Watts Industries Bulgaria EAD /img/frontend/nomap.png"

Watts Industries Bulgaria EAD

Много добра и сигурна фирма. Добре плащат и навреме. Няма много такива коректни фирми в региона

Началниците и отговорниците са супер приятни спокойни хора. Работи се без напрежение, крясъци, викове. Никой няма да дойде да ти виси на главата и да натяква, че не работиш бързо. НО 90% от колегите са под всякаква критика - вирнати носове, супер голямото самочувствие, не поздравят, не отговарят на въпроси (особенно ако си нов и все още нещата не са ти ясни) или се правят, че не са чули.. едва ли не всеки им е длъжен за нещо. Самочувствието на тези лелки е прекалено високо, жалко че няма на какво отгоре. Не сте най-великите!!!! Много бързо сте забравили от къде сте тръгнали!!! :)

И аз да си кажа мнението. От началото на годината нещата много се подредиха. И колегите са по спокойни и началниците също. Работи се спокойно и без нерви. Има още какво да се желае но като навсякъде. Заплатите не са от най-високите но ако работиш бързо може да си докараш над 1000 лева. Преди износа в Петък е голямо бързане за компенсация в Понеделника е спокойно. Най-големия проблем сза мен са колегите които постоянно мрънкат за нещо .....като и по другите фабрики дето съм работила

Работата не е натоварваща а колегите са страхотни. В миналото имахме много караници, но сега е спокойно. Увеличението на заплатите беше 15% тази година. Ако направят още едно ще съм много доволна. Добре би било всички млади хора на които им се работи да дойдат при нас. Не че на младите много им се работи .... :)
Дъщеря ми работи в другата индустриална зона за почти същите пари а и взимат здравето

Скоро започнах и съм много доволна от фирмата. Работи се спокойно без напрежение. Всичко си е подредено, чисто и с климатици. Винаги те компенсират ако има проблем с материал или машина. Началниците са с много добро отношение към хората, което е голямата разлика със околните фабрики в които работих до скоро. Парите ги дават навреме - винаги на точната дата. Заплатите в цялата област са ги направили едни и същи, което не е честно към работник със стаж

Аз работя в тази фирма вече много години и трябва да ви кажа, че нещата не са били по-добре. Имам много неразбории, но в коя фирма ги няма. Колегите са много добри хора и лесно се работи с тях. Единствено, не ми харесва, че не взимаме повече пари от другите фабрики в региона. Всички дават едно и също. Тук поне е спокойно и парите се плащат на деня

Вижда се светлина в тунела. Нещата вървят към по-добро. Ако още малко се вдигнат заплатите ще е още по-добре. Като цяло в България заплатите са ниски и това се отразява и на нас. Дано да се оцени работата ни и да получим допълнителни привилегии. Колектива ни е прекрасен. На който не му се работи ....си намира за какво да мрънка

Глупости говорите. Нека да бъдем реалисти и се радваме на постигнатото. Не знам фирма дето заплатите да са им ги дигнали двойно. Знам че и тройно ще е добре но да не фантазираме. Аз съм доволна. На недоволните мога да кажа - фирми колкото искаш в региона - Идете там да видите за какво иде реч. За коментара по-долу ще кажа - като не си рая иди и взимай някъде повече ако имаш умения и образование.....или пак държавта е виновна .....и политиците за това че не сте учили или научили да работите нещо за повече пари

И какво "почти 100лв" много ли са? Ето това е мисленето на раята! Заплатите трябва да скочат поне двойно, за да са ок с нормалните нива!

Заплатите скочиха с почти 100 лева. Доволна съм. Доста по-сигурна фирма и по коректна от другите в региона