Метатрон МТ ОOД /img/frontend/nomap.png"

Метатрон МТ ОOД

От известно време фирмата е тръгнала отново на лов за наивници които да работят без пари за нея или да им плащат когато могат и колкото могат но какво да се прави докато има хора които нечетат тези форуми или пренебрегват мнението на потърпевшите фамилия Кръстеви ще  трупат състояние,   за сметка  такива дето ще се лъжат да работят за тях, отделно че може и 8ч да си на работното си място и да ти зачетат за работни 2ч анахрoнизъм който противоречи на всякакво трудово законодателство  но така е в Метатрон.преди да се решите размислете за да не съжалявате ,и вие като тези които са минали  от там   или са весе още в  Метатрон

От доста време никой не пише. Може би вече не съществува фирмата или са започнали да плащат, което едва ли е вярно. Със сигурност са останали само некъдърниците да се молят за подаяния.Докато изкуфелите старци са там никой няма да види пари. Крадат хората. Дължат на всички и на доставчици и на работници. Дали с откраднатото спите по-спокойно? Или си мислите, че няма да ви застигне възмездието?

Моля неходете в тази фирма,ако дава някакви заплати-от порядъка на 100-200 лева,то тва е само на някои работници и обичаината практика е да дължат на хората (има такива на които дължат по няколко хиляди лева),иначе работа има, но с парите собствениците ходят по чужбина и за работещите няма.Също така договори не се сключват и като доиде проверка (това се знае предварително),хората без договори се изпащат да си вървят у дома.

Страшно некоректни работодатели.Ако имате и други предложения за работа не си губете времето в тая фирма.

Все пак отидох на интервюто...
Влезнах в нещо като офис (бяха ми казали да изчакам), трябваше да се срещна с една госпожа, но тя била излязла, след около 30мин. чакане дойде един  господин, всички му казваха шефе... поговорихме малко, каза ми, че се случва заплатите да се забавят понякога, заплащане около 100лв. седмично и това беше.
Работната среда е отвратителна, пълна мизиерия, никаква сигурност...
Далеч от тази фирма!!!

Имам интервю за работа скоро, но четейки коментарите...
Няма ли някой да каже какви са условията в момента?
Ще пиша след интервюто да си кажа впечатленията.

Интересно, че от доста време няма коментари относно фирмата тук!
Може би нещата са се променили?
Едва ли, съдейки по личният ми опит! Явно просто таргета на фирмата се е ориентирал към кандидати неумеещи да ползват компютър и интернет. А иначе далаверите със заплатите си продължават и песента ...Трай коньо за зелена трева....  върви с пълен глас. Ако има почитатели на максимата "Надеждата крепи човека" - това е неговото работно място! Иначе няма нищо друго което да задържи един можещ човек там освен чакането на неизплатените заплати...

докато управлява сервитиорка ще е така не ходете там жалко за фирмата много хора са завлекли с пари бе добра фирма допреди 3 години неможе хора без елементарна представа от нещата в бранша да командват всички кадьрни хора им избягаха

Всичко казано по долу е вярно, няма защо да се дразните господине или госпожо. Това е истината работиш за без пари, без трудов договор, без усигоровки, без нужния екип , който би трябвало да носят монтажниците най вече каски. Като поработиш месец два и се започва да ти казват че нямя пари в момента, и ти продължаваш да работиш с надеждата, че все пак ще вземеш пари защото имаш семейство което трябва да изхранваш.
Истина е и за колите който карат всеки член от семейството нови и на лизинг, както и мазератито, бентлито и джипа мерцедес които са дадени на приятели и познати да ги плащата защото вече имаме други коли.Има пари и да се патува в чужбина постоянно и за правенето на къщата вБояна но за заплати не. А като трябва да ти дадът пари се започват едни удръжки страшни измислят всякакви варианти ту командировачното не било в ред ту фактури не ти признават абе само търсят причина да ти намалят от парите. Същото е и при напускане изкарват, че половината от това което трябва да вземеш ти им го дължиш. А за интригите да не говорим, който деведест процента са измислица на Кръстева старша просто там са едни г.... и л....  . Изплатени са заплатите ама не на всички така, че господине/госпожо с колко месеца закъснение е това изплащане а, за празниците по коледа и нова година подхвърлихте на хората по 200лв като на прошляци . Престанете да се подигравате с народа дето ви изкарва парите да живеете добре да не споменавам и вътрешна информация дето малцина я знаят нея ще я запазя за инстанциите където една група подготва проверка с/у вас но този път ще бъде с икономическа полиция и телевизия да не можете да платите на даначните и те да си затворят очите, а да не говорим как ги черпихте кафе докато изнасяхте папките по колите който не трябва да видят проверяващите.

Що не напишете драскачи, че на всички платиха хората или само знаете да лъжете и заблуждавате. И що не напишете колко години работите в тази фирма, която уж ви лъже. Като не сте доволни махайте се. Никой не ви държи на сила. А що некъдърници се изнизахте пък и заплати искате.