Спорт-Депо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12

Спорт-Депо АД

Искам да напиша искренно мнение относно фирмата Спорт Депо, а то е абсолютно,само,безкомпромисно,и адски отрицателно.Като служител във фирмата за две години се нагледах на безумици и абсурди.Лъжат,мажат,и плюят служителите си,не уважават.Таргет :)!!!!Поставят таргет ок,но нали след постигането му са обещали бонусна схема...няма такова нещо.За две години не съм видял никакъв бонус,а не искма да казвам какви таргети поставят :).Заплатата...има една приказка плащат ми колкото да не умра от глад а аз ще работя колкото да не заспя.Изискванията им са колкото два учебника по макроикономика за студенти в 1-ви курс.Фирмата е лишена от всякакъв смисъл.А обслужването е под-всякаква критика И ТО НЕ ЗАЩОТО КОЛЕГИТЕ НЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА НАПРОТИВ,а поради факта че фирмата е в ръцете на един комплексиран крокодил от женски пол със заглавие Маряна.Груба,арогантна,и антипатична личност.Лично съм я виждал веднъж в магазина в който работих разкарваше се много неглиже и питаше интересни въпроси като "Тази врата защо е отворена? ".Общо взето цари абсолютен непрофесионализъм и хаос дезорганизация.Бях чул че в магазина в Русе сервизния техник си носил личните инструменти.В Мадост пък бил най-бесния магазин с най-много продажби примера на веригата.Дрън дрън та пляс в Младост можеш да се обесиш на боксовите бинтове докато ги разглеждаш щото всичко е по земята и разхвърлено.В Пловдив ако се съберат повече от двама клиенти на касата и магазина спира да работи.Това е както са написали някои хора преди мен фирма която е само ако искаш да не си на бюрото.Е и това е нещо :) мен ме устройваше че ми беше близо до вкъщи и не плащах за транспорт ... Нека човека който чете тази публикация да има в предвид всички неща които съм написъл и нека има в предвид че ако не е в Младост ще работи като общ работник и накрая като някакъв си там продавач консултиращ.И за конец на историята ми един съвет...не купувайте фитнес уреди от там!
Поздрави!

аз също съм някакъв вид служител,и съжалявам много за негативните коментари.работя с тази фирма от няколко години.ако е толкова зле положението едва ли ще срещам едни и същи лица там.а това че някои хора незнаят защо са отишли, е друг въпрос.доста от девойките и младежите в магазините(така наречените консултант продавачи ), получават шанс да работят в колектив ,сред хора,но им липсват елементарни обноски.затова има и недоволни клиенти.смятам че е нормално те да бъдат порицани,но днешното поколение, е освен много докачливо ,и много мързеливо.пари без работа няма.трябва да положиш и някакви усилия.незнам колко ли струва да посрещнеш клиент с усмивка.да му покажеш малко уважение..?е ,извинете как да се уважават и такива "работници".на който му се работи, ще намери начин да го покаже и със сигурност ще бъде оценен.

няма такава смешна фирма 500 лв и толкова нещастни шефове които се лижат да се издигът ама толкова смешни че не осъзнват че са бити карти не се лъжете да почвате в фирмата

Ako ви се работи колкото да не сте на бюрото по труда фирмата е точно за вас.
В въпростич магазин няма никъкъв колективен дух ,всеки за себеси е мотото там но въпреки това ще отнасчте само критика колкото и да се стараете и да постигате оределени резолтати.
Ръководителите в магазина са нискоквалифицирани хора с начини на общуване и поведение на ниво близо до недерталското неразбираемото за хора от 21 век и високо осещане за себе си за по на 22 - 24 г. възраст.
Ниско парично възнагравдение което се оказва по малко от първоначалното интервю, и безвъзможност за заплащане на таргет поставените парични суми от фирмата.
Приятна работа !!!

Фирмата е некоректна към служителите си по отношение на заплащането на извънредния труд, който е ежедневно явление.
Работя към настоящия момент във фирмен магазин X в гр. София. Обещаното заплащане на извънредния труд си остана само обещано. Бях буквално излъган. Чистата заплата за продавач-консултант е 500 лв. и нито стотинка повече. През ден се работи по 10 - 12 часа. След 8-я час нищо не се заплаща. Стоя още на работа, защото не мога да си намеря друга алтернатива. Ако не живеех при нашите, нямаше как да се справям с тези пари.

Бях на интервю за работа. Въпреки че не съм одобрена, имам много положителни впечатления. За разлика от повечето робовладелци, които те викат на интервю след час, ти съобщават ден предварително за събеседването. Много позитивно и най-вече човешко отношение. Съобщават ти защо не си одобрен, което е особено важно за едно лице, търсещо си работа.

Деяне. Търговска фирма от ранга на Спорт Депо присъства на пазара от 98 г. благодарение на съвестни и отговорни консултанти и управители, а НЕ от хора, които  седят по фитнес уредите толкова време, че да се обадят от видеонаблюдението за да ти кажат да станеш. Хората доказали се във фирмата получават възможност за развитие. Конкретно с м-н Бургас  това в момента се случва. Както всеки знае монетата има 2-е страни. По ред причини твоите колеги и бивши управители решиха да те освободят по най-бързия начин.
Г-н Добрев лично получихте мейл с извиненията на фирмата още на другия ден след като разбрахме за грешката си. Надявам се разбирате, че се случват понякога грешки при подбор и при работа с много на хора, и да проявите разбиране.

Най-некоректното заплащане в целия Мол!!! Какво е бонус??? Жоро и Косйо смотаняци много знаете мн разбирате  обеснете го това нещо на персонала си!??!?!?!?! Какво значи работата е подходяща за студенти я кажете и това??? супер тапа фирма която сменя  100 служители на година това ли  коректност>??? Много се крадялоо ми каде са ви камерите????? Всезнайковци?? Продавайте казвахте кво да продаваме  лятото зареждат ботуши есента чехли хахахах никога няма да намерите постоянен персонал защо в софия заплатите са едни а в бургас савсем други???? нали сте верига магазини?! МЕГА  РАЗОЧАРОВАН ОТ ТОЯ МАГАЗИН

Много интересно, как се оправдавате, но както и да е! Коментарите на повечето хора под мен говорят красноречиво колко сте сериозни, но според Вас, те не струват! В такъв сайт никой няма да драска, само защото му е готино...
Жалко, че се подлъгах при интервюто за стандарта във Вашата компания, предупреждаваха ме да не кандидатствам при Вас, сигурно е за добро, че е станало "недоразумение" с кандидатурата ми!

Живи и здрави

p.s Хубаво име имате........ К.Т.

Към последния написал мнението си:
Искам да кажа, че съм проучил много сериозно случая. Просто е станало недоразумение с вашето име при избора на управител. Това не ви дава право да оценявате по този начин хора, който сте виждали един път. Защото в нашата компания, вас никой не ви е квалифицирал като някакъв, а на хората им беше много неудобно от случилото се. Но това не е повод да ви вземат на работа.
Желая ви успех.
П.П. Спорт Депо е компания с европейски стандарти, което на български означава, че се плаща за свършена работа и високи резултати. Всички негативни мнения са изключително несериозни.