Спорт-Депо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12

Спорт-Депо АД

Преди 1 година се търпеше положението в тази фирма, сред всички тези обещания имаше нещо вярно, е вече няма нищо вярно в това което обещава прословутата фирма. Изискват прекалено много от хората, които им изкарват хляба , и не дават нищо в замяна . Тази шайка директори дори незнае имената на служителите си, нямат никакво уважение към тях. В някои коментари от клиенти пише , че е много студено в магазините и не им се чака да пробват , а какво да кажат служителите, които стоят по 10h там. Ако в скоро време ръководството на тази фирма не се стегне малко , няма да остане 1 свестен там.
Ако ви се  наложи да започвате работа там, недейте ! От Спорт Депо може да очаквате само да ви се подиграват.

В по- елементарна фирма досега не съм работил! Заплащането е  слабо,бонусите,които ти обещават са мираж, работното време се увеличава с всеки изминал ден. Ако закъснееш с 3-5 мин., рискуваш да бъдеш глобен, а че оставаш половин до един час след работно време...(е голяма работа). Но не това е най-смешното,а факта, че самата фирма представлява една карикатура,управлявана от глупаци,които си измислят правила,за да си придадат важност, и същевременно ги променят  непрекъснато,защото правилата им не работят:)) Всеки ден ще ви карат да размествате уреди, текстил,оборудване ,всичко,защото няква тъпа кобила  имала идеи, които явно обаче не може да обясни!!!!И вие като хамали само ще местите! Всеки сам си избира мястото, на което да работи,но ако искате съвет от човек, минал през ада , може да ме послушате .

Невежливи , невъзпитани служителки . Предполагам се дължи на ниското заплащане но ... това НЕ  оправдава отношението им към клиентите !!!
Възмутен и отвратен съм ! Повече няма да стъпя в техните магазини , ще се постарая да убедя и всички мои познати да сторят същото .

Здравейте, да уточним само, че някои хора в тази фирма нямат елемтарно възпитание. На интервю за работа не се представят, как се казват. Затова не съм сигурен сали беше служителка в тази фирма или от някоя друра незнам. Но маи спомена, че от същата. Само се споменава, колко са ненадминати. Как нямат конкуренция. Как са номер едно. Но как дават малка заплата защото и тях кризата ги е ударила. Как се работело много повече но не се заплащало. И накрая трябва да сте от София защото иначе от провинциятя не вземаме хора понеже те са втора класа. А наи вероятно и те са някъде от селата защото едно - здравей не се казва на интервюто, като влезе човек. С една дума - лицеприятни хора, с липса на елементарно възпитание. Ниско заплащане. Не коректно отношение в самото начало, а към края не искам и да си представям какво става. Който не вярва да отиде и да види. А онази там където казва, че на които не му харесвало да напуска ще я питам дали са и платили за да си изкаже коментара знаейки, че не е така. Или наи вероятно го е писал шефа защото само той може да похвали фирмата си и никои друг.

ми какво да ви кажа-кандидаствах в тази фирма за длъжността касиер,уж ми казаха ,че ме вземат,а след това след като ги търсех да се разберем кога ще започна не ми вдигаха телефона или ми вдигаха и затваряха-странна работа за фирма с такива претенции.

Който не харесва фирмата, нека напусне! Който вярва на хора, които са работили ден, два или месец да не кандидатства в Спорт Депо!

На нищо неможе да се научиш в тая фирма,освен да стоиш и да си губиш ввремето за мноооого работа и малко пари,сщо и за никакво уважение!!!АМА КОЙТО НЕСТАВА ЗА НИЩО ДРУГО НЕКА РАБОТИ ТАМ:)

Нормално е да преобладават лошите мнения за фирмата. На кой му се занимава да описва колко добре му е там... Но ако са те издразнили и искаш да им отмъстиш - ето ти поле за изява; а и яростта развихря въображението... Но според мен медалът си има 2 страни. Аз работя 1 г. във фирмата и ми харесва. Спазват си обещанията и има на какво да те научат.

Иванчо, приятелю май не си уцелил мястото, виж коментарите по-долу и си помисли.

интересуват ме условията на труд,работно време,заплащане в склада.моля за конкретна информация от настоящи служители.