ДЗУ АД /img/frontend/nomap.png"

Значи в цялата картинка излишен е началник цеха - особено като се има предвид наличните /за който и да се сетите няма да сбъркате/. Некадърници със самочувствие - назначени защото са хора на някой. А какво ще кажете за това че има началници на по 2-3 човека - или хората или началника е излишен. Но като се има предвид, че това са назначения с цел да се уреди вътрешен човек с по-висока заплата това е напълно в рамките на нормалното за дзу. И да дойде някой от мениджърите - не се надъхвайте няма да имате шанс да разговаряте с тях - нямате достъп просто. Ами който може да се спасява.

ами все ще дойде някой мениджър или някой от по нагоре тогава може да си поговорим с него относно заплащането дори и после да си тръгнем не вярвам някой от тях да знае какви заплати вземаме но ако дойде и разбера името ми да не е ........ ако не говоря с него ще си намеря работа млад съм здрав съм но поне ще разбера дали тук в завода ни правят на идиоти или от много по нагоре

Много искам да дойде един главен мениджър чужденец да погледне за какво става въпрос и да видим какво ще се случи.С тези раздути щатове няма оправия,немога да разбера едно нещо само как може в един цех да има на всяка смяна началник смяна,началник цех,началник направление и най отгоре директор направление.А ся кажете кой от всички е излишен.Да не говорим за ОТК колко много са на брой и най смешното е че и пи тях има начлник ОТК и т.нВсеки който е бил в чужбина знае какво е компактност и организация на производствотоДругото най смешно е как може да те лишат от всичките купони при болнични или отсъствие поради някаква причина,не е ли редно за си вземеш купоните за останалите дни които си си изработил.Има доста недосмислици но никой не го интересува.Такава дебела верига са се набутали в завода от бивши партийни членове рода и познати че системата е непробиваема,съответно заплащането е на наши и ваши.Успех на всички.

Наблюдателния,казвам факти това е.Без лични нападки няма смисъл.Относно транспорта лично не ме късае защото сам каза вектрата ме чака.Нима за тебе е срамно да имаш вектра.Купони също не вземам така че сам се сещаш.Не мисля че върша работа повече от еди кой си.Както и да.Ще видим след 5-6 месеца като махнат транспорта и купоните колко хора ще останат.Плюсът в ДЗУ е че дава възможност да се занимаваш и с други дейности и да попочелваш допълнително.

Ненаблюдателния, не се рови в нета, ами работи! И не очаквай вдигане, ами намаляне на заплатите след 4-5 месеца... ...спиране на благинките - транспорт и папкане без пари...
И не гледай в чуждата паничка,като си мислиш ,че само ти работиш и си се изгърбил от работа... Кой както я нареди и за каквото е учил... Ниско образование и квалификация(като теб)- много работа за малка заплата и с опасност всеки момент да ти дадат начална скорост към портала, дето те чака "Вектра"-та ;високо образование и квалификация - голяма заплата и малко работа! Така е устроен живота!

Като пишете разни неща (невярни) май искате само да създавате интриги между работещите в завода. Става въпрос за мнението от "Аз" - ваучерите е интересно в кой фиш си ги видял, защото те изобщо не се отразяват в тях, вземаме ги по отделни списъци и не съм видял във фиша си някъде да е написано това. Кой знае какво точно си видял - като говориш така, кажи на кого е фиша и дали това пише или ти просто си хвърлил един поглед и си мислиш колко много пари им дават на администрацията. Освен това мисля че за всички сумата беше 40 лв. за месец, в който нямаш болнични и други отсъствия, но както и да е.
По-добре не говорете празни приказки и не дразнете хората, които така или иначе са изнервени от ниските доходи, многото работа и т.н.

Прочетох обявата за свободни работни места за работници- специалисти в МОК.
Това е прекрасна възможност за вечно хленчещите колеги, които искат големи заплати. Ако имате качества идете и получавайте два, три по- високи заплати от нас.
В противен случай престанете да замърсявате Интернет пространството с вашите претенции без покритие.

вие дето все пишете МОГА ДА НАЗОВА И ИМЕНА ами назовете ги но напишете и вашето подкрепете това с факти и може и да постигнете нещо но само с клюки , дрънканици и интриги надали ще стане по добре едва ли някой ви вярва ако вях на мястото на г-жа Панайотова щях само да чета и да гледам как се плюете едни други и също нямаше да предприема нищо тъй че като пишете пишете и имената си и тези за които пишете

Много се дразня като почне да се говори и пише без конкретни факти и имена. Ха сега кажи канви са тези 112 лева за храна и на кой във фиша ги видя ? Иначе става само само бля -бля.

Здравейте на всички,виждам че темата е доста голяма което е добре.Искам да питам господин Иван Стаев как може в ДЗУ заплатите да са най ниски в Стара Загора.Не вижда ли че няма кадри и единственото му спасение е да ходят и да събират хорица от Чирпан,Нова Загора и селата,защото няма кой друг да бачка за по 300 лева и как може тоя човек да се мъчи в да става политик.А относно извиненията че е кризатаи няма как да се вдигнат заплатите е смешно на фона на увеличение на обема работа в цялата фирма,визирам Проектите на KOOP и LEGRAND които се разрастват много даже и със монтаж на втория.Толкова са нагли че няма думу.И също така нека някой да обясни как може да има хора из администрацията които вземат по 112 лева месечни купони за храна.Някак си мисля че не е чесно,а вие как мислите.