Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Работих 6 месеца в офиса на фирмата. На интервюто ти казват една заплата, а впоследствие научаваш, че това ти е била брутната, а не нетната заплата. Кой нормален казва брутна заплата, при положение, че не те осигуряват върху цялата заплата, а на минимална? Има стичане на информация от НР отдела за заплатите. Шефа псува по цял ден като бесен и обижда служителите. Всеки месец има удръжки върху търговците и консултантите в магазините. Казват, че осигуряват квартира за тези, които не са от София, не казват нито условията, в които ще се живее, нито че ще се удържа от заплатата, за да може човек да си направи сметка. Уж работиш в офиса, а те пращат по магазините да работиш на каса, на плод и зеленчук и всякакви други позиции и различни магазини, но не и на позицията, за която си бил назначен. От всяка една от работите си до момент, дори да съм си тръгвал огорчен, поне съм научавал нещо. Това е единствената работа, за която мога да кажа в действителност, че съжалявам, че работих там. Отношението на колегите беще топло. С голяма част от тях имаше за какво да си говориш и са приятни хора. Жал ми е за тях, че са още там.

Нивото на магазина в Лозенец е ужасно. Служителите на касата не знаят кодовете на стоките. Що за служители, с лош български език!?

Като служител от преди около 1 година бих казала, че тази фирма е една от най отвратителните при които можеш да си намериш работа. За човек, който прекара половин година там бих казала че съм изключително недобоволна от работата ми там. неперкъснато се изискава от теб да можеш да вършиш поне 100 неща едновременно. Нямаш време да си вземеш полагащата ти се почивка от 1 час,а да не говорим че да мръднеш до толаетната е малко трудно. момента в който дойде време за бракуване на стоката съответния шеф в повечето случая надвишава процента определен за бракуване и това естествено се взима от вашите пари. Друго което става е че неперкъснато те режат за какво ли не. Обещават ви заплата от 800 лева,но това въобще не е реално,аз лично съм взимала под 400 лева и плюс купоните за храна (те са единствено за топлата им витрина,която лично мое мнение не струва!) Не се залъгвайте да започвате на подобно място,защото това не е подходящо за вас. Обаче едно им признавам дават заплатите навреме. О и непрекъснато ви проверяват което също води до глоби.

някой бил ли е управител или на по висока позиция
да каже дали е същатата ситуацуя

Привет бъдещи кандидати. Просто искам да изразя моето възмущение от случилото се на така нареченото инервю в Промаркет. Кандидатсвах за регионален мениджър. Както и да е звънят ми от човешки ресурси и един доста възпитан глас ми казва: кандидатсваши сте при нас но позицията вече е заета, но бох желала да ви предложа позиция в нашия маркетинг отдел. Всъщност се занимавам с реклама от 5 години и реших че найстина мислят че бох бил полезен за развитието на веригата и се съгласих. Уговорихме среща. Отивам аз. Вкараха ме в ена доста неприветлива стаичка в която се наложи да чакам около 15-20мин някой да дойде. И напук на очакванията ми да се появи някой от човешки ресурси или мениджър и тн влиза един пич в работно облекло. Сега аз ще ти кажа тука за заплатата. Започваш на 1200 после всеки месец ти се вдига с по 100 лв... По принцип каниме след това на 2ро интервю някой да ти обясни какво ще правиш а ти разкажи ми нещо за себе си. След което аз буквално останах без думи за случващото се. Както и да е - той продължи утре в 10 прозвъняваме на кандидатиде за уговорка за 2рото интервю. Равносметката 20 мин чакане, 2 мин обяснения на няккакви глупости. Чакам аз на другия ден да звъннат- сами се сетете. Звъня аз на човешки ресурси - не си вдигат телефона. Свързвам се понеже съм упорит да проверя какво става подяволите и ми казват ами нека проверя какво става и ще ви върна обаждане. Така и не се обадиха. Та седя аз и се чудя аджеба. Те ме търсят. Харесали са моята досегашна работа проекти тн. Те ми предлагат позиция. А пък в лрайна сметка не изпратиха адекватен човек който да ме оцени поне ставам ли, най-малкото което е, и след това се крият все едно са ми откраднали играчка. Аз съм страшно изумен от случилото се.

Добре, че прочетох мненията ви! Тъкмо днес подадох молба за назначаване ... и тъкмо днес ще им се обадя да я скъсат:D благодаря ви за мненията!!! Не питай старило ,питай патило :)

Не започваите работа там
няма да ви дадат парите които ще ви обещаят на интервюто това което ще ви кажат там си остава там,а решите ли да напускате така ще ви орежат мизерната заплата която дават че си нямате и на идея а работата е отвратителна мъкнеш като луд

Шибаняци ето за тва няма да имате никакви рабтници дано скоро да фалирате че да престанете да лъжете мамите и тровите хората със храна втора че бих казал и трета употреба а брак ли на храната колкото за целия Китайски народ че даже и за Корейците може да остане Благодаря сега ми олекна поне малко че споделих със компа малко тайнички :D

Преди години изкарах около 2 седмици в магазина на ул Оборище в София. Колегите, с които се прибирах в полунощ и отивах в 6 сутринта, им забравих имената, а бяха симпатяги. Но никога няма да забравя името на дебелата тогава упревителка - Кони. В края на смяната, идваше и ми взимаше касата. След това се затваряше в офисчето си и далеч от моя поглед отчиташе оборота. 3 пъти се върна при мен с минуси. Първият път беше нещо малко. От сорта на 2 лева. Следващите два пъти едва не припаднах - -50 и -90 лева. :D Гледах, като шокиран и не знаех какво да кажа и как да реагирам. Змислих се колко пари ще взема при наличието на подобна сборна сума от 'минуси'. След като напуснах, изчаках и в край на краищата в сметката ми бяха превели парите, които бях заработил за 2-те седмици работа (имам спомен около 220-230 лева). Помня, че се обадих на човешките ресурси в офиса им и им споделих за причината, поради която напускам. Много ми е интересно, дрои сега след доста време, дали кака Кони не е напуснала преждевременно и тя от там. :D

Та значи пъво да кажа не ме мързи да работя и не се скатавам.Бях свидетел с очите си как казаха на една колежка със счупен крак как болничните не били разрешени и как тя симулирала.Второ заплатите е вярно.Колегите взеха при да навреме,но отрязани бая за брак.Не мога да разбера какво си виновен, че зеленчука заминава ами заминава разваля се.Това е зеленчук не вино.Да го натикам в ръцете на хората ли.Бях на "обучение" и смятам да си остана с тия 2 дни.Видях с очи, а не с приказки и писане.Блаагодаря на всички във форума.Да винаги има недоволни,но между недоволните винаги има 35 % истина.