ДЗУ АД /img/frontend/nomap.png"

Наблюдателния май си сляп аааа.Хората ти казват увеличен обем на работа а в същич момент се оправадват с кризата.Кое не разбра в тва изречение.В ДЗУ останаха само некадърници, мързеливи,хора които са в безисходица и хора които се занимават с други дейности а са в ДЗУ само заради стажа и някои други благини за които няма да коментирам.Работата си е работа и трябва да се върши ,но да имаш началник който незнае и поне малко от естеството на работата си е наказание и съответно взема боноси колкото една заплата на редови служител е на тва здраво му кажи.А другия факт ,има 100 човека дето никва работа не вършят и по цял ден дремят в барчето или се шлаят из завода,на тва му викам ебахти комунистическата структура.Тва никаде го няма.

По няколко "Димитров" има във всяко едно направление. Искам да кажа на подписалата се Колежка да не съжалява, че не е под ръководството на г-н Пехливанов. Началници като описаната в Сенсус /не я познавам/ има и при него. Даже са по-зле за съжаление. На колежката от Чирпан искам да кажа, че един служебен транспорт семейство не храни, а докато е била на работа в ДЗУ сигурно и тя се е оплаквала. Заплатите в завода са ниски това е факт, това че се оправдават с кризата, която май не съществува също. Съкратиха наистина кадърни хора, а оставиха некадърни хора с гръб и много много пенсионери. Обемът на работата се увеличава, но за съжаление заплатите не се променят. Господин Стаев така и така искате да ходите в парламента - вдигнете поне заплатите като за последно.

az naistina sam biv6a slyjitelka ot 4irpan na men li4no mi haresva mnogo v dzu q elate v 4irpan da vidite kade 6te si namerite rabota ili ako namerite 6te e za 150 lv imate rabota transport i proslovytite kyponi i pak se oplakvate kato ne vi se raboti v takava sreda napysnete i daite 6ans na hora koito naistina im se raboti tam samo s pretencii nqma da opravite ni6to da ne govorim za kliukar6tini i intrigi sami si zavijdate i opliuvate ne biva taka rabotite za edna i sa6ta zaplata

napylno sym syglasna s vas vinagi e imalo i 6te ima nedovolni koito ne e dovolen neka napusne niama ne3amenimi hora nasila nikoi ne ni dyrji no da hlen4im ne biva vseki da se bori 3a sebe si ne opliuvate gro3no e pyk i niama smisyl ni6to niama da promenite 3a6toto vsi4ki anonimni signali sa pod vypros/viarno ili ne e viarno/tova koeto se pi6e

искам да се обърна кам тая дето се е написала МАЛКАТА ти мила моя не си бивша служителка а настояща иначе няма как да знаеш за проблемите с ОТК и други неща и не говори за интриги сигурно и ти си същата интригантка това е присъщо на смени в които има 10-15 жени а в сенсус сте доста повече на смяна доколкото ми е известно работи си вземай си заплатата колкото и да е малка защото ако нямаш образование и език по свястна работа няма да си намериш а и не гледай какво правят или не правят и какво говорят или не говорят другите защото това също е интригантство

Обръщам се към госпожа Панайотова, аз съм бивша работничка от о тдел Сенсус. Ако искате да е мирно селото вържете попа т.е. г-жа Чакърова. Та толкова кадърни началници та най-...
на смяна А. Интриги простотии но не и работа. Не може едни работнички да работят а други да пушат пез час и да се лигавят и да казват че техните свекърви си пият кафето с вас. Това ли е уважението към Вас. Да и те са прикривани от госпожа Чакърова. Тях неможеш ги накара да седнат на други работни места. Виновни били ОТК. Може и да имат вина но не толкова виновна е пак началник смяната. Работничките чакат по 2 часа забаркодове а началничкта ги държи да пият кафе и да пушат цигари. и кой е виновен пак работничките ли Нямаше ги дори приспособленията за ролензаца. къде бяха и те в джобовете на колежките от смянаА. и имена мога да спомена. Искате производство и качество докато има некъдърни началници няма да го получите. Или на тая смана началник с твърда ръка или нещата ще продължат в същия дух. И госпожа Чакърова да престане да Ви лъже и вие сляпо да и вярвате и да гоните кадърните хора. Това е моето мнение.

Съгласна съм с мнението на подписалия се като ТЪП.С обещания и празни приказки заплатите и положението на работниците няма да се оправи.Има ръководители които имат стаж на моите години в този завод и чакат да напуснат с катафалка оттам.Всичко по старомо иникаква промяна от татово време.Радостно е че има хора които защитават началника си Пехливанов но всички не можем да се уредим да работим при него.Елате да работите в AFL да видите ада в който работим и защо се дават такива мнения в сайта.

Работата в завода не е лоша но факт е че е пълно с некадърни ръководители,самата система във фирмата е такава и никога няма да се оправи.Не ми е ясно как се назначават хора отвън директно като началник смени след като нямат и ни най малко общо със естеството на работата.Относно пенсионерите в завода искам да питам господин Стаев как така съкращаваме пенсионерите а пак има такива на работа.Искам да знам как може за едни а за други не.Нашите хора не ги бараме ааа,а даже и съкращаваме младите или ги местим но пенсионерите познати си стоят,тва е невиждана тъпотия.Относно заплащането да вярно е супер малко е но никога няма да е повече,именно заради ниското заплащане във завода има такива проекти,20 човека на линия за по 250 лева и толкова .Всяка една по голяма чужда фирма ще си прати старото производство или стара линия заради ниското заплащане и съответно ниската стойност мна изработеното изделие.Всичко си върви на самотек няма как.Но най тъпото е че тази година всеки се оправадава в кризата и не вдигнаха дори и с по 20 лв. смешните заплатите,няма и бонуси а в същото време обема на работа се увеличи ,а ся някой да ми обясни как става тва.Криза с повече работа и по малко пари и съответно да кажа как един началник цех взема 900 лева заплата и получава по 250 лева всеки месец а началник смените където нищо не правят и те получават добри суми а за работниците няма.Всеки си прави сметката и решава сам къде да работи,просто искам да кажа факти от които всеки един би се ядосал.

Досега всички мнения са негативни,но аз искам да изкажа едно позитивно мнение за Директора на направление MOK Господин Пехливанов,изключително умен и разбиращ от работатаси човек,никога не е нагрубил никого и винаги се е отнасял с разбиране към всеки!Поздрави за Господин Пехливанов.

3a6to sykratiha tolkova kadyrni hora , a ostaviha myr3elivi da 3aemat samo mjasto tia hora ne sa rabotili nikoga i njama da prorabotyt vi3iram iliana ot c6-2 tova momi4e po zial den se 3animava s romite i ne raboti a polu4ava otvorete si o4ite gospoda na4alnizi ima mnogo kato neia a ima i takiva koito po zial den se blyskat da napraviat normata