Метатрон МТ ОOД /img/frontend/nomap.png"

Метатрон МТ ОOД

Така е там

не плащат докато сам умреш от глад
и неможеш да ходиш да работиш без пари
после идва другия наивник и тои работи без пари

Получих предложение за работа от тази фирма,бихте ли ми казали дали и в момента положението там е такова, че не се изплащат заплати, защото ми направи впечатление че много хора са напуснали?

НЕ  ХОДЕТЕ ТАМ

ТАМ НЕ  Е  ЗА ХОРА
няма заплати  по 4 -5 месеца като идеш да взимаш те режат и  викат на чевено си .
най смешната фирма на планетата как взимат обекти незнам
а дали имат нов обекта за последните 6 месеца ,

това вярно ли е за тази фирма?????

Да се чуди човек на това, възможно ли е да има толкова излъгани хора от тази фирма и Тя все още да е в регистрите на така наречените "работещи фирми"??Та това е куха фирма ,която работи за да се купуват коли и КОНЕ на фамилията.Кой го интересува дали семействата на работниците имат с какво да се издържат,след като собствениците са си получили поредната играчка??И що за глупаци са тези работници ,след като се катерят още по скелетата, за да печелят парите на управниците.

Здравейте! Ако незнаете най-новото в Метатрон МТ ООД сега ще го научите. Всички служители на фирмата се уволняват, назначават ги на граждански договори (смях, смях).Собсрвениците на фирмата неискали да плащат данъци на държавата. Масово служителите напускат фирмата (обичайна практика). Ако желаете да постъпите на работа в царството на "абсурда и анархията" , моля заповядайте.
Относно гореспоменатите мнения всичко е вярно, но човек за да добие истинска представа за тази фирма трябва да го види с очите си и да го изпита с ръцете си. Само така ще разберете каква е истината. А тя е само една бягайте далеч от тази фирма.

Бил съм на интервю там...Не бях предполагал,че е възможна такава мръсотия и мизерия в административната им сграда.В конферентната си зала използват употребяван кашон за кошче за боклук,а в цялата сграда още докато се качвах по стълбите беше все едно никога не е чистено.Интервютата за работа ги правят като "на конвейр"-събират всички кандидати накуп,никакъв индивидуален подход.Изобщо липсва им отношение като цяло.Това е фирма с голямо текучество,което според мен е най-лошия атестат за един работодател.

Работех един месец, защото постъпих уж за оператор на цпу, а ме ползваха за общ работник.
Това беще зимата и не пускаха парното, та се разболях.
Шефа ми вика:
"И аз съм болен, ама идвам на работа!"
Като си взех болнични не ми ги взеха въобще.
Тази от личен състав ме увери, че нямало смисъл да ги давам.
Повярвах и!
Няма значение, проблема е, че все още не са ми платили.
И не ми казват, че няма да ми платят, а се разкарвам четири пъти до там.
Сега взех телефона и трябва всеки ден да звъня, щото преди, като пропусна деня и ми викат:
"Ама ние вчера ги давахме!"
Касиера, като го попитах дали въобще ме има записан за заплата твърди, че още за януари ги нямал списъците.
Остави това, че имам да плащам заем на банката, всеки месец давам 100 лева за лекарства, дядо ми е болен, а баща ми взима 300 лева.
Ама ме е яд, че така ме мамят и няма да се откажа.
Все едно с тия пари ще забогатеят или ще обеднеят.
Може ли да има такива долни, безпринципни хора.
Аз с тия пари ще се храня три месеца, а за тях нищо не са.
Още повече, че те са си мои, изработил съм си ги с честен труд.
Затова в България сме така...

Работех във фирмата един месец.
Взеха ме уж за оператор на цпу, но ме ползваха за общ работник.
Напуснах и вече два месеца ме размотават за парите, поне да кажат, че няма да ми ги дадът, а те все ме лъжат и се разкарвам пет пъти.
Не са много пари, но в момента съм безработен, баща ми взима 300 лева, дядо ми е болен, а аз имам да плащам заем.
Отделно давам по 100 лева за лекарства.
Фирмата може и да е добра, но...
...ето, господа, какви са някой хора от фирмата!

Кандидатствах за технически сътрудник и ми се обадиха за интервю.Отидох във офиса, пратиха ме в една стайчка на втория етаж там имаше 3 жени-никой не ми се представи, казаха ми да чакам, влезе един мъж и ме пита дали кандидатствам за общ работник-отговорих му -не, почаках 10 минути и една от жените /руса къдравелка/ идва и ми казва "Съжалявам, колежката сутринта си е харесала едно момиченце за тази позиция...трябваше да ви се обадим...."