Метатрон МТ ОOД /img/frontend/nomap.png"

Метатрон МТ ОOД

Отговор на Анонимен: Фирма - Пумияри! Това е !

Не мога да разбера само едно . Защо продължава тази помия ? Някой много бесен за нещо си човечец се изживява като анонимен отмъстител и бълва откровени лъжи . Истината е следната.Само за 3-4 месеца бяха назначени 4 ма техн. р-ли за обектите. Назначени бяха 12 души работници ,както и още един склададжия .В момента най ниската заплата е 800 лв. и това се отнася за общите работници.Готов съм да се обзаложа със всеки на сума по негов избор че това са факти , разбира се ако излезе от анонимност и пред свидетели . Може като свидетели да бъдете и Вие ,хората които поддържат този сайт и по някакъв начин допускат просто така да се пишат всякакви простотии. Готов съм веднага да се обзаложа . И ,накрая моля да премахнете тези нелепи писаници .Ако желаете може да проверите на място кой казва истината.Мога да съдействам за доказване на написаното от мен .

Всичко казано дотук е вярно на 100%. Добре е, че има такъв сайт, да може хората да виждат за какви мизерници биха работили. Последната им забивка е смяна на началниците и уволнение на няколко неудобни служители. ЗАПЛАТИ НЯМА!!! НЯМА И ДА ИМА. Ако обичате да ви лъжат, баламосват и крадат, както и да работите безплатно, заповядайте. Фирмата е на лов за балъци. Успех!!!

И аз да споделя за тази фирма .На 23-ти декември 2014г. взех заплата 600 лв.Тази заплата е за предишния месец октомври.По принцип трябваше да бъде повече , но нямало пари и на всички работещи по 600 лв. Другите .... „когато имам пари след празниците“' - това са думи на собственика г-н Гено Кръстев.От тогава, 23-ти декември 2014 г. до 24-март 2015 г. взех 400 лв и 300 лв. Винаги имаше някаква причина да няма пари за заплати.Дори някои оправдания бяха много странни защо нямало пари за заплати.Материал непрекъснато се купуваше и се гонеха срокове ,особено за обект Централна гара .Стане ли петък след обяд се почва ....добре що не дойдеш събота или неделя , поне един от двата дни , а защо не и двата....Почти всички работят няколко месеца , виждат какво става , и се махат.Трудов договор, работно облекло, график и организираност изобщо не очаквайте.Непрекъснато проверки от трудова полиция и всички неназначени се криехме да не ни хванат и глобят. Фирмата плаща назад с поне един месец и не дава цялото възнаграждение.Така след време имаш да взимаш доста пари от заплата и няма как да ги вземеш.Има дори хора с доста големи суми ,които са изгоряли . Говоря за 2-3 хиляди лева.... има работещи ,които не са ги взели .Дори има и по-големи суми икономисани от работна заплата.Заплащат колкото решат и когато си поискат.На такъв принцип се работи в тази фирма-не си губете времето там.Въпреки ,че съм анонимен / по понятни причини не искам да си имам проблеми с разни ''хитреци'' ..../,всичко написано от мен е абсолютна истина. Неуважаемият г-н Гено Кръстев / собственика/ не е джентълмен и в някаква степен това е добре. Защото, колкото и малко да му остава на този свят ,никога няма да може бъде джентълмен.

Тази фирма още ли я има? Вече не я ли запорираха и обявиха в несъстоятелност? Има ли хора, които работят още за тази измислена фирма, за тези Кръстеви, които с чужда пита помен правят. Може би се е превърнала в психобункер. Ей хора, дължат пари и на кучетата наоколо да знаете! Бягайте далеч. А има и една луда, която върти Кръстеви на малкия си пръст. Ало, Олга няма да те огрее да знаеш!

Преди време и аз като напуснал служител с нейзплатени няколко стотин лв им пратих проверка от инспикция по труда :) и естествено ми дадоха парите до стотинка ! Това е начина,търсете си правата хора .... Трябва да си луд да имаш да взимаш хиляди лв заплати и да им работиш още :D

Уважаеми колеги само ще Ви кажа :

1.Преди да започнете работа в тази фирма просто попитайте някой от работещите в нея – и ако е работил повече от 1(една) година и му дължат по-малко от 3000 (три хиляди) лева които той никога няма да получи , то тогава започвайте и смятайте , че аз лъжа , но аз съм сигурен , че такъв човек няма да намерите.

2.Всички шефове са с средно образование , на които им дължат колосални суми от тази тъй наречена фирма.

3.Когато обаче бъде подаден сигнал , че от фирмата не се заплащат осигуровки и предстои проверка , от НОИ се обаждат във фирмата и хората , на които не са платени осигуровките се предупреждават в деня на проверката да не идват на работа.

Има още куп други нарушения , но дори и след това ако още имате желание да правите един бивш военен още оп богат моля започвайте работа в тази фирма.

Бихе ли ми казали какво е заплащането и отношението за офис асистент?

Мнението ми е,че г-н Гено не е лош човек ,ама не е и убаФ.За да ,,клати'' така всички ,колко ли обувки е вързал .Такава фирма без връзване на обувки не се прави.Между другото има едни патки и евнуси,които не смеят да пръднат ,камо ли да си искат парите.Ако ги няма подлизурковците,г-н Гено ще си плаща на време.Аз лично съм най-малко ,,изклатен''.ХОРА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МЕТАТРОН,ЩЕ БЪДЕТЕ ПРЕЦАКАНИ С ПАРИТЕ ВИНАГИ.

От известно време фирмата е тръгнала отново на лов за наивници които да работят без пари за нея или да им плащат когато могат и колкото могат но какво да се прави докато има хора които нечетат тези форуми или пренебрегват мнението на потърпевшите фамилия Кръстеви ще  трупат състояние,   за сметка  такива дето ще се лъжат да работят за тях, отделно че може и 8ч да си на работното си място и да ти зачетат за работни 2ч анахрoнизъм който противоречи на всякакво трудово законодателство  но така е в Метатрон.преди да се решите размислете за да не съжалявате ,и вие като тези които са минали  от там   или са весе още в  Метатрон