Би Ем Ес Продъкшън ООД /img/frontend/nomap.png"

Би Ем Ес Продъкшън ООД

Това е една от малкото стабилни фирми в стпаната.Стабилни ръководители и специалисти,пиша го от личен опит при това дългогодишен.Един прекрасен колектив от приятели и колеги,които е мързелив няма място там!!!!

Здравейте, аз съм бив работник. Тук има страшно много негативни мнения :( Знаете ли вътре че си мирише на лепила и ацетони да но не са те вързали да работиш там има и извънреден труд но със сигурност тои се заплаща доста добре. Като не ви изнася не работете но парите си струват, а и коя друга фирма на края на годината ще ти върне част от удръжките е това се прави само в "Би Ем Ес продакшън" ЕВАЛА НА ШЕФОВЕТЕ Аз бих се върнал там само заради парите защото има един минус не ми харесва работата но за 700/800 бих я работил отново 7/800 а дори и повече

Не съм съгласен за всичко казано от мненията,аз като бивш служител работил 2 години като "шайбаджия",мога да кажа,че на общият фон на страната условията и отношението на ръководството е да доста добро ниво,а за условията на труд също са положени грижи!Не бих казал,че негативите са толкова много,просто някои хора не знаят какви места за работа има!Успех на всички желаещи да работят в Би Ем Ес!!!Аз бих се върнал с удоволствие на работа там!!!

В ТАЗИ ФИРМА РАЗДАВАТ ЧЕКОВЕ ЗА ХРАНА,НО ............ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА,Т.Е. ПОЛУЧАВАТЕ ГИ НА 4ЕТВЪРТИЯ .А ако напуснеш и си им работил изобщо не ти дават ваучерите,които ти се полагат.

Ако сте решили да работите там-голема грешка, Ви казвам,ще направите.Там всичко е на принципа:"Залудо работи,залудо не стой."Днес,ако нещо се направи,то утре може и да те накарат да го разрушиш или да го преправяш.Две три момченца се правят на цар и генерал,и те колят и бесят на лична основа,а разбира се горестящите интересно защо ли им козируват и се съгласяват с безмислените им уволнения.Трудът на хората там е почти безплатен,въздухът е напоен с тулол,ацетон,всякакви видове лепила ,разтворители,бои и т.н. от които след работа си тръгваш като дрогиран,но според управителите,а и органите,които следят нивата на отровни емисии(явно им се плаща да си затварят очите)-това е нормално,само и само да не платят нещо повече за вреден труд.Когато са на зор -в ден за износ ,може да се наложи да работиш до нощес,с обещания за големи пари,които по-късно или са забравени,или са вкарани по такъв начин във фиша,че в крайна сметка не ги взимаш,абе общо взето мизерия и скръб...Е ако сте съгласни да понясяте всичко за 400лв.-Желая Ви успех!

В ,,немско -българската ,,фирмичка обещават да речем 800 лв.,а реално работникът получава 400 и това го зная от сигурен източник.
Работиш им за 2 месеца и те съкращават и отново се пуска обява.
Дами и господа от Плевен не се подигравайте с хората.

Освен ,че се работи в много отровна среда в тази ,,фирмичка,,,отвреме на време стават инциденти и злополуки,поради простата причина ,че се работи с морално остарели машини и неграмотни техници.
ХОРА избирайте внимателно работното си място.

В би ем ес се работи с морално остарели машини и в отровна среда.
С чалга озвучаване в цеховете.
Една голяма грешка в моя живот.

[email protected]

1040 гр.София, район “Изгрев”,ж.к.”Изток”,ул.”172” №11, корпус В, деловодство-стая 111, за контакт тел.971-25-38

АКО СМЯТАШ,ЧЕ РАБОТОДАТЕЛЯ ТЕ ОЩЕТЯВА ТОВА СА АДРЕСИТЕ ЗА СИГНАЛ.УСПЕХ.

"Когато българин разкопа гроба на Чарли Чаплин, се срамувах да кажа откъде съм, но след този концерт как да не съм горд, че съм българин", не скри възторга си художникът Никола Манев, който бе довел със себе си френски приятели. Така направиха доста от българите, любопитни да проследят реакцията на французите. Случайно попаднали поданици на Саркози едва ли е имало, но тези, които видяха и чуха Лили Иванова на живо от култовата сцена, без да разбират нито дума от текстовете на песните й, възкликнаха:
Боже, каква жена,
каква енергия!
Още след второто парче някой от предните редове дори се провикна: Лили, je t'aime! (фр. - обичам те).