата.Заплащат колкото решат и когато си поискат.На такъв принцип се работи в тази фирма-не си губете времето там.Въпреки ,че съм анонимен / по понятни причини не искам да си имам проблеми с разни ''хитреци'' ..../,всичко написано от мен е абсолютна истина. Неуважаемият г-н Гено Кръстев / собственика/ не е джентълмен и в някаква степен това е добре. Защото, колкото и малко да му остава на този свят ,никога няма да може бъде джентълмен.

Тази фирма още ли я има? Вече не я ли запорираха и обявиха в несъстоятелност? Има ли хора, които работят още за тази измислена фирма, за тези Кръстеви, които с чужда пита помен правят. Може би се е превърнала в психобункер. Ей хора, дължат пари и на кучетата наоколо да знаете! Бягайте далеч. А има и една луда, която върти Кръстеви на малкия си пръст. Ало, Олга няма да те огрее да знаеш!

Преди време и аз като напуснал служител с нейзплатени няколко стотин лв им пратих проверка от инспикция по труда :) и естествено ми дадоха парите до стотинка ! Това е начина,търсете си правата хора .... Трябва да си луд да имаш да взимаш хиляди лв заплати и да им работиш още :D

Уважаеми колеги само ще Ви кажа :

1.Преди да започнете работа в тази фирма просто попитайте някой от работещите в нея – и ако е работил повече от 1(една) година и му дължат по-малко от 3000 (три хиляди) лева които той никога няма да получи , то тогава започвайте и смятайте , че аз лъжа , но аз съм сигурен , че такъв човек няма да намерите.

2.Всички шефове са с средно образование , на които им дължат колосални суми от тази тъй наречена фирма.

3.Когато обаче бъде подаден сигнал , че от фирмата не се заплащат осигуровки и предстои проверка , от НОИ се обаждат във фирмата и хората , на които не са платени осигуровките се предупреждават в деня на проверката да не идват на работа.

Има още куп други нарушения , но дори и след това ако още имате желание да правите един бивш военен още оп богат моля започвайте работа в тази фирма.

Бихе ли ми казали какво е заплащането и отношението за офис асистент?

Мнението ми е,че г-н Гено не е лош човек ,ама не е и убаФ.За да ,,клати'' така всички ,колко ли обувки е вързал .Такава фирма без връзване на обувки не се прави.Между другото има едни патки и евнуси,които не смеят да пръднат ,камо ли да си искат парите.Ако ги няма подлизурковците,г-н Гено ще си плаща на време.Аз лично съм най-малко ,,изклатен''.ХОРА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МЕТАТРОН,ЩЕ БЪДЕТЕ ПРЕЦАКАНИ С ПАРИТЕ ВИНАГИ.