Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Днес бях на интервю за работа.Предложиха ми 1700 стартово чисто.Като казаха ,че ще ме осигуряват на 670 станах и си тръгнах.

Работих в тази фирма известно време. Общо взето положението е следното: Твърда заплата няма. Заплащането е на час. Смените са 10 часови, 12 часови и 16 часови. Графика е 6 дни се работи, един ден се почива. Най-ниската ставка мисля, че е 7 лв/час. Зеленчукарите са на по-висока ставка. Договорът е на минималната заплата, всичко отгоре се дава в плик. В магазините не си на определена длъжност - днес може да бъдеш касиер, утре да зареждаш стока, вдругиден - зеленчукар. Друга особеност е че нямаш постоянен магазин, в който да се водиш на работа. Всеки ден може да бъдеш на различно място. Освен това има глоби - за брак, за незаредена стока, за стока с изтекъл срок на годност, за кражби и липси и т.н. Има едни, "регионални управители", които обикалят магазините, снимат с телефоните и намират кусури. Те също имат право да глобяват. Общо взето могат да се изкарват пари, но човек в един момент рухва, защото работата, ако си съвестен, е много.Текучеството е голямо и постоянно има недостиг на хора. Самите магазини, с малки изключения, са малки, претъпкани, неподредени, мръсни и с липсващи и неотговарящи цени. Общо взето, ако имате възможност, не започвайте в Промаркет. Ще съжалявате. Поздрави!

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ

Tova e shega, lesni pari nqma

Пичове вместо да се занимавате с такава фирма по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си печеля по 100% на седмица без никакъв проблем

Работих 6 месеца в офиса на фирмата. На интервюто ти казват една заплата, а впоследствие научаваш, че това ти е била брутната, а не нетната заплата. Кой нормален казва брутна заплата, при положение, че не те осигуряват върху цялата заплата, а на минимална? Има стичане на информация от НР отдела за заплатите. Шефа псува по цял ден като бесен и обижда служителите. Всеки месец има удръжки върху търговците и консултантите в магазините. Казват, че осигуряват квартира за тези, които не са от София, не казват нито условията, в които ще се живее, нито че ще се удържа от заплатата, за да може човек да си направи сметка. Уж работиш в офиса, а те пращат по магазините да работиш на каса, на плод и зеленчук и всякакви други позиции и различни магазини, но не и на позицията, за която си бил назначен. От всяка една от работите си до момент, дори да съм си тръгвал огорчен, поне съм научавал нещо. Това е единствената работа, за която мога да кажа в действителност, че съжалявам, че работих там. Отношението на колегите беще топло. С голяма част от тях имаше за какво да си говориш и са приятни хора. Жал ми е за тях, че са още там.

Нивото на магазина в Лозенец е ужасно. Служителите на касата не знаят кодовете на стоките. Що за служители, с лош български език!?

Като служител от преди около 1 година бих казала, че тази фирма е една от най отвратителните при които можеш да си намериш работа. За човек, който прекара половин година там бих казала че съм изключително недобоволна от работата ми там. неперкъснато се изискава от теб да можеш да вършиш поне 100 неща едновременно. Нямаш време да си вземеш полагащата ти се почивка от 1 час,а да не говорим че да мръднеш до толаетната е малко трудно. момента в който дойде време за бракуване на стоката съответния шеф в повечето случая надвишава процента определен за бракуване и това естествено се взима от вашите пари. Друго което става е че неперкъснато те режат за какво ли не. Обещават ви заплата от 800 лева,но това въобще не е реално,аз лично съм взимала под 400 лева и плюс купоните за храна (те са единствено за топлата им витрина,която лично мое мнение не струва!) Не се залъгвайте да започвате на подобно място,защото това не е подходящо за вас. Обаче едно им признавам дават заплатите навреме. О и непрекъснато ви проверяват което също води до глоби.

някой бил ли е управител или на по висока позиция
да каже дали е същатата ситуацуя

Привет бъдещи кандидати. Просто искам да изразя моето възмущение от случилото се на така нареченото инервю в Промаркет. Кандидатсвах за регионален мениджър. Както и да е звънят ми от човешки ресурси и един доста възпитан глас ми казва: кандидатсваши сте при нас но позицията вече е заета, но бох желала да ви предложа позиция в нашия маркетинг отдел. Всъщност се занимавам с реклама от 5 години и реших че найстина мислят че бох бил полезен за развитието на веригата и се съгласих. Уговорихме среща. Отивам аз. Вкараха ме в ена доста неприветлива стаичка в която се наложи да чакам около 15-20мин някой да дойде. И напук на очакванията ми да се появи някой от човешки ресурси или мениджър и тн влиза един пич в работно облекло. Сега аз ще ти кажа тука за заплатата. Започваш на 1200 после всеки месец ти се вдига с по 100 лв... По принцип каниме след това на 2ро интервю някой да ти обясни какво ще правиш а ти разкажи ми нещо за себе си. След което аз буквално останах без думи за случващото се. Както и да е - той продължи утре в 10 прозвъняваме на кандидатиде за уговорка за 2рото интервю. Равносметката 20 мин чакане, 2 мин обяснения на няккакви глупости. Чакам аз на другия ден да звъннат- сами се сетете. Звъня аз на човешки ресурси - не си вдигат телефона. Свързвам се понеже съм упорит да проверя какво става подяволите и ми казват ами нека проверя какво става и ще ви върна обаждане. Така и не се обадиха. Та седя аз и се чудя аджеба. Те ме търсят. Харесали са моята досегашна работа проекти тн. Те ми предлагат позиция. А пък в лрайна сметка не изпратиха адекватен човек който да ме оцени поне ставам ли, най-малкото което е, и след това се крият все едно са ми откраднали играчка. Аз съм страшно изумен от случилото се.