Watts Industries Bulgaria EAD /img/frontend/nomap.png"

Watts Industries Bulgaria EAD

Изключително непрофесионално провеждане на интервюто за работа. Задаване на въпроси , нямащи нищо общо с позицията за която кандидаствах. Провокативно , на моменти дори грубо отношение от страна на интервюиращите. Ниско предлагано възнаграждение в сравнение с отговорностите. Невъзможност да разгледаш производството и твоята работно място ,преди да си подписал договор.

Фирмата,е една от коректните в Пловдив ,заплащане като на всякъде минимално но и работата е лека и не тежка и добри условия на труд с изключение на МАЙСТОРА по поддръжката ИВан който ако нещо стане с някоя машина не по вина на работника все мръка и обвинява и  защото му се нарушава спокойствието и не може да се допие,а в петък ,на втора смяна е много пиян и дано да не се развали нещо.

Надявам се доста хора да прочетат коментара ми.Нищо против клетките или кръгчета,както ги наричат обаче не трябва ли началниците да се замислят,че всички работници работят с еднакво усърдие.Било в клетка или извън нея и заплащането би трябвало да е еднакво за всички.

Кръгчетата , са клетки :) този метод на производство е станал доста популярен.Ето някои неща за това какво и как се случва в клетката ;      едноелементен поток,изтегляща се лrния,система ''точно навреме'',''Кайзен'' непрекъснати подобрения,недопускане на дефект да премине до следващата операция която се извършва вътре в клетката,премахване на ненужното увеличаващо разходите,изравняване на производствения график .Виждаме  времето за изпълнение на определена работа -тактовото време ,спазване на последователноста на работа,достатъчно количество материали за да се извърши всяка една операция .Истината е ,че аз не вярвах в този начин на работа.Сега :)вече виждам положителните страни.Задължително в клетката,ако машина или нещо друго не е както трябва :)проблема се отстранява възможно най-бързо.Хората  които са работели на100 процента преди, не виждам причина да не го постигат и в клетката. Там сме за да работим всички ,от полза е да сме задружни :) така работата ни е и по-бърза и по-качествена .Това е моето мнение естествено :)

Кандидат съм за работа. Моля по-поробно за фирмата заплащането и началниците. Какви са тези КРЪГЧЕТА?

За първи път влизам във фирменият сайт и хич не ми харесва това което чета (много крайни мнения). Макар че много истини са казани в него . Гледам колеги никой нищо не е написал за най новата приумица на ръководството! Би било хубаво да му ударим една дискусийка на тема КРЪГЧЕТАТА В МОЯ ЖИВОТ. С подтеми с колко ми падна жизненият стандарт след въвежданетоим и втора подтема докога началниците няма да имат доблеста да си признават грешките!

Началник производство трябва да е някой който разбира от производството ни,а не само немски! Той ни сасипва фирмата!

Кандидат съм за работа. Прочетох внимателно всичко във форума.  КОнкретно за г-н Росен Балабанов подкрепям написаното, защото имам приятели, работещи във фирмата. Много искам да ме назначат на работа там, защото ми харесва позицията и фирмата като цяло.
Единствевното, което ме притеснява, че Росен ще ми е шеф, но поне съм подготвен за това, какво мога да очаквам от него- интриги, коварни номера и злословене. Не един човек го е казвал, не един служител е бил изгонен благодарение на Росен.Пловдив е малък град:))

Учуден, поласкан и доволен съм от вниманието и времето, което сте ми отделили!!!
Радвам се, че съм едно от малкото неща, което сте запомнили работейки заедно с мен и целия ни екип във Ваттс.
Надявам се да съм успял да помогна на всички работили заедно с мен дапокажат най - доброто от себе си:)
Благодаря Ви, че усмихнахте деня ми!!!

Някои знае ли повече за длъжността   Supply Chain Manager и въобще за дейността на отдел Снабдяване- заплата, отношения и т.н.?
Благодаря предварително